Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co myslicie o takiej relacji i czy da się ją jeszcze uratować?

Polecane posty

Gość gość

Która trwa przez 2 miesiące, a od miesiąca w nim narastała wrogość wobec niej bo jej nie ufał i uważał, że ona go oszukuje, spotyka się z innymi? Zresztą bezpodstawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
6 minut temu, Gość gość napisał:

Która trwa przez 2 miesiące, a od miesiąca w nim narastała wrogość wobec niej bo jej nie ufał i uważał, że ona go oszukuje, spotyka się z innymi? Zresztą bezpodstawnie

Facet ma ewidentnie kompleksy albo sam jest taki latawiec więc sądzi po sobie .Myśli ze jak on tak robi to wszyscy tak robią.Ma zburzony kręgosłup moralny.Lepiej żeby się rozstali bo ją zniszczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No on potrafił się obrazić bo np. ona obiecała, a  zapomniała oddzwonić, pomimo, że już rozmawiali tego samego dnia, albo nie odebrała wieczorem telefonu. A teraz obraził sie być może na dobre bo jest cisza od tygodnia.

Przez cały miesiąc byl chłodny właśnie dlatego i teraz sie to skumulowało. Na poczatku wydawał się super miły, inteligentny, szarmancki itd, ale się zmienił bardzo szybko. Stał się nagle chłodny i wypominał jej, że pewnie kręci jeszcze z innymi, a tym bardziej to krzywdzące, że to nie byla prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
4 minuty temu, Gość gość napisał:

No on potrafił się obrazić bo np. ona obiecała, a  zapomniała oddzwonić, pomimo, że już rozmawiali tego samego dnia, albo nie odebrała wieczorem telefonu. A teraz obraził sie być może na dobre bo jest cisza od tygodnia.

Przez cały miesiąc byl chłodny właśnie dlatego i teraz sie to skumulowało. Na poczatku wydawał się super miły, inteligentny, szarmancki itd, ale się zmienił bardzo szybko. Stał się nagle chłodny i wypominał jej, że pewnie kręci jeszcze z innymi, a tym bardziej to krzywdzące, że to nie byla prawda.

Takie coś jest strasznie krzywdzące .Wiem po sobie mam męża Tex taki latawiec .Kiedyś nauczyłam u niego w portfelu 30 zdjęć do dowodu kobiet.ich adresy i telefony cała kolekcja oraz raz tyle listów a mnie wiecznie pozwalał obrażać przez swoje kuzynki i On sam też mnie obrażał choć był pierwszym i nigdy przez 24lata go nie z dradzilam bo wierzę w Boga .Ja mam kregosłup moralny on nie eiec zawsze mowie ze sądzi po sobie.Nie rozumie ze ktos może być inny albo ktos mu vos nagafał zazwyczaj zazdrosne odrxucone osoby nagadaja komuś takich rzeczy.To jest niesprawiedliwe.Wiem jak to boli.Jest jeszcze inna wersja ze to on Cię zdradza a próbuje odwrócić sytuację tak żeby to on był czysty a Ty winna w ten sposob się uwolni .Znam tą taktykę mój tak robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc jasnowidz

Czekalem na ciebie Aniu! 

On toba manipuluje, bo nigdy nie myslal o tobie powaznie. Przeciez wiesz, ze chcial cie tylko przeleciec i jak dostal czego chcial, to chce sie ciebie ekegancko pozbyc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba123

Wczoraj pisalas, ze sie odezwal a teraz ze sie jednak nie odzywa od ponad tygodnia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość gosc jasnowidz napisał:

Czekalem na ciebie Aniu! 

On toba manipuluje, bo nigdy nie myslal o tobie powaznie. Przeciez wiesz, ze chcial cie tylko przeleciec i jak dostal czego chcial, to chce sie ciebie ekegancko pozbyc. 

niczego nie dostał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc jasnowidz

Przeciez sie z nim przespalas...wiec dostal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grobelna

Ooo, to kolezanka od pans z pensjonatu. No wlasnie, wczoraj pisalas, ze po ponad tygodniu od seksu sie odezwal. Czy to bylo tylko tak hipotetycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscinna

No i znowu uciekla...pewnie placze, bo zdala sobie sprawe, ze od poczatku jej dobrze radziiismy, ale ona byla tak zdesperowana, ze mu dala doopy, no i teraz doopa haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
39 minut temu, Gość gosc jasnowidz napisał:

Przeciez sie z nim przespalas...wiec dostal...

Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc jasnowidz
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Nie

Z kogo ty chcesz ...a zrobic??? Tyle co ty tu tematow zalozylas i opisywalas, to trzeba by byc niedorozwojem, zeby nie kojarzyc tych wszystkich faktow. Mam tu powklejac twoje tematy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grobelna

O, no i teraz to juz napewno sie nie odezwie. Autorko, napisz czy po tym seksie sie odezwal czy wczoraj tylko hipotetycznie pisalas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscinna

Ania, odezwij sie!  Nie masz sie czego wstydzic. Zdarza sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 godzin temu, Gość Parassolka napisał:

Takie coś jest strasznie krzywdzące .Wiem po sobie mam męża Tex taki latawiec .Kiedyś nauczyłam u niego w portfelu 30 zdjęć do dowodu kobiet.ich adresy i telefony cała kolekcja oraz raz tyle listów a mnie wiecznie pozwalał obrażać przez swoje kuzynki i On sam też mnie obrażał choć był pierwszym i nigdy przez 24lata go nie z dradzilam bo wierzę w Boga .Ja mam kregosłup moralny on nie eiec zawsze mowie ze sądzi po sobie.Nie rozumie ze ktos może być inny albo ktos mu vos nagafał zazwyczaj zazdrosne odrxucone osoby nagadaja komuś takich rzeczy.To jest niesprawiedliwe.Wiem jak to boli.Jest jeszcze inna wersja ze to on Cię zdradza a próbuje odwrócić sytuację tak żeby to on był czysty a Ty winna w ten sposob się uwolni .Znam tą taktykę mój tak robi.

Czemu nadal z nim jesteś? Masz poroze do sufitu, widocznie za grosz honoru nie masz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dajcie dziewczynie spokój, może jest w pracy, albo poszła na randkę z kolejnym, nie każdy dyżuruje 24 h/ dobę na kafeterii 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba123

Nie poszla na zadna randke. Siedzi i placze. Juz plakala przez niego przed pierwsza randka, bo sie malo odzywal, a ona myslala, ze jest taka wyjatkowa. Facet widzial, ze desperatka z mamusia na wakacje pojechala, wvisnsl jej wizytowke i ta do niego napisala...no bo on jak pracuje na barze, to tylko jej stawial drinki i tylko jej wcisnal wizytowke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc jasnowidz

Z mamusia i tatusiem "milionerow" oglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×