Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kino

zamiast tu pisac o pieluchach i pincet plus idzcie do kina

Polecane posty

Gość kino

Na jeden z najlepszych thrillerow psychologicznych kiedykolwiek nagranych -  JOKER  z Joaqiunem Phoenixem.

Wciska w fotel, zmusza do rozmyslan, niesamowita gra aktorska (Joaquin)  , anpiecie budowane w  sposob wrecz doskonaly.

zostawilam wczoraj dziecko z moim bratem i psozlam z mezem do kina, film jest zdecydownaie nie dla kazdego, tu nie ma wybuchow i poscigow autami, ani efewktow specjalnych ,to  "wyzsza forma kina",  nawet jak nie lubicie filmow o Batamnie-  ten jest zupelnie inny, tu asie Joker odpiero "rodzi", tu prawdziwego Batmana nie bedzie, jak juz to 8-letni przyszly Batman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

moge skonczyć zmiane w pracy czy juz leciec ?😄 tez wybieramy sie z mezem, ale moze w weekend jak opiekunka bedzie chętna do zarobienia kilku zlotych. Niestety teraz straszna posucha jest na rynku fimowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kino
10 minut temu, Gość gosc napisał:

moge skonczyć zmiane w pracy czy juz leciec ?😄 tez wybieramy sie z mezem, ale moze w weekend jak opiekunka bedzie chętna do zarobienia kilku zlotych. Niestety teraz straszna posucha jest na rynku fimowym

Te film jest znakomity. Ale mozna zlapac dola, ostrzegam, jak ktos wrazliwy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wolę iść na POLITYKĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość gość napisał:

Wolę iść na POLITYKĘ.

na Polityke mozna tez pojsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

u nas nie graja jeszcze tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Byłam z mężem i potwierdzam. Jako osoba która sama jest bardzo wrażliwa i nie cierpi może na choroby tak hardkorowe jak tam pokazane lecz jednak o słabszej psychice, mającej za sobą depresję i leczenie powiem jedno : bardzo dobry film i smutny ale i mądry. Niech kafeteriane toksyczki które skopia każdy temat i paskudnie mówią na innych, obrzucając je g..wnem obejrzą ten film i niech im on da do myślenia. Jak rodzi sie potwór. To tak jak frankenstein. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Joaquin jest zawsze gwarancją, że film będzie co najmniej bardzo dobry. Ten jest znakomity. Bardzo uniwersalne przesłanie. Zamiast maski klauna, mogłaby być zupełnie inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeaaa

Znam dobrze osobe, ktora ma zaburzenia psychiczne i czasem wybucha   niepohamowanym smiechem w nieodpowiednim momencie, ten smiech nie jest taki przerazajacy jak u Jokera, a ona nie jets nawte w 1/4 tak hcoira jak on, ale ten smiech to naprawde jest ...dziwny czasami.

ciezko sie to ogladalo. A ta scena SPOILER  gdy czyta  dawna karte zdrowia matki... straszne,i jego reakcja...

 film jest znakomity.

mocne dobre kino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeaaa

a ona nie jets nawte w 1/4 tak hcoira jak on  - mialo byc 'ona nie jest nawet w 1/4 tak chora jak on'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja tez pójde na Jokera, mam nadzieję, w kazdym razie. Ostatnio nei lubie chodzic do kina, bo ludzie sa z...i i sie nie potrafia zachowac

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ale posuchy to raczej  nei ma na rynku filmowym,  bo przeciez jest tez genialne Toy story 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

ale posuchy to raczej  nei ma na rynku filmowym,  bo przeciez jest tez genialne Toy story 4

nie nazwałabym Toy Story 4 genialnym, ale  każdy ma inny gust. zresztą,  filmy dla dzieci a filmy dla dorsołcyh lub po prostu nie dla małych dzieci, to zupełnie inan kategoria, zatem uważam że w wątku o Jokerze lepiej pisać o np ostatnim filmie Tarantino,  czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

ale posuchy to raczej  nei ma na rynku filmowym,  bo przeciez jest tez genialne Toy story 4

Oglądałam. Jest ok,ale to bajka dla dzieci, byliśmy z dzieciakami w kinie na tym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 minut temu, Gość Iza napisał:

nie nazwałabym Toy Story 4 genialnym, ale  każdy ma inny gust. zresztą,  filmy dla dzieci a filmy dla dorsołcyh lub po prostu nie dla małych dzieci, to zupełnie inan kategoria, zatem uważam że w wątku o Jokerze lepiej pisać o np ostatnim filmie Tarantino,  czy coś.

Ja jestem po 40, i nie sadze, zeby toy story było filmem tylko dla dzieci.  Oglądałam sama, i swietnie się bawiłam.  Mimo ze nie lubie z reguły animacji ani  filmów typowo dla dzieci.  No własnie, i jest nowy film Tarantino, tez podobno udany. Całkiem sporo dobrych tytułów tą jesienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnkijijio

Tarantino to już jest może 2 razy dziennie grany, skoro wszedł do kina 2 msc temu - 15/08, tak całkiem udany film kojarzący mi się z latem 2019...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×