Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kinia567

Hej moze ktoś pomoże w sprawie pracy.

Polecane posty

Gość Kinia567

Szef ma Zamiar przedłużyć mi umowę pracy a ja nie chcę bo mam skomplikowana sprawę rodzinna. Czy mogę iść na zwolnienie jak będzie mi się kończyć umowa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Zawsze się możesz zwolnić, przecież nikt Cie do pracy nie może zmusić 😉 ale będzie Cie obowiązywał okres wypowiedzenia (chyba, że zwolnisz się za porozumieniem stron bez okresu wypowiedzenia). najlepiej powiedz szefowi to co tu napisałaś, że będziesz pracowała tylko do końca bieżącej umowy bo masz skomplikowana sytuację rodzinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pracujesz do końca umowy a kiedy podsunie ci pod nos nowa to podziękujesz jak dorosły człowiek i tyle.Tu nic nie trzeba kombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xera

Chciałabyś kasę za L4, ale bez chodzenia do pracy? Bo nie rozumiem, w czym problem. Nie pasuje mi, to nie przedłużam umowy. Proste i uczciwe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorko z twojego paru nie wynika w czym jest problem. Możesz albo odmówić podpisana nowej umowy albo ja podpisać i zwolnić się w dogodnym dla ciebie momencie. Co ma do tego L4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie rozumiecie? Chodzi o to, żeby nie przedłużyć umowy, ale na koniec jeszcze wyciągnąć kasę, bo chce pójść na L4. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×