Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jaaa

Czy zapraszac dzieci znajomych na wesele

Polecane posty

Gość Jaaa

W przyszłym roku mam ślub i wesele. Zapraszam swoje 4 przyjaciółki. Wszystkie mają dzieci i to małe do 3 lat. Szczerze nie chce żeby brały je na wesele. A dlaczego? Bo co to będzie dla nich za impreza. Chciałbym żeby miały wtedy wolna głowę. Ale ja nie wiem co im się stalo. Odkąd wszystkie prócz mnie zostały matkami cały czas gadają o dzieciach. Nie możemy się nawet same spotkać bo chcą brac dzieci ze sobą. Chociaż wszystkie mają pod ręką mężów, babcie, ciocie itd. Ja nigdy nie mam nic przeciwko ale tzn jednej raz na moim ślubie i weselu chciałam żeby zapomnieć o temacie dzieci, smoczka itd jeszcze nie dałam im zaproszeń a już mówią o dzieciach na weselu. A jedna to już mnie całkiem rozwala.... 2 lata temu miała swoje wesele i mówiła że nie chce na nim dzieci i nie było ani jednego. A teraz nie wiem co jej odbiło. Wmawia siobie że jej dziecko sobie nie poradzi chociaż ciągle jest u jej rodziców. Rozumiem że ktoś zabiera dzieci na wesele do rodziny bo ciotki, babcie, kuzynki trzeba się pokazać ale nie widzę sensu barac ja na imprezę wśród znajomych.  Nie chcę wyjść przed nimi na potwora i nie mam pojęcia czy nie przesadzam? 

Napiszcie co uważacie i jak ewentualnie rozwiązać tą sytuację? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×