Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Likoloopqw

Kto jest bestia w pułapce??

Polecane posty

Gość aga

ojciec, albo żona Rakowca, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddd

Przeciez bestia jest ten facet od fundacji, ktorego gra Jan Frycz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Gość ddd napisał:

Przeciez bestia jest ten facet od fundacji, ktorego gra Jan Frycz

Niby wszystko na to wskazuje, ale wcale bym się nie zdziwiła, gdyby w ostatnim odcinku wyszło coś zupełnie innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d,d,d,

Tez tak wlasnie mysle, bo zostal jeszze jeden odcinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s,s,s

Bestia jest mecenas Warski- ojciec Olgi. szkoda Kamiila ze zginal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To  był  psychol,  od  urodzenia  jest  zły,  śliczna  była  ta  dziewczyna  tańcząca  przy  akwarium,  piosenka  z lat  60  klimatyczna,  pokazali  go  młodego  i przystojnego,  który  pokazał  swoją  prawdziwą  twarz🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość s,s,s napisał:

Bestia jest mecenas Warski- ojciec Olgi.

Hmm, ale z drugiej strony coś mi tu nie pasuje. Bo tak - pokazano scenę, w której młody Turski (czyli obecny Rakowiec) gwałci i zabija dziewczynę, która zaprosiła go do siebie. I potem widzimy go na zdjęciach ślubnych z żoną, tą na wózku. Więc to chyba jednak Rakowiec?Albo jeszcze inaczej. Są dwie bestie - kiedyś Turski-Rakowiec, a teraz, po latach, Warski, jego naśladowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkdkkdk

Ale chyba nie bylo powiedziane , ze w tej scenie z dawnych lat jest Rakowiec?Byc moze bylo ich dwoch. W sumie bylo cos takiego w filmie Kolekcjoner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 minut temu, Gość dkdkkdk napisał:

Ale chyba nie bylo powiedziane , ze w tej scenie z dawnych lat jest Rakowiec?Byc moze bylo ich dwoch. W sumie bylo cos takiego w filmie Kolekcjoner

W scenie z dawnych lat był Turski. A w odcinku sprzed tygodnia czy dwóch Olga odkryła w dokumentach z archiwum, że Turski zmienił potem nazwisko na Rakowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skksksk

No wlasnie, czyi z tego odcinka wynikalo ze Rakowiec jest morderca; Jakby  wszystko na to wskazuje, ale osoby ogladaly ostatni odcinek i mowia ze Warski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość skksksk napisał:

No wlasnie, czyi z tego odcinka wynikalo ze Rakowiec jest morderca; Jakby  wszystko na to wskazuje, ale osoby ogladaly ostatni odcinek i mowia ze Warski.

Ja nie oglądałam i czekam na wtorek. Sama jestem ciekawa, jak to rozegrają. Oby w miarę realnie, a nie jakieś bajki babci Majki 🤣.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklzlz

W kazdym razie dla mnie II seria byla o wiele lepsza od I; w pierwszej ta Ruda darla wieczne gembe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×