Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneta

Podkład semilac

Polecane posty

Gość Aneta

Hej. Chciałam się podzielić z wami, taka moja małą refleksją, na temat podkładu semilac. Do tej pory, nie miałam dobrego podkładu, ktory tak swiwtnie kryje wszelkie niedoskonałości, podkład semilac jest inny niż wszelkie, które przetestowałam. A trochę ich było, świetne jest to że jest mega wydajny, swietnie kryje, super się rozprowadza.! Dla mnie jest nr 1. 🙂 polecam serdecznie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaha9

Ja też jestem mega zadowolona. Dobre krycie niedoskonałości. Utrzymuje się przez cały dzień na twarzy.  łatwo się nakłada i jest wydajny:) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mam kompletnie inne doświadczenia i na szczęście miałam tylko próbkę, nie wywaliłam więc pieniędzy w błoto.
Jedyne, co się zgadza to krycie.

Ale poza tym tragedia, od żałosnego wprost wyboru kolorów poczynając (co gorsza, podkład jeszcze dodatkowo ciemnieje na skórze). Na mieszanej cerze nie sprawdza się ani w strefie suchej (podkreśla przesuszone partie), ani tłustej (skóra zaczyna się szybko świecić, podkreśla pory). Robi "maskę", nawet nakładany gąbką. Szybko się ściera.

Miałam dużo lepsze podkłady nawet z tanich firm typu Eveline, z MUR (podobna półka cenowa), o mistrzu nad mistrzami czyli Double Wear nie mówiąc. Podkład z semilaca może double wear buty czyścić, i to tylko podeszwy co najwyżej 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×