Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda999

Do kobiet po cc

Polecane posty

Gość Magda999

Kiedy czulyscie, że rana jest w 100 procentach wygojona? Głównie chodzi mi o stronę wewnętrzna. Brak ciągnięcia, powrót do ćwiczeń itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie chodziłam po tygodniu, ale tak, że już kompletnie nic nie czułam to około 4 tygodni. 

Myślę, że powrót do ćwiczeń powinien być skonsultowany z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda999

Ja jestem po porodzie 3 msc i podczas przeciagania czy zmiany pozycji leżąc na brzuchu czuje ciągnięcie i zastanawiam się czy to norma. W przyszłym msc idę do fizjoterapeuty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rrr

Ja dopiero wróciłam do regularnych ćwiczeń po pół roku. Nie trenuje zawodowo ani wyczynowo, ale po pół roku moje treningi wyglądały tak samo jak przed ciążą.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Magda999 napisał:

Ja jestem po porodzie 3 msc i podczas przeciagania czy zmiany pozycji leżąc na brzuchu czuje ciągnięcie i zastanawiam się czy to norma. W przyszłym msc idę do fizjoterapeuty. 

Gdzieś czytałam, że mogą zrobić się zrosty, może to to? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojamamatoja

Jak ciągnięcie to najprawdopodobniej masz zrosty. Możesz przyspieszyć tego fizjo? Niech ci pokaże jak masować bliznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda999

Dzięki za rady w takim razie pójdę w tym msc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula

ja miałam zrosty po porodzie naturalnym, bo nie nacięli mi krocza ;( długo borykałam się z powrotem  do formy i pewnego razu lekarz podsunął mi silikonowy rozszerzacz pochwy, stosowałam i udało się znowu być sprawną 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja rana na zewnątrz nie goiła się zbyt rewelacyjnie, pamiętam, że 8 tygodni po porodzie byłam na wizycie kontrolnej i wciąż w dwóch miejscach nie wyglądało to dobrze. A w środku od początku było ok, po powrocie ze szpitala byłam już całkiem aktywna i nie oszczędzałam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Moja rana na zewnątrz nie goiła się zbyt rewelacyjnie, pamiętam, że 8 tygodni po porodzie byłam na wizycie kontrolnej i wciąż w dwóch miejscach nie wyglądało to dobrze. A w środku od początku było ok, po powrocie ze szpitala byłam już całkiem aktywna i nie oszczędzałam się.

Może właśnie dlatego twoja rana nie wyglądała dobrze tak długo, bo po powrocie ze szpitala się nie oszczedzałaś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×