Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciałko

Jak facet czuje niespełnioną miłość?

Polecane posty

Gość Unikatowy
9 minut temu, Gość Ona napisał:

Skoro jest niedostepna ,to domyślam się ze nie byłeś z nią blisko , to skąd wiesz ze ja kochasz może mylisz to z pożądaniem i zauroczeniem 

Bo się zamknęła na mnie, i nie mylę miłości z pożądaniem lub zauroczeniem, bo kocham ją i nikt mi nie powie że nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zazdrosny
3 minuty temu, Gość Ona napisał:

To ja już nie kumam , po co się odizolowałeś? 

Bałem się jej, czułem że może mnie zmiażdżyc jednym słowem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I jak tu nie zwariować
6 godzin temu, Gość Zazdrosny napisał:

Bałem się jej, czułem że może mnie zmiażdżyc jednym słowem

Ale czego się bałeś ? Co mogła by zrobić kobieta , żebyś czuł się zmiażdżony ? Przepraszam , ze tak wypytuje ale miałam podobna sytuacje i wrażenie ze on poprostu się mnie boi , tylko ja wtedy odebrałam to za brak zainteresowania nie rozumiałam go w jego oczach i czynach  widziałam miłość a w gestach strach 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość I jak tu nie zwariować napisał:

Ale czego się bałeś ? Co mogła by zrobić kobieta , żebyś czuł się zmiażdżony ? Przepraszam , ze tak wypytuje ale miałam podobna sytuacje i wrażenie ze on poprostu się mnie boi , tylko ja wtedy odebrałam to za brak zainteresowania nie rozumiałam go w jego oczach i czynach  widziałam miłość a w gestach strach 😞

Jak można w oczach widzieć miłość? Poważnie pytam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I jak tu nie zwariować
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jak można w oczach widzieć miłość? Poważnie pytam!

Serio pytasz ? W oczach wszystkie emocje można zobaczyć , inne jest spojrzenie zakochanego faceta a inne takiego co ma cię w dupie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I jak tu nie zearioać
19 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak można w oczach widzieć miłość? Poważnie pytam!

A ja nie wiem jak można bać się kobiety która się kocha ? Poważnie pytam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unikatowy
1 godzinę temu, Gość I jak tu nie zearioać napisał:

A ja nie wiem jak można bać się kobiety która się kocha ? Poważnie pytam ?

to skomplikowane, może odbierasz to jako strach, ale to może mieć inne przyczyny, np. chciałby sie na ciebie rzucić i przytulić, ale nie może, więc zamiera w bezruchu i wygląda jak by sie bał, no boi sie ale rzucić na ciebie, ale nie boi sie ciebie.

o taką podobną historie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbb
1 godzinę temu, Gość I jak tu nie zearioać napisał:

A ja nie wiem jak można bać się kobiety która się kocha ? Poważnie pytam ?

Można. A jak już się raz od takiej się dostanie kosza to można też popaść w totalną depresję i nie mieć już nigdy odwagi próbować ją poderwać czy do niej zagadać. Tylko uciekać jak najdalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
51 minut temu, Gość bbb napisał:

Można. A jak już się raz od takiej się dostanie kosza to można też popaść w totalną depresję i nie mieć już nigdy odwagi próbować ją poderwać czy do niej zagadać. Tylko uciekać jak najdalej.

Prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mufa

Co sie dzieje z Wami Panowie jak się zakochacie ?jakie jeszcze emocje odczuwacie , ktoś coś doda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Mufa napisał:

Co sie dzieje z Wami Panowie jak się zakochacie ?jakie jeszcze emocje odczuwacie , ktoś coś doda ?

Nienawiść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbb
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Nienawiść

Możliwe ale raczej nie do kobiety w której się zakochamy i która nas odrzuciła ale do siebie. Że daliśmy się tak zrobić w balona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość bbb napisał:

Możliwe ale raczej nie do kobiety w której się zakochamy i która nas odrzuciła ale do siebie. Że daliśmy się tak zrobić w balona.

Do niej, uduszę qurwę😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaa
20 godzin temu, Gość Unikatowy napisał:

Bo się zamknęła na mnie, i nie mylę miłości z pożądaniem lub zauroczeniem, bo kocham ją i nikt mi nie powie że nie. 

Nie pozostaje nic innego jak znaleść klucz do jej serca. Niedostępność nie oznacza tego że nie chce ciebie może jakieś wydarzenia z przeszłości sprawiły ze taka  jest w stosunku do facetów, wiem co pisze. Sama kilka razy usłyszałam ten tekst od facetów a nie jestem taka tylko sprawiam takie wrażenie nic poza tym. Uparłeś się na nią i jesteś pewien swych uczuć to piękne.😉 Dużo kobiet marzy o czymś takim często bojąc się jednocześnie miłości i wiek tu nie ma nic do rzeczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×