Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dodo

Wieczne pretensje

Polecane posty

Gość dodo

Witam przejdę może od razu do rzeczy byłam w sobotę z mężem na weselu kiedy zaczęłam tańczyć po 2 tańcu mąż zwrócił mi uwagę że gdy tańczę wszystko mi widać [ chodzi o bieliznę ] ale uznałam że to normalne jak się kręciłam to może coś tam i było widać lecz wydaje mi się że nie wiele. Po powrocie do domu i przejrzeniu zdjęć mąż zrobił mi awanturę że świeciłam tyłkiem przy każdym tańcu powiedziałam mu że przecież to normalne jak się tańczy poza tym miałam majtki i rajstopy Nie wiem o co mu chodzi cały czas coś nie tak czy to normalne?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania80

Witaj dodo wiesz moim zdaniem to nie jest normalne pokazywać tyłek , faceci to samcy alfa i tylko wypatrują takich okazji a póżniej plotkują gorzej niż my i wyrabiają ci opinię chociaż cię nie znają. Nikt ci tego nie powie prosto w twarz że widać ci majtki tylko jeśli zauważą już taką pannę to zostaje ona pod obserwacją panów i wtedy się zaczyna wszyscy chcą żebyś jak najwięcej tańczyła i jak najwięcej się kręciła. ''KINO ZA DARMO'' jak to się mówi a panowie mają ubaw i do tego robią fotki znam to szkoda tylko twojego męża jak on się musiał czuć .... poz. ania80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek B

A może dla mnie zatańczysz też bym popatrzył :classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja też chcę popatrzeć jakie ma majteczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Moim zdaniem to nie jest normalne pokazywać wszystkim co się ma pod ...enką jak się czuł wtedy twój mąż ??? Po to idzie się z mężem na wesele żeby z nim się bawić a nie z innymi chłopami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak by mi tak żona zrobiła to od razu  bym jej zrobił awanturę na weselu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

Witaj dodo moim zdaniem to nie jest normalne a jeśli już doszło do takiej sytuacji i mąż ci zwrócił uwagę to nie powinnaś już z nikim tańczyć tylko odmawiać a na następny raz załóż długą suknie i nie rób wstydu sobie a przede wszystkim mężowi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Ja mam takie ...enki, ze mi nic nie widac. To nieeleganckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobo

Dziewczyna może na rurce tańczy dla tego dla niej to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjj

jak zakładasz mini to zabieram cię z sobą na wesele - z kąd jesteś? 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa

ja też ale musisz być bez majtek 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia

to jest problem a ...e się wyśmiewają - współczóje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona

Wiesz dodo to nie jest normalne podczas tańca świecić tyłkiem tym bardziej na weselu, każda poważająca siebie kobieta, a zarazem męża nie założy takiej ...enki żeby zwracać na siebie uwagę. Nie wiem ile jesteś po ślubie ale chyba nie długo bo nie dorosłaś do tego więc może się rozwiedz i nie marnuj życia drugiej osobie. Jak chcesz być w centrum uwagi to po co ci mąż? Ja na weselach i innych imprezach  bawię się wyłącznie z moim mężem a nie ze znajomymi i kolegami. WSPÓŁCZUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..........

Panowie tylko czekają na takie panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tań

Dnia 11.10.2019 o 21:11, Gość dodo napisał:

Witam przejdę może od razu do rzeczy byłam w sobotę z mężem na weselu kiedy zaczęłam tańczyć po 2 tańcu mąż zwrócił mi uwagę że gdy tańczę wszystko mi widać [ chodzi o bieliznę ] ale uznałam że to normalne jak się kręciłam to może coś tam i było widać lecz wydaje mi się że nie wiele. Po powrocie do domu i przejrzeniu zdjęć mąż zrobił mi awanturę że świeciłam tyłkiem przy każdym tańcu powiedziałam mu że przecież to normalne jak się tańczy poza tym miałam majtki i rajstopy Nie wiem o co mu chodzi cały czas coś nie tak czy to normalne?

 

 

Jak tańczyłaś tak że faktycznie tyłek było widać to nie jest normalne, a jeśli twój mąż zachowuje się tak nawet jak nie robisz nic złego to on ma głównie problem. Ale skoro jest twoim mężem to zakładam że dość dobrze go znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia46

 

Dnia 21.10.2019 o 22:25, Izzie_Stevens napisał:

Jak tań

Jak tańczyłaś tak że faktycznie tyłek było widać to nie jest normalne, a jeśli twój mąż zachowuje się tak nawet jak nie robisz nic złego to on ma głównie problem. Ale skoro jest twoim mężem to zakładam że dość dobrze go znasz

O czym ty piszesz postaw się na miejscu tego faceta żona świeci tyłkiem na weselu i wszyscy to widzą a co czuje wtedy  facet skoro zwrócił jej uwagę, a ty piszesz że to on ma problem??? Coś chyba nie tak ,coś ci się pokręciło . Szkoda mi tego faceta ale skoro żona dalej się bawiła i nic sobie z tego nie robiła to tylko o niej świadczy jaka jest, ja bym się ze wstydu spaliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×