Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Ciezarne - jak radzicie sobie z obawą by dziecko urodziło się zdrowe?

Polecane posty

Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

I vice versa

no to zabłysnęłaś prawie błyskotliwością 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

a jesli choroba okazuje się niespodzianką po porodzie? Najlepiej skazać całą rodzinę na egzystencjalny niebyt i spędzą resztę życia podcierając tyłek warzywu, okeeeeeej

To jest właśnie odpowiedzialność- może ty takiego pojęcia nie znasz, trudno się mówi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

no to zabłysnęłaś prawie błyskotliwością 😄

Tak to jest, że najgłupsi najwięcej mają do powiedzenia i doskonale to się potwierdza na twoim przykładzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Gość gosc napisał:

a jaka to byla choroba? Bo nifty bada o ile sie nie myle, obecność takich wad jak z. downa, patau czy edwardsa. A wiadomo, że jest tego cała masa. Tak jak np poliploidia, której nie wykaże ani pappa ani nifty

To zespol downa. Profil niezwykly_chlopiec ( oni akurat robili test harmony). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Tak to jest, że najgłupsi najwięcej mają do powiedzenia i doskonale to się potwierdza na twoim przykładzie.

nudna jestes z tym ciągłym odbijaniem piłeczki - normalne dla osób o niskiej inteligencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

nudna jestes z tym ciągłym odbijaniem piłeczki - normalne dla osób o niskiej inteligencji.

Hahaha co  robisz ty inteligentko za dychę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

To zespol downa. Profil niezwykly_chlopiec ( oni akurat robili test harmony). 

no to rzeczywiście pech, takie testy prawie nigdy sie nie mylą. To musiał być jakis błąd laboratorium ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovelas
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Hahaha co  robisz ty inteligentko za dychę?

roohau cie pies pod ogonem goopia rooro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość lovelas napisał:

roohau cie pies pod ogonem goopia rooro.

I jak twoje wrażenia po takich przeżyciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tłumaczyłam sobie wszystko statystyką. Na moim osiedlu większość ludzi jest zdrowa, w moim otoczeniu bliskim tak samo. Statystycznie większość dzieci rodzi się zdrowa. Ja zawsze wpisuje się w wielu rzeczach do średniej statystycznej i głęboko wierzyłam, że w tym przypadku też tak będzie. I faktycznie udało się. Mi to naprawdę pomagało. . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, WickedGame napisał:

Ja tłumaczyłam sobie wszystko statystyką. Na moim osiedlu większość ludzi jest zdrowa, w moim otoczeniu bliskim tak samo. Statystycznie większość dzieci rodzi się zdrowa. Ja zawsze wpisuje się w wielu rzeczach do średniej statystycznej i głęboko wierzyłam, że w tym przypadku też tak będzie. I faktycznie udało się. Mi to naprawdę pomagało. . 

And I wanna fall in love... (to tak w kwestii Twojego nicku, nie wiem czy się inspirowalas oryginałem czy kochanym HiM). Mi to myślenie które podajesz nie pomaga 😞 :(((( To że większść miała szczescie, nie oznacza że ja musze byc też tym szczeslicem. tym bardziej ze moje zycie wyglada mniej wiecej tak że zawsze mi wiatr w oczy. zdobede wymarzona prace - okazuje sie ze mam szefa chama. urodze dziecko - okazuje sie ze z rąk nie schodzi a jak sie go odlozy to ryczy ze robi sie fioletowy a ryk ma taki ze sasiedzi sie boją i zastanawiaja co jest nie tak z rodzicami. mam nadzieje ze drugie dziecko bedzie inne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gghhfc

Niestety strach jest wpisany w rodzicielstwo. To się dopiero zaczyna jak już dziecko jest. Niby zdrowe, ale co tak płacze, co ten brzuch tak boli, czy to normalne.. A jeszcze choroby, strach czy dobrze zniesie szczepienie itd. Ciąża to dopiero początek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Za tydzień robię badania genetyczne jeśli coś wyjdzie nie tak usune. Tu gdzie mieszkam mam taką możliwość i zamierzam z niej skorzystać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Za tydzień robię badania genetyczne jeśli coś wyjdzie nie tak usune. Tu gdzie mieszkam mam taką możliwość i zamierzam z niej skorzystać 

Ale w PL też masz takie prawo. Oczywiście zadarzają się lekarze "z klauzulą sumienie" ale wtedy trzeba szybko lecieć do innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 minut temu, Gość gosc napisał:

Ale w PL też masz takie prawo. Oczywiście zadarzają się lekarze "z klauzulą sumienie" ale wtedy trzeba szybko lecieć do innego.

W pl jest ograniczenie wieku płodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
23 minuty temu, Gość Gosc napisał:

W pl jest ograniczenie wieku płodu

A w jakim kraju nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli chodzi o profil niezwykły chłopiec to u nich lekarz na usg zauważył pewne odchylenia od normy - fałd skóry który mógł wskazywać na zespół downa. Zalecono zrobienie badań harmony i badania wyszły dobrze a dziecko urodziło się chore. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×