Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Dlaczego samotne matki mają niższe wymagania i przejawiają inicjatywę?

Polecane posty

Gość Gosc

Na portalu sympatia.pl istnieje nietypowa grupa kobiet. Zachowują się inaczej niż pozostałe. Nie wybrzydzają, chętnie odpisują a nawet same pierwsze piszą. I to nawet jeśli są szczupłe, ładne i młode! Nie mają wymagań, że facet musi zarabiać jak jak prezes i nyć prezesem.

Nie chcą być traktowane jak księżniczki, chcą tylko, żeby ktoś ich nie zdradzał i je przytulił.

To samotne matki.

Dlaczego one się zachowują tak odmiennie od reszty kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koperciak

bo już durnia dorwały i dostały kopa w doope i teraz zmądrzały, inne rzeczy są dla nich ważne, można powiedzieć że zdobyły rozum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tępe do kwadratu

bo szukają tylko jelenia aby na obcego bachora łożył, szczególnie gdy tatusia ani widu ani słychu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na takim portalu może tak, nie znam w realu takich. Wręcz jest odwrotnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No właśnie takich jeleni to ze świeczką szukać. Ja jestem niesamowicie tolerancyjny ale żeby obcego bachora wychowywać i niańczyć to musiałbym się naprawdę zakochać w takiej samotnej matce. A na to na szczęście się nie zanosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukolt
1 minutę temu, Gość gość napisał:

No właśnie takich jeleni to ze świeczką szukać. Ja jestem niesamowicie tolerancyjny ale żeby obcego bachora wychowywać i niańczyć to musiałbym się naprawdę zakochać w takiej samotnej matce. A na to na szczęście się nie zanosi.

musiała by być naprawde fajna, ale rzadko tak bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ida

na dziecko placi tatus czy chce czy nie chce a jak ni slychu ni widu to urzad wyplaca takie pieniadze na dziecko, takze dziecka taki partner nie musi utrzymywac bo dziecko ma swoje wlasne pieniadze dodatkowo na dzieci wyplaca panstwo rowniez pieniadze takze nie czesto jest wiecej tych peniedzy niz normalnie poza tym wcale nie tak malo mezczyzn chetnie szuka kobiety z dzieckiem bo sami nie chca miec swoich za duza odpowiedzialnosc a za nie swoje tej odpowiedzialnosci takiej nie ponosza maja radosc z przebywania z dzieckiem ale nie maja tyle trosk co matka wlasnego dziecka czy zzyty ojciec 

a te prostaki ktore pisza o dziecku ze bachory nie naja pojecia o czym pisza widac po pismie ze patole 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ida

takie matki szukaja czesto prawdziwego partnera rowniez zeby dziecku pokazac jak powinien zdrowy zwiazek funkcjonowac i nie koniecznie z bilogicznym ojcem , jak z takim nie funkcjonuje nie ma sensu sie meczyc bo dla dzieci tez jest lepiej widziec osobno szczesliwego ojca i matke niz ich razem ciagle skloconych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Podlizuja się bo wiedzą że już nie mogą "fikać" jak mają balast w postaci bachora innego faceta, bezdzietna może przebierać bo nie ma cudzego dziecka na karku które odstrasza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Podlizuja się bo wiedzą że już nie mogą "fikać" jak mają balast w postaci bachora innego faceta, bezdzietna może przebierać bo nie ma cudzego dziecka na karku które odstrasza 

Oczywiście jest to fałszywe bo gdyby nie miały tych dzieciorow to by były tak samo podle i pyskate jak bezdzietne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Oczywiście jest to fałszywe bo gdyby nie miały tych dzieciorow to by były tak samo podle i pyskate jak bezdzietne 

Ich fałszywa pokora bierze się z tego że 90 % facetów ucieka na słuch że miałby nianczyc i lozyc na cudze geny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hac

Ida, ile masz bąbelków i gdzie jest tatuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zadajesz pytania na poziomie ameby umysłowej, to normalne że laska która ma dzieci cudzego faceta nie może za bardzo wybrzydzac bo 90 % nie ma ochoty bawić się w utrzymanie obcego dziecka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwazam
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Podlizuja się bo wiedzą że już nie mogą "fikać" jak mają balast w postaci bachora innego faceta, bezdzietna może przebierać bo nie ma cudzego dziecka na karku które odstrasza 

Ze moze nie wszystkie ,ale ja gdybym byla samotna matka to juz cos w zyciu przeszlam, a tym samym docenia sie male rzeczy, zwyklych ludzi. Patrzy sie inaczej na zycie. Nie przez to, bo jest dziecko.Tylko doswiadczenie zyciowe. I wcale o poprzeczki nie chodzi. No moze w 35 %tak.Reszta to tak jak pisalam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwazam
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Podlizuja się bo wiedzą że już nie mogą "fikać" jak mają balast w postaci bachora innego faceta, bezdzietna może przebierać bo nie ma cudzego dziecka na karku które odstrasza 

Ze moze nie wszystkie ,ale ja gdybym byla samotna matka to juz cos w zyciu przeszlam, a tym samym docenia sie male rzeczy, zwyklych ludzi. Patrzy sie inaczej na zycie. Nie przez to, bo jest dziecko.Tylko doswiadczenie zyciowe. I wcale o poprzeczki nie chodzi. No moze w 35 %tak.Reszta to tak jak pisalam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
43 minuty temu, Gość hac napisał:

Ida, ile masz bąbelków i gdzie jest tatuś?

jednego przeslodkiego ktory mi osladza zycie tatus zabiera dziecko lub je przypilnuje jak jest potrzeba, mamy poprawne stosunki nie bede miala nic przeciwko jak znajdzie dla siebie odpowiednia partnerke i ja sobie tez zycze partnera na moim poziomie , jestem finansowo niezalezna i mam mieszkanie takze moglabym przebierac ale wole prawdziwe uczucie, nie naleze do kobiet ktore co rok przedstawiaja dziecku nowego wujka  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccc

W porządku, spełnienia marzeń życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wiecie kto był pierwszym prawdziwym mężczyzną, do którego wam chyba bardzo daleko, a na pewno autorowi, ale są na tym świecie tacy mężczyżni? 

Św. Józef - niech wam to da do myślenia. Chociaż wątpie w to żeby jeden z drugim cokokwiek zrozumiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conigliere

No wlasnie, swietojebliwi katole, Sw. Jozef wychowal cudze dziecko. Wiec bierzcie z niego przyklad. Abstra...ac od tego samotne matki maja duzo wieksze wymagania w stosunku do partnera, poniewaz ponosza odpowiedzialnosc za dziecko. Nie moga wiec zadac sie z byle kim. Ja jako "samotna" matka, czyli rozwiedziona, zylam z moim partnerem trzy lata, zanim zdecydowalam sie na slub. W tym czasie musialam sprawdzic, czy nadaje sie na ojczyma mojego dziecka, czy dorosl do tej roli, czy jest - jak wiekszosc zakompleksionych mezczyzn - prymitywem, ktory tepi cudze geny, tak jak rozpowszechnione to jest w swiecie zwierzat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starociotka
1 godzinę temu, Gość tępe do kwadratu napisał:

bo szukają tylko jelenia aby na obcego bachora łożył, szczególnie gdy tatusia ani widu ani słychu

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Conigliere napisał:

No wlasnie, swietojebliwi katole, Sw. Jozef wychowal cudze dziecko. Wiec bierzcie z niego przyklad. Abstra...ac od tego samotne matki maja duzo wieksze wymagania w stosunku do partnera, poniewaz ponosza odpowiedzialnosc za dziecko. Nie moga wiec zadac sie z byle kim. Ja jako "samotna" matka, czyli rozwiedziona, zylam z moim partnerem trzy lata, zanim zdecydowalam sie na slub. W tym czasie musialam sprawdzic, czy nadaje sie na ojczyma mojego dziecka, czy dorosl do tej roli, czy jest - jak wiekszosc zakompleksionych mezczyzn - prymitywem, ktory tepi cudze geny, tak jak rozpowszechnione to jest w swiecie zwierzat.

Po jakim czasie znajomości przedstawiłaś partnera dziecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starociotka
19 minut temu, Gość Gosc napisał:

Wiecie kto był pierwszym prawdziwym mężczyzną, do którego wam chyba bardzo daleko, a na pewno autorowi, ale są na tym świecie tacy mężczyżni? 

Św. Józef - niech wam to da do myślenia. Chociaż wątpie w to żeby jeden z drugim cokokwiek zrozumiał.

TAK ZYD KTOREGO ZONKA SIE PUSCILA I WYMYSLILA BAJECZKE O ANIOLKU ABY UCIEC OD KAMIENIOWANIA BYL PIERWSZYM PRAWDZIWYM MEZCZYZNA

 

CHYBA PIERWSZYM PRAWDZIWYM CUCKOLDEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydki ale inteligentny

Naprawdę wolałbym związek z NORMALNĄ kobietą z dzieckiem po rozwodzie niż NIENORMALNĄ singielką która latami siedzi na portalu randkowym (albo kilku portalach randkowych) i nie jest w stanie znaleźć rycerza na białym koniu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Jestem samotna matka i nie mam kont na portalach randkowych. To znaczy, że jestem normalna xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosigliere

Przedstawilam partnera dziecku po 3 miesiacach znajomosci.

@brzydki ale inteligentny: z takim podejsciem znajdziesz odpowiednia partnerke, poniewaz twoj rozum jest silniejszy niz zwierzece instynkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Cosigliere napisał:

Przedstawilam partnera dziecku po 3 miesiacach znajomosci.

@brzydki ale inteligentny: z takim podejsciem znajdziesz odpowiednia partnerke, poniewaz twoj rozum jest silniejszy niz zwierzece instynkty.

To szybko. Ja się z kimś spotykam już od ponad roku i jeszcze się na to nie zdecydowałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

chodzi o to ze matka z dzieckiem szuka zwiazku na poziomie bo dziecko tez w tym ukladzie zyje, matki sa ostrozniejsze oczywiscie 

ale wiedza czego chca, oczywiscie pomijajac patologie gdzie matki szukaja kogos zeby je utrzymywac , chociaz ja nie znam takiego przypadku osobiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Consiglere

Dosc szybko mialam wrazenie, ze to moze byc cos powaznego, w zwiazku z tym chcialam jak najszybciej sprawdzic, jak dziecko na niego reaguje i odwrotnie. Gdyby relacja wypadla negatywnie, to nie widzialabym sensu  w kontynuowaniu zwiazku,  choc byloby to bolesne, poniewaz w pierwszej kolejnosci bylam odpowiedzialna za moje male dziecko i nie moglabym byc szczesliwa z kims, dla kogo moje dziecko jest "obcym bachorem" i kula u nogi, zlem koniecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starociotka

SAMOTNE MATKI TO RAK WYNIKAJACY ZE SALBEGO, PERMISYWISTYCZNEGO SPOLECZENSTWA OPARTEGO O MIT JUDEOCHRZESCIJANSKI. SAMOTNA MATKA WIAZACA SIE Z OBCYM DLA DZIECKA MEZCZYZNA POKAZUJE DZIECKU I SWIATU SWOJA HIPERGAMIE, A MEZCZYZNA KTORY DOPUSZCZA SIE TAK KARYGODNEGO CZYNU SWOJA ULEGLOSC WZGLEDEM TEJ HIPERGAMI ORAZ SWOJEGO INSTYNKTU PRZYNALEZNOSCI DO STADA. KTOS TU PISAL COS O INSTYNKTACH I ROZUMOWYM PODEJSCIU PODEJMUJAC MARNA PROBE ODWROCENIA TYCH WARTOSCI. PRAWDZIWIE ROZUMOWYM PODEJSCIEM JEST ODRZUCENIE SAMOTNEJ MATKI I TRWANIE W SAMOTNOSCI, PODCZAS GDY INSTYNKTEM JEST PRZYNALEZNOSC DO GRUPY I ZASPOKOJENIE SEKSUALNE NAWET JESLI PODAZA ZA TYM KULTUROWA SZTUCZNOSC. 

 

MEZCZYZNA W ZWIAZKU Z SAMOTNA MATKA JEST JAK PLASTIKOWA PROTEZA ODCIETEGO RAMIENIA.

 

OJCIEC BIOLOGICZNY JEST NIEZASTAPIONY.

 

JEDYNA POBUDKA W KTOREJ MEZCZYZNA WIAZE SIE Z SAMOTNA MATKA TO ALTRUISTYCZNA WYNIKAJACA Z LITOSCI W PRZYPADKU SMIERCI BIOLOGICZNEGO OJCA, CHOCIAZ TO TEZ DYSKUSYJNA SPRAWA, BO TAKI ZWIAZEK NIE POWINIEN BYC NACECHOWANY SEKSUALNOSCIA, BARDZIEJ WOLONTARIATEM W KTORYM MEZCZYZNA PELNI ROLE PATRONA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ella

@starociotka: Wez w koncu wieczorna tabletke,  juz 19:28!!!

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×