Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paweł

Pierwsza randka?

Polecane posty

Gość Paweł

Dobry dzień, jest to mój pierwszy post na tym forum, aczkolwiek myślę, że będzie w miarę zrozumiały. Chciałbym poprosić o pomoc internautów siedzących na tym portalu.Sprawa wygląda tak, że 2 tygodnie temu zatrudniła się u mnie w pracy pewna, zwyczajna dziewczyna. Po jakimś czasie zacząłem coś do niej czuć, aż w końcu się zakochałem. Nie wiem, czy jest zajęta, chciałem ją podejść ale nie dowiedziałem się. Podczas rozmowy na papierosie zaproponowałem Jej wspólne wyjście na kawę, ponieważ wydaje się być bardzo interesującą osobą, zgodziła się, aczkolwiek nie ustaliliśmy terminu. Termin pasuje w wieczorną środę bądź czwartek. Chciałbym zaproponować jej to wyjście w poniedziałek(wtedy będziemy razem w pracy, będzie możliwość), aczkolwiek chce, by zrozumiała, iż nie interesuje mnie zwykła, koleżeńska znajomość tylko coś więcej. Tudzież chciałbym po zaproponowaniu wspólnie wypitej kawy(herbaty bądź czekolady również :D) zapytać, czy nie ma kogoś. Ma to na celu upewnienie się, czy dziewczyna jest wolna oraz czy idziemy na randkę czy spotkanie koleżeńskie. What do u think, fellows? Help me, im askin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×