Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Natkapolka nowa radomierzycka gwiazda

Polecane posty

Gość Gosc

Widzialyscie film ? Chyba ja zarobki i darmoszki z yt zciagnely do nagrywania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niech sobie każdy robi co chce. Nie robi tym nikomu krzywdy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dobre 😅 Na pytanie czy pracuje? Odpowiada nie, nie pracuje, mam nadzieje, ze nagrywanie na YOUTUBE bedzie moja praca. ZENADA 😱😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Dobre 😅 Na pytanie czy pracuje? Odpowiada nie, nie pracuje, mam nadzieje, ze nagrywanie na YOUTUBE bedzie moja praca. ZENADA 😱😂😂

😂😛😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxx

Ale duka jak czyta. Niby miła ale widać, że ... i tłuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobru jeZu

27 lat wyglada na 37 😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak dla mnie to nic ciekawego nie pokaże. Co ona za modę może pokazywać z Radomierzyc? Najwyżej to co w sieciówach. A na pewno to co karyna sprzedaje. Poza tym za dużo eeeeeee...... yyyyyyy...... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

PORÓWNYWAŃ... to chyba jeszcze gorsze niż dżalapeńjo, dajczman, mejbelajn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ta przynajmniej ma tylko wiejskie liceum, więc wolno jej.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ona serio mysli,ze bedzie zyla z yt wstawiajac 4 minutowy filmik? Nie ma opcji,ze ona sie przebije na yt,nie te czasy. Karyna ja zachecila ale nic ciekawego nie ma do powiedzenia. Niech mi ktos wytlumaczy jak laska,ktora ma odchowane dzieci noe czuje aspiracji zeby pracowac? Nie moge tego pojac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mnie w niczym nie przeszkadza. Pierwsze koty za płoty. Może następne filmiki będą fajne. Jeśli nie, to szkoda czasu na oglądanie. I tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Mnie w niczym nie przeszkadza. Pierwsze koty za płoty. Może następne filmiki będą fajne. Jeśli nie, to szkoda czasu na oglądanie. I tyle w temacie.

dałam jej suba z ciekawości. Na razie nic ciekawego i za dużo eeee.. yyyyy.. Nie spodziewam się szału, ale nie zraziła mnie. Może będzie spoko. Ale podejście mam takie samo jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gghj8

jak zwie się jej kanal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale dzięki siostruni w kilka godzin ma pół tysiąca subskrypcji. Kolejna wieśniara na YouTube, będzie moda z Popierdowa, i kłapanie dziobem o niczym, w dodatku z błędami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gghj8 napisał:

jak zwie się jej kanal?

Natka Polkaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
51 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale dzięki siostruni w kilka godzin ma pół tysiąca subskrypcji. Kolejna wieśniara na YouTube, będzie moda z Popierdowa, i kłapanie dziobem o niczym, w dodatku z błędami. 

to raczej pewne, ale na pewno dostarczy materiału do śmiechu i obgadywania 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Dobre 😅 Na pytanie czy pracuje? Odpowiada nie, nie pracuje, mam nadzieje, ze nagrywanie na YOUTUBE bedzie moja praca. ZENADA 😱😂😂

no doyebała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wada wymowy, wada zgryzu, ale makijaz na mordzie obecny, koszulka Calvin Klein i prawie na kazdym zdjeciu dziubek. Nie rozumiem tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

"chcem się dzielić z wami moją pasją" - opis kanału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O matko. Jej się słuchac nie da. Jak ona dziwnie mówi. Sepleni, ze nic jej nie rozumiem. Niech coś zrobi z tą wadą wymowy. Jak wy dalyscie radę ja obejrzeć do końca????!!!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
57 minut temu, Gość Gość napisał:

O matko. Jej się słuchac nie da. Jak ona dziwnie mówi. Sepleni, ze nic jej nie rozumiem. Niech coś zrobi z tą wadą wymowy. Jak wy dalyscie radę ja obejrzeć do końca????!!!!! 

A po co ma coś robić z wadą wymowy i tragicznym zgryzem? Pysk wytapetuje, założy zaciasne spodenki które wżynają się jej w krok, zrobi dziubek i gotowe! Wiejska miss i wiejska gwiazda. Obecnie... Jutuberka! 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ale dzięki siostruni w kilka godzin ma pół tysiąca subskrypcji. Kolejna wieśniara na YouTube, będzie moda z Popierdowa, i kłapanie dziobem o niczym, w dodatku z błędami. 

Niestety...Za dużo tych karyn na youtubie, namnożyło się tego tyle że aby znaleźć fajny interesujacy kanał ciekawych osób, mądrych i z prawdziwymi pasjami to trzeba szukać jak igły w stogu siana.Widać jakie mamy społeczeństwo, które zadowala się byle czym i byle kim. Wyrastają jak grzyby po deszczu klony, które to samo peplają, to samo pokazują, powielają bez przerwy jedna po drugiej i dziesiątej i nic z tego nie wynika.Po co to? Ośmieszają się tylko określeniem "pasja"...bo nagrywa te swoje płycizny i infantylne gadki i robi z siebie pośmiewisko.One wiedzą co to jest pasja? Nie sądzę. Tępowate takie zdziecinniałe.Siedzą w swoich nudnych pierdziszewach i chcą być sławne. Świat zwariował naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

"chcem się dzielić z wami moją pasją" - opis kanału

Witajcie Jestem szczesliwą kobietą , mamą i żoną Moją wielką pasją jest moda i wszystko co związane z ubraniami . O ciuchach mogę rozmawiac godzinami 😉 Chcem sie z Wami dzielic moją pasją Zapraszam na moje filmy

 

No ku.rwa patrze i nie wierze ale pustak!!! 😱🤣😂 Karyna nr. 2 Boszeszsz  jakie zakute lby!!! Ja „nie chcem, ale muszem” je ogladac 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Chcem kupywac ta perfume, ale bez porownywan i jadem do Dajczmana, a potem do Rossmanna po mejbelajn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
13 minut temu, Gość Gość napisał:

A po co ma coś robić z wadą wymowy i tragicznym zgryzem? Pysk wytapetuje, założy zaciasne spodenki które wżynają się jej w krok, zrobi dziubek i gotowe! Wiejska miss i wiejska gwiazda. Obecnie... Jutuberka! 😂😂😂

🤣🤣😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 minut temu, Gość gosc napisał:

Niestety...Za dużo tych karyn na youtubie, namnożyło się tego tyle że aby znaleźć fajny interesujacy kanał ciekawych osób, mądrych i z prawdziwymi pasjami to trzeba szukać jak igły w stogu siana.Widać jakie mamy społeczeństwo, które zadowala się byle czym i byle kim. Wyrastają jak grzyby po deszczu klony, które to samo peplają, to samo pokazują, powielają bez przerwy jedna po drugiej i dziesiątej i nic z tego nie wynika.Po co to? Ośmieszają się tylko określeniem "pasja"...bo nagrywa te swoje płycizny i infantylne gadki i robi z siebie pośmiewisko.One wiedzą co to jest pasja? Nie sądzę. Tępowate takie zdziecinniałe.Siedzą w swoich nudnych pierdziszewach i chcą być sławne. Świat zwariował naprawdę.

Zdadzam sie w 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Chcem kupywac ta perfume, ale bez porownywan i jadem do Dajczmana, a potem do Rossmanna po mejbelajn.

😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Założę się, że Natalia sama podsmiewala się z siostry. Teraz wyszło, że to taka sama Karyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

A po co ma coś robić z wadą wymowy i tragicznym zgryzem? Pysk wytapetuje, założy zaciasne spodenki które wżynają się jej w krok, zrobi dziubek i gotowe! Wiejska miss i wiejska gwiazda. Obecnie... Jutuberka! 😂😂😂

Słuchajcie, tu nie chodzi o krzywy zgryz, wadę wymowy...ale o to że takie jak ona nie mają nic do zaoferowania od siebie.Nawet jakby miała zgryz i spodenki nie wrzynajace się w dopę, to nadal nie ma nic ciekawego do powiedzenia, do przekazania. Takie jak ona nie zastanawiają się po co zakładają kanał, i jaka miałaby być idea tego.One tak robią automatycznie, boo milion pięćset siedemdziesiat karyn tak robi to i ja tak zrobię, one pokazują siaty z lidla, każdy produkt , maseczki na ryjach..to ja też tak mogę.Niech mi lajkują, komentują, bo ja chcęęę być sławna i znana jutuberka.Będę kimś! Bo będę jutuberką! We wsi/mieścinie wszyscy będą mnie znali i podziwiali, bo w końcu to moja pasja! Nagle "pasja" o której marzyłam od dawna, w tym się spełniam. 

Przeraża mnie to społeczeństwo, przez internet teraz wiem jak wielu jest w naszym kraju pustaków intelektualnych.Kiedyś nie było internetu, jakieś 30 lat temu...to człowiek nie wiedział przynajmniej o tym i się nie dołował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×