Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jak to

Czy cwiczycie z trenerem?

Polecane posty

Gość Jak to

Pytanie do osób, które mają ładna figurę niczym prezenterki mma. Cwiczycie same czy może z trenerem? I czy na siłowni? Ogólnie jestem szczupła, ale mimo wszystko nie mam rozbudowanych pośladków, ani brzucha. A chciałabym rozpaczać taki trening. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ćwiczenia z trenerem są dość drogie, więc ćwiczę sama z trenerami na YouTube. Do tego biegam dużo. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa19087

Jestem w ciazy wiec nie cwicze

Nie podobaja mi sie umiesnione uda ani wielkie poslady. Kiedys bylam filigranowa, pozniej zaczelam robic silke i uda mi sie strasznie rozrosly. Po ciazy wracam do intervalow a nie jakies tam pompowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vev

Jak chcesz rozbudować pośladki to raczej siłownia i większe obciążenia, brzuch to raczej dieta i redukcja, bo tu chodzi raczej o odsłonięcie mięśni a nie wyzwanie 1000 brzuszków. W domu możesz co najwyżej ujędrnić ciało i schudnąć, bo większych obciążeń raczej nie zastosujesz, oczywiście nawet w domu na początku jak w ogóle nic nie robiłaś to będą efekty, ale takie poślady to tylko na siłce. Trener kosztuje, ale można mieć plan i np. na pierwsze zajęcia z danej partii ciała robić pod jego nadzorem. Pokaże co i jak, jakich unikać błędów, jaka postawa. Potem można radzić sobie samej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×