Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Synowa12

Mieszkanie z tesciami

Polecane posty

 Witam , mam pytanie a raczej potrzebuje  rady  osoby postronnej .Otoz od ok pol roku mieszkamy z rodzicami mojego nazyczonego tymczasowo  bo czekamy  na odboir mieszkania  natomisat rozchodzi się   o roznego typu sytuacje .zajmujemy jeden z pikoi w  mieszkaniu ale  codziennie  się  mijamy wspolna lazienka i kuchnia  , chodzi o to ze   tesciowa  jest balaganiara razem z tesciem nigdy odkad mieszkamy nie odkurzyli a nie wspomnę  o umyciu podłog sprzatam tam tylko ja pytanie  czy powinnam sie odezwac ? W kuchni jest wieczny syf a w jedzeniu ciagle wlosy  psa albo jej i w koncu nie wytrzymałam  i powiedzialam ze ciągle  w jedzeniu  sa wlosy po czym kazdy łącznie z moim partmerem oburzyli się  ze nie mam taktu , czy faktycznie nie powinnam tego powiedzieć  ?  Zeby tego bylo malo ich pies narobił  w domu ja tego nie  posprzatalam bo uwazam ze nie moj pies i nie jestem ich sprzątaczka  i tez wielke halo jak ja tak moglam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki

Pies ma wlasciciela wiec  nie sprzataj po nim .srzataj po sobie i swoim narzeczonym ,no chyba że wspólnie w czworke jadacie czasem  to ustalcie kto dziś a kto jutro itp

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×