Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1234

Kiedy będzie 1000+ na dziecko

Polecane posty

Gość 1234

Kiedy będzie 1000+ na dziecko i czy to prawda że już w przyszłym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nigdy. Więc lepiej szukaj pracy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiS robi dużo dobrego

Słyszałam że są przecieki że będzie 1000+ na drugie i kolejne dziecko ale na pierwsze chyba tylko 500 zostaje. A co to jest kropla w morzu poczeb :(( Słyszałam to od znajomej której mąż jest w PiS także to pewne info . A i mają wprowadzić od przyszłego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko PIS

oby jak najszybciej obiecałam dziecią nowy pokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hość

Cchciałabym 1000 złotych na dziecko bo mam czwórkę dzieci a to by było 4000 tys a nie 2000 tys. Wychwanie dziecka to nie przelefki

Co PO zrobiło dla rodzin z małymi dziećmi i dla matek

Wszyscy chcą do koryta dla siebie tylko PIS robic coś dla prawdziwych Polakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nie bedzie zadnego 1000 plus , a ty zainwestuj w słownik ortograficzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oczywiście, że będzie 1000+, bo 500+ po prostu zostanie zżarte przez inflację i będzie warte tyle co obiad dla jednej osoby, zwłaszcza przy minimalnej 4tys zł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

NO TAK, INFLACJA bedzie zmniejszac wartosc 500 plus, i z tego co słyszałam, tak to własnie jest pomyslane, miał do byc taki jednorazowy kop dla demografii. Który z biegiem czasu bedzie coraz mniejszym obciazeniem dla budzetu. 

Jakby były plany zwiekszania, to przeciez jasne ze rzad by sie tym pochwalił przed wyborami, bo to dodatkowe głosy. Takze nie siejcie bzdur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość gosc napisał:

NO TAK, INFLACJA bedzie zmniejszac wartosc 500 plus, i z tego co słyszałam, tak to własnie jest pomyslane, miał do byc taki jednorazowy kop dla demografii. Który z biegiem czasu bedzie coraz mniejszym obciazeniem dla budzetu. 

Jakby były plany zwiekszania, to przeciez jasne ze rzad by sie tym pochwalił przed wyborami, bo to dodatkowe głosy. Takze nie siejcie bzdur

Poczekaj do wyborów Prezydenckich lub na 2023r zobaczysz że zaoferują 6tys zł minimalnej, 1tys plus i 17sta emeryturę. Róbcie screny, to już za 4lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Poczekaj do wyborów Prezydenckich lub na 2023r zobaczysz że zaoferują 6tys zł minimalnej, 1tys plus i 17sta emeryturę. Róbcie screny, to już za 4lata.

myslę, ze zaoferuja wreszcie te wieksza kwote wolna od podatku która miała juz byc wczesniej, i moze troche obniza podatki inne, jest wiele rzeczy do zaproponowania, nie musi to byc 1000 plus, które nie miałoby juz zadnego sensu, zwlaszcza ze jego działanie demograficzne sie skończyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madki do grobu

bedzie i 5000 na dziecko, ale najpierw ci z kieszeni zabiora 20 000. chwala inflacji, chwala ...om! nic dziwnego ze na pis wg statystyk glosowali ludzie bez wyksztalcenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

to może warto zastanowić sie dlaczego w kraju jest tyle ludzi bez wykształcenia.Lata90 zbierają żniwa gdzie ludzi nie było stać wyprawić dzieci do szkoły tak tw bolek wprowadzałJaponie a potem kwach znokautował kraj do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Przecież ten temat to prowo, nic takiego PiS nie planuje, także do roboty maciory rozpłodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osc

Idź do roboty lepiej nieudaczniku. Nie mam ochoty sponsorować ci życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ufam

Moim zdaniem koalicja obywatelska miałaby szansę wygrać gdyby obiecali na przykład 800 zł na każde dziecko, nawet gdyby sobie ukrócili pensję czy zrezygnowali z diet,bo warto by było i byliby u władzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

kto by chciał zrezygnować z ośmiorniczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 godzin temu, Gość hość napisał:

Cchciałabym 1000 złotych na dziecko bo mam czwórkę dzieci a to by było 4000 tys a nie 2000 tys. Wychwanie dziecka to nie przelefki

Co PO zrobiło dla rodzin z małymi dziećmi i dla matek

Wszyscy chcą do koryta dla siebie tylko PIS robic coś dla prawdziwych Polakow

Przepraszam Cię bardzo. 500 piechotą nie chodzi. Nie starcza Ci? I żeby nie było głosowałam na PIS ale to co piszesz to jawna bezczelność już jest i wiem, że wychowanie dzieci to nie przelewki. Wychowałam dwójkę i dostawałam od państwa zero. Dać wam palec to chcecie cała rękę razem z nogami. No chyba, że to prowokacja.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1000+ dla polskich dzieci

Up up

Czy ma ktoś informacje na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 13.10.2019 o 23:08, Gość PiS robi dużo dobrego napisał:

Słyszałam że są przecieki że będzie 1000+ na drugie i kolejne dziecko ale na pierwsze chyba tylko 500 zostaje. A co to jest kropla w morzu poczeb :(( Słyszałam to od znajomej której mąż jest w PiS także to pewne info . A i mają wprowadzić od przyszłego roku

Nie potrafisz utrzac dziecka bez pomocy państwa? Nie nadajesz się na matkę! Zabiorą wszytko dopiero będziecie płakać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 14.10.2019 o 00:15, Gość hość napisał:

Cchciałabym 1000 złotych na dziecko bo mam czwórkę dzieci a to by było 4000 tys a nie 2000 tys. Wychwanie dziecka to nie przelefki

Co PO zrobiło dla rodzin z małymi dziećmi i dla matek

Wszyscy chcą do koryta dla siebie tylko PIS robic coś dla prawdziwych Polakow

Hahahahha hahahah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Idź do roboty zarób 2 tys to będziesz łącznie miała 4 tys Ty madkowy nierobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×