Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majka_k

Nadmierna senność i zmęczenie

Polecane posty

Gość majka_k

Jesienne, pochmurne i krótkie dni zagościły już na dobre w naszej szerokości geograficznej. A i u mnie króluje senność, znużenie i zmęczenie. Zastanawiam się czy to jesień ma na mnie taki wpływ czy rozwijająca się ciąża. Słyszałam, że na początku ciąży kobiety mogą być ospałe i zmęczone, ale żeby aż tak. Pierwszą ciążę przeszłam śpiewająco a teraz, ciągle bym spała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość majka_k napisał:

Jesienne, pochmurne i krótkie dni zagościły już na dobre w naszej szerokości geograficznej. A i u mnie króluje senność, znużenie i zmęczenie. Zastanawiam się czy to jesień ma na mnie taki wpływ czy rozwijająca się ciąża. Słyszałam, że na początku ciąży kobiety mogą być ospałe i zmęczone, ale żeby aż tak. Pierwszą ciążę przeszłam śpiewająco a teraz, ciągle bym spała.

Droga Paaaani. Ja jestem teraz na początku 8 miesiąca ciąży. I od kiedy zaczęłam 3 trymestr to dosłownie z dnia na dzień stałam się zombi. 1 i drugi trymestr bez problemów teraz mogę spać i spać.... I spaaaaaać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulik

U mnie natomiast 1 trymestr był najgorszy, wymioty i wieczne nie dospanie.Teraz w 5 miesiącu minęło wszystko. A na takie zmęczenie to może pomogłaby kawa kofeinowa lub bezkofeinowa, czasie ciąży nie jest zabroniona. Chyba że masz możliwość drzemki , to przyjemniejsze rozwiązanie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość ulik napisał:

U mnie natomiast 1 trymestr był najgorszy, wymioty i wieczne nie dospanie.Teraz w 5 miesiącu minęło wszystko. A na takie zmęczenie to może pomogłaby kawa kofeinowa lub bezkofeinowa, czasie ciąży nie jest zabroniona. Chyba że masz możliwość drzemki , to przyjemniejsze rozwiązanie 😉

Mi w trzecim trymestrze kawa już nie pomaga a piłam kawę od początku ciąży 😥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heldisz

Przy takiej senności często lecą wyniki, wg szkoły prenalen może to być  objawem niedoboru niektórych substancji odżywczych, witamin lub mikro i makroelementów np. żelaza. Może warto powtórzyć badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa

Organizm wie co jest dla niego dobre i jakie ma zapotrzebowanie, dlatego "mówi". Uważam, że należy słuchać swojego organizmu i stosować krótkie drzemki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka

W II trymestrze takie dolegliwości mijają, przynajmniej u mnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LenaO

Ja nie jestem w żadnej ciązy. Ale jestem np bardzo wrażliwa na takie rzeczy jak np jesień, te przesilenia takie. Ja albo kawa albo energetyk Tiger i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×