Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

8482

Dziewczyna mnie odrzuciła

Polecane posty

Mam 25 lat, dziewczyna, która mi się strasznie podoba, dogadujemy się, mamy sporo wspólnych zainteresowań, podobnie myślimy na wiele tematów, napisała mi ostatnio, że traktuje mnie jak kolegę, i nie chce, żebym próbował ją przytulić, czy złapać za rękę. Tragedia! Jak tylko ją widzę, mam ochotę ją przytulić, powiedzieć, że myślę o niej, nie jak o zwykłej koleżance, tylko jak o kimś więcej. Ta wiadomość trafiła mnie jak cegła w głowę. Nie wiem co mam zrobić. Powiedziała mi, że nie czuje się dobrze jak próbuje ją przytulić. Powiedziała mi też kiedyś, że w ogóle rodzice jej nie przytulali. Nie wiem, czy to przez to, boi się, czuje się źle jak ktoś chce być bliżej, albo może to właśnie chodzi o mnie. Masakra. Tak bardzo bym chciał być z nią, a nie wiem co robić. Błagam, czy któs mógłby mi doradzić co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jesteś dla niej aseksualny szukaj następnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, 8482 napisał:

 traktuje mnie jak kolegę, i nie chce, żebym próbował ją przytulić, czy złapać za rękę. 

To bardzo jasny przekaz. Jaśniej się nie da, przestań się chwytać nadziei, bo nie podobasz jej się, lubi Cię i wie, ze nigdy nie pokocha, źle znosi Twoj dotyk, nie chce tego, uszanuj to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł

Witaj. Miałem podobną sytuację. Moja rada jest taka: bądź dla niej kolegą, nie obrażaj się na jej wybór. Musisz zrobić krok naprzód i ciesz się życiem- poznawaj inne kobiety, rozwijaj swoje zainteresowania. Jeżeli tego nie zrobisz, będziesz żył wspomnieniami, a to oznacza cierpienie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

Omijaj ją z daleka.

 Kurfa jeszcze trochę klapę od kibla podniosę i Leżaczek wyskoczy. Natretny jestes jak mucha na gófnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×