Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Lysiejacy 41 latek z pensja 6600 brutto, czlonkiem 12.5 cm tak obiektywnie jakie kobiety powinien podryac, gdy szuka zony?

Polecane posty

Gość jestem który jestem

żadnej

nie nadajesz się do niczego; ani do życia (ze swoim zrytym, poyebanym łbem), ani do pokazania się z toba (wyglądasz jak pół łysej i grubej doopy zza krzaka), ani do seksu (kurffa, z tym czymś to co najwyżej wysikać się możesz, a i to na uboczu, żeby wybuchów śmiechu politowania nie wzbudzać)

ja prdl, ale przegrany egzemplarz 😮 

twoja ocena to 0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

12.5 to na zwisie? hehehehe

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Podrywaj kogo chcesz. Ale nie możesz mieć do nikogo pretensji, ze cie nie zechce. Do uczuć nie da sie nikogo zmusić. Ja mam 31 lat i hm.. Raczej bym się nie polakomila. Seks jest ważny a tu te 12cm...spalam z takim i pomimo tego, ze jestem ciasna, to jak poxhwa mokra to tego nie czuć. Zazwyczaj jak mały to cienki 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sveta
21 minut temu, Gość jestem który jestem napisał:

żadnej

nie nadajesz się do niczego; ani do życia (ze swoim zrytym, poyebanym łbem), ani do pokazania się z toba (wyglądasz jak pół łysej i grubej doopy zza krzaka), ani do seksu (kurffa, z tym czymś to co najwyżej wysikać się możesz, a i to na uboczu, żeby wybuchów śmiechu politowania nie wzbudzać)

ja prdl, ale przegrany egzemplarz 😮 

twoja ocena to 0/10

100/100

nic dodać, nic ująć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
34 minuty temu, Gość Iga napisał:

Podrywaj kogo chcesz. Ale nie możesz mieć do nikogo pretensji, ze cie nie zechce. Do uczuć nie da sie nikogo zmusić. Ja mam 31 lat i hm.. Raczej bym się nie polakomila. Seks jest ważny a tu te 12cm...spalam z takim i pomimo tego, ze jestem ciasna, to jak poxhwa mokra to tego nie czuć. Zazwyczaj jak mały to cienki 

 

czyli mezczyzna o dobrym sercu z czlonkiem 12 cm ma byc skazany na saotnosc? to troszke niesprawiedliwe

 

a pochwe zawsze mozna zwezic po porodzie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Chyba poniżej wymagań wieczornej, ale niech się sama wypowie. 

Ty za to nie spełniasz żadnych rozsądnych wymagań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieca a nie próżna
48 minut temu, Gość Iga napisał:

Podrywaj kogo chcesz. Ale nie możesz mieć do nikogo pretensji, ze cie nie zechce. Do uczuć nie da sie nikogo zmusić. Ja mam 31 lat i hm.. Raczej bym się nie polakomila. Seks jest ważny a tu te 12cm...spalam z takim i pomimo tego, ze jestem ciasna, to jak poxhwa mokra to tego nie czuć. Zazwyczaj jak mały to cienki 

 

nie słuchaj głupich kobiet-wstyd mi za nie.Znajdziesz kogoś, kto pokocha Ciebie za całokształt,osobowość, wygląd i resztę.POwodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste
49 minut temu, Gość kobieca a nie próżna napisał:

nie słuchaj głupich kobiet-wstyd mi za nie.Znajdziesz kogoś, kto pokocha Ciebie za całokształt,osobowość, wygląd i resztę.POwodzenia

Głupia jesteś ty. Facet kompletnie nieatrakcyjny fizycznie roszczeniowo podrywa 23latki. Tak jak panowie maja wymagania co do rozmiaru biustu czy gabarytów ciała tak samo kobiety mogą wymagać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość kobieca a nie próżna napisał:

nie słuchaj głupich kobiet-wstyd mi za nie.Znajdziesz kogoś, kto pokocha Ciebie za całokształt,osobowość, wygląd i resztę.POwodzenia

Osobowość? No tak, każda chce być niewolnicą, wygląd? Lysawego 40 latka  z nadwagą chce każda 25 latką. Wstyd to za ciebie, bo nie wiesz co koleś wcześniej pisał, a się mądrzysz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×