Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Masakryczna Kobita

Masakra

Polecane posty

Gość Masakryczna Kobita

Dlaczego mój mężczyzna słucha plotek  na moj temat od wrednej baby o milej aparycji i w dodatku w nie wierzy?Sprawiła że miłość mojego życia nie chce mnie znać.

Ona udaje tylko aniołka. Jest okropna, wszędzie na sąsiadów donosi, zazdrości ludziom ze mają spokojne życie. Nie wiem czego mi zazdrości i dlaczego to ja jestem w jej centrum zainteresowania..

Co zrobić? Nie będę jej bić, bo to nie ma sensu.  Jak poradzić sobie z takim człowiekiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

w każdej plotce jest ziarenko prawdy,skoro facet wierzy to wcale taką idealną nie jesteś jak widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

w każdej plotce jest ziarenko prawdy,skoro facet wierzy to wcale taką idealną nie jesteś jak widać

tyle w tym prawdy co w powiedzonku ze tylko winny sie tłumaczy hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masakryczna Kobita

Nawet nie pytał czy prawda to czy nie. Po prostu uwierzył:( Nie mam sil by żyć.

Każdy ma wady. On też nie jest idealny. Ty tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Masakryczna Kobita napisał:

Dlaczego mój mężczyzna słucha plotek  na moj temat od wrednej baby o milej aparycji i w dodatku w nie wierzy?Sprawiła że miłość mojego życia nie chce mnie znać.

Ona udaje tylko aniołka. Jest okropna, wszędzie na sąsiadów donosi, zazdrości ludziom ze mają spokojne życie. Nie wiem czego mi zazdrości i dlaczego to ja jestem w jej centrum zainteresowania..

Co zrobić? Nie będę jej bić, bo to nie ma sensu.  Jak poradzić sobie z takim człowiekiem?

ty sie frajerem nie przejmuj, co sie bedziesz z dziadem męczyc skoro ty mu nie odpowiadasz

gorsza ta s u k a msciwo zazdrosna, takich ludzi powinno sie publicznie chłostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masakryczna Kobita

Jesteśmy tylko ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 minut temu, Gość Masakryczna Kobita napisał:

Dlaczego mój mężczyzna słucha plotek  na moj temat od wrednej baby o milej aparycji i w dodatku w nie wierzy?Sprawiła że miłość mojego życia nie chce mnie znać.

Ona udaje tylko aniołka. Jest okropna, wszędzie na sąsiadów donosi, zazdrości ludziom ze mają spokojne życie. Nie wiem czego mi zazdrości i dlaczego to ja jestem w jej centrum zainteresowania..

Co zrobić? Nie będę jej bić, bo to nie ma sensu.  Jak poradzić sobie z takim człowiekiem?

moze to jakis nowy wymysł tvn'u jak ta postac sylwi z serialu ...po uszy hehehe

takiego pustaka to pogodnic na wszystkie strony swiata heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masakryczna Kobita
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

ty sie frajerem nie przejmuj, co sie bedziesz z dziadem męczyc skoro ty mu nie odpowiadasz

gorsza ta s u k a msciwo zazdrosna, takich ludzi powinno sie publicznie chłostac

Wiem, przejdzie mi. I pewnie on przejrzy na oczy, tylko będzie już za późno.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Masakryczna Kobita napisał:

Wiem, przejdzie mi. I pewnie on przejrzy na oczy, tylko będzie już za późno.

 

zwykle bywa za pozno

a zdarzaja sie i tacy szalency ktorzy celowo prowokują takie sytuacje, aby jeszcze mocniej przeżywac milosne uniesienia, podszyte jakąś histerią, tragedią, sensacją

moze za duzo dostawali od zycia, za duzo ruhanska, za dobrze im sie powodzi, maja na ludzi wyebane, są prózni

przykladow jest mnostwo

ot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

zwykle bywa za pozno

a zdarzaja sie i tacy szalency ktorzy celowo prowokują takie sytuacje, aby jeszcze mocniej przeżywac milosne uniesienia, podszyte jakąś histerią, tragedią, sensacją

moze za duzo dostawali od zycia, za duzo ruhanska, za dobrze im sie powodzi, maja na ludzi wyebane, są prózni

przykladow jest mnostwo

ot

właśnie pogoń za wieczną adrenaliną pewnego pana zabiła we mnie miłość do niego,szczerą, czystą i prawdziwą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masakryczna Kobita

Faktycznie.. powiedział mi kiedyś, że "jemu wszystko wolno"  Nie chce mu życzyć źle,  ale same te myśli krążą w tej mojej głowie.

Dziękuję za otuchę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 godzin temu, Gość Masakryczna Kobita napisał:

Faktycznie.. powiedział mi kiedyś, że "jemu wszystko wolno"  Nie chce mu życzyć źle,  ale same te myśli krążą w tej mojej głowie.

Dziękuję za otuchę

Żal Ci utraty mężczyzny, który wierzy komuś obcemu zamiast Tobie? Przecież z tego wynika, że on Ci wcale nie ufa. Po co Ci taki ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×