Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rajska

kolega..nie kolega ?

Polecane posty

Gość Rajska

Mam męża ,dziecko ,pracę ,dom,płotek ,psa itd itd - tak dla jasności .Od pewnego czasu mam kontakt ze starszym facetem -tak o 11 lat chyba . Jest średnio przystojny ,ale ..coś mnie do niego przyciąga .Nie,to nie chęć zdrady ,czy czegoś więcej ,ale jakaś taka dziwna chęć pogadania .Jestem zamknięta ogólnie ,a czasem staję przy nim na przerwie w pracy i jakoś tak otwieram się ,mówię mu tak od niechcenia to ,czego nie mówię koleżance itd . Tak jakoś się uzewnętrzniam ,gdzie to nie jest do pomyślenia jeszcze niedawno .Co w nim jest ,że tak jakoś łatwo mówię mu o swoim życiu-nie żebym zwierzała ,ale takie ogólne tematy -przecież jestem bardzo nieufną kobietą !! On czasem się uśmiechnie ,obróci w żart jakieś moje zdanie ,ale ogólnie posłucha i poważnie coś powie ,coś celnego z zasady .  Mam wrażenie , że on mi się przygląda  i czasem to się potwierdza ,ale tak jakoś nie na zasadzie męskiego podrywacza itd ale bardziej na zasadzie patrzenia na kobietę jako ciekawostkę innej płci ,problemów ,zachowania ? Nie wiem jak to nazwać -no nie przygląda mi się na zasadzie podrywu . Czasem chcę go zaprosić na kawę ,ale nie chcę by było to odebrane jako podryw z mojej strony -mam rodzinę i tak ma zostać .Intryguje mnie ten człowiek ,mało o nim wiem ,choć pracuje u nas już 5 -6 lat ,ale nie zwracałam na niego uwagi wcześniej . Tutaj każdy wie o każdym wszystko lub prawie wszystko .Chyba ,że trzymasz się na uboczu i to chroni prywatność -jak to w korpo. Na temat tego faceta wiem tylko ,że ma córkę -był na spotkaniu świątecznym z nią,na jakimś spotkaniu rodzinnym organizowanym przez firmę -organizujemy je dość często  ,ale ona mieszka za granicą . Widać ,że mają super kontakt  mimo ,że nie są ze sobą na co dzień . Dziewczynka ma konto na social i widziałem tam dużo zdjęć z tatą - na zdjęciach są razem i tak jak w pracy maska ,tak na zdjęciach z nią widać innego człowieka . Jakby Doktor Jekyll dla niej  i pan Hyde w firmie -choć to złe porównanie oczywiście 🙂   .Zapytałam kiedyś tak od niechcenia (obcego faceta !!) o córkę i od razu było widać jak oczy mu się rozjaśniły ,poważna twarz stała się na ułamek sekundy taka ludzka -opowiedział gdzie mieszka ,co tam robi -dumny był gdy to mówił ,ale szybko spoważniał i był dalej uprzejmy ,miły ale z dystansem . Zapytał o moje dziecko ,zainteresowania -taka typowa rozmowa ,ale mimo to nie była na zasadzie ble ble ,tylko jakby tematami trafiał w to ,co mnie interesuje itd -jakby wiedział jaką strunę ruszyć .Denerwuje mnie to z jednej strony ,bo czuję się jakbym była przeźroczysta i czytał we mnie i dzięki temu wiedział jaki temat poruszyć . Intryguje mnie on ,nikt nic o nim nie wie (tak jakby tylko tyle ile sam powie o sobie ) .Jak jakiś agent zrzucony (uśpiony ) hi hi .  Jak rozgryźć "człowieka zagadkę"? Pewnie będzie info ,żebym nie wchodziła w jego świat -tak też tak myślę ,ale ponownie wspomnę ,że nie mam żadnych zamiarów do niego ,jest dla mnie aseksualny ,ale jest zagadką z jaką przyszło mi pracować . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćniedzielny

Chyba coś ciebie do niego ciągnie ...a kobiety lubią zagadki u facetów ,uważaj !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to jest to, że to jest jak przynęta na babeczki.. Chcesz się dowiedzieć. Nasz instynkt łowiecki się wtedy budzi 😄 Myślę, ze powinnaś mieć go jednak w pewnym dystansie, bo mimo wszystko nie wiesz jakie sa jego zamiary wobec ciebie. Ja bym ci radziła być jednak dość ostrożną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rajska

Wróciłam niedawno z kolacji ( mąż i dalsza rodzina ) i ..w tej samej restauracji siedział ten facet z pracy . Całkiem inaczej wygląda w " cywilu" . W pracy koszula ,garnitur itd ,a poza pracą jeans, polo ,okulary ,czapeczka sportowa - jakby ktoś całkiem inny . Siedział sobie w rogu ,pił piwo i coś tam notował  w kajecie . Myślałam ,że będzie spoglądał czasem ( miałam taką nadzieję chyba , bo przywitałabym się ) ,ale on jakby zatopiony w tym co tam pisał . Tak jak w pracy jest w swoim świecie , tak poza pracą też jakby wyłączony z tego co się dzieje wokół . Dziwnym było , że sam siedział ,nikt z nim nie był ,a w lokalu same rodziny ,znajomi itd . Patrzyłam na jego twarz ( lustro bardzo w tym pomogło 👍) ,uśmiechał się gdy coś pisał ,taki lekki pozytywny grymas , ale znam ten grymas z pracy gdy na chwilę tracił kontrolę nad sobą opowiadając o córce . Chwilę pomyślałam o nim jako facecie i przyznam ,chciałabym mieć takiego kolegę ,nie kochanka czy coś ,ale kolegę - a może to ta zagadka jakim jest  robi mi psikusy . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rajska

Dziś w czasie przerwy wpadłam na niego w socjalu ( pokój taki ) i ...powiedział abym następnym razem posmakowała kaczki . Nie wiedziałam co mam powiedzieć , ale musiałam mieć wyraz twarzy 🤔😱.  Mój mąż podjechał po mnie po pracy i skinął głową temu koledze w momencie gdy tamten nas zauważył   . Czyli znają się ! Zapytałam ,czy zna tego faceta .Nagle mój mąż spoważniał ( nie pamiętam kiedy ostatnim razem tak nagle zmienił wyraz twarzy ) i powiedział tylko " nie rozmawiamy na ten temat " . Aż mnie zatkało . W domu wszystko normalnie ,żadnych tekstów ,unikania siebie ,pełen standard . Chciałam wieczorem jednak go  zapytać  ,bo ciekawość mnie zżera, aż ssie w żołądku . Mąż jakby wiedział , że coś będzie i gdy już otwierałam usta  ,to spojrzał na mnie tak ostro i już wiedziałam ,że nic się nie dowiem ,a tylko zrobi się awantura . Muszę go chyba upić jakoś ,czy coś  😁 i wtedy może się coś dowiem , choć jak teraz patrzę , to mój mąż nigdy się nie upijał .Owszem , pił alkohol ,ale nie był nieświadom słów , czy czynów ....zawsze była kontrola . Chmmm ,teraz to mnie już całkiem się  pokręciło ,same dziwne rzeczy . Coś czuję ,że niedługo coś wypali ,coś będzie . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Intuicja mi podpowiada, że powinnaś jak najszybciej przestać się interesować tym kolegą i wszystkim, co go dotyczy. Nie znasz powiązań, nie wiesz, dlaczego mąż nie chce o nim mówić, więc lepiej nie proś się o kłopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czikita

jokata ma rację . Może być tak , że mąż z jakiś powodów nie chce wznowić znajomości z tym facetem - może to jacyś byli koledzy ,może jakieś inne kwestie powodowały ,że tak radykalnie uciął temat znajomości z twoim  kolegą z pracy . Męski świat jest inny i pełen dziwnych rzeczy ,a faceci nas tam nie chcą wpuszczać . Coś czuję ,że tym bardziej zaczniesz drążyć temat ,bo nasza babska ciekawość do nieznanego jest nie do opanowania 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Autorko, mam wrażenie, że podświadomie marzysz o romansie z tym facetem. Jesteś mężatką i daj sobie spokój z takimi kontaktami, szanuj to co masz czyli rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rajska

Robiłam porządki -okazja- mąż wyjechał na 3 dni ,a ja sobie drinka i dopadła mnie chęć ogarnięcia bałaganu .Nie mogłam się powstrzymać ,aby nie napisać co znalazłam . Wiem ,że mąż był swego czasu w wojsku za granicą . Nie mówił o tym specjalnie ,ot misja czy coś takiego -nie był jeszcze moim mężem wtedy . Znalazłam fotki ,a w sumie 2 i męża na jednej z nich choć było to niełatwe ,bo miał inną fryzurę ,zarost . Znalazłam jeszcze coś -teraz ciekawostka -w rogu zdjęcia stoi ...no właśnie ,dałabym głowę ,że kolega z pracy . Jest jeszcze coś ,mój mąż i koledzy -wszyscy w ciemnych okularach ,praktycznie każdy podobny do każdego mają jakieś dystynkcje ,ale ten kolega ...nie ma żadnych . Kompletnie nic . Wygląda jakby przypadkiem na fotce się znalazł . Fakt ,że gdy tak dłużej patrzę ,to on raczej nie pozuje . Patrzy gdzieś obok kierunku skąd jest robione zdjęcie . Coś mi tuta nie gra -od razu przed oczami stają mi amerykańskie filmy szpiegowskie ,wojenne hi hi  . Mężowi nie powiem co znalazłam -przynajmniej nie teraz, ale już wiem skąd się znają . Jedynie widzę ,że ten kolega jest taki bardziej ..jakby to powiedzieć .. sztywny , jakoś dziwnie niezainteresowany tym co robią jego koledzy (?) . Niby misja to misja ,ale dlaczego on nie ma dystynkcji i ma inny kolor munduru ,czy ubrania wojskowego niż mój mąż i koledzy . Teraz nawet się trochę boję ,że coś wiem ,co nie mam pojęcia tak naprawdę co . Po co te porządki robiłam 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wantek

No to się porobiło ...ciekawe w co wdepnęła Rajska . Lepiej zostaw dla siebie info jakie znalazłaś . Piszesz ,że te facet miał inny mundur (ubranie ) niż Polacy (?) ,ale rozumiem ,że także wojskowe lub tak wyglądające? Bez naszywek i innych takich detali to się posługują osoby które nie chcą (nie mogą) być zdemaskowane . W wojsku nosi się cokolwiek chyba ,co wskazuje jednostkę ,kraj itd ,a tutaj niespodzianka jakaś . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rajska

Nie ma na zdjęciu żadnych znaczków ,dystynkcji czy innych rzeczy . Ma spodnie takie piaskowe z kieszeniami  ,bluza też taka jakaś wojskowa ,przez ramię przewieszona chyba  kamizelka taka  przeciwko pociskom ,bo taka ciemna jak bezrękawnik w kroju .  Mąż dzwonił aby opowiedzieć co tam porabiałam ,a ja  naściemniałam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rajska

No i się wyjaśniło . Jak ja uwielbiam mego faceta za ..przenikliwość :). Przyjechał i wieczorem sam powiedział coś w tym stylu "Wiem ,że myślisz skąd znam T... ,po co mam tobie utrudniać ,przecież jesteś uparta baba 🙂  i w końcu się dowiesz. Na misji są żołnierze i są osoby , które znikają  na parę dni i zjawiają się z powrotem tydzień-dwa później ,a my mamy dzięki temu mniej roboty i nie ma ofiar wśród nas -reszty się domyśl " . To był koniec tematu  i teraz wiem , że nie ma sensu o nic pytać ,zagłębiać -ot powiedział co mógł powiedzieć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×