Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aneta

gdzie poznac ludzi?

Polecane posty

Gość aneta

Z roznych przyczyn tam ske poukladalo w mlim zyciu, ze zamieszkałam w zupelnie nowym i obcym dla mnie mieście, w którym nikogo nie znam. Ciężko mi się odnalesc w tej sytacji, brakuje mi znajomych i zastanawiam sie gdzie (poza praca) mozna poznac ludzi? Znajomych? Moze z czasem faceta? Takich ludzi naprawde wartosciowych i dojrzałych emocjonalnie, po prostu normalnych bardzo mi brakuje. 

Probowalam na przykład w klubach/pubach ale tam czesto sa ludzie ktorzy przychodzą tam w swoich paczkach i ciezko sie wkrecic, a jak juz sie udaj3 to jest tk czesto ogromnie rozczarowujace, bo nie takich ludzi szukam.

 

Wiem ze jest tu duzo osob, czesto z obiektywnym spojrzeniem na rozne sprawy, woec naprawde bardzo licze na to ze cos mi podpowiecie i doradzicie w tej kwestii, bede za to bardzo wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

W kazdy miescie jest mnóstwo kółek zainteresowań, organizacji, zebran, stowarzyszen. Wystarczy zacząc z jednym, beda cie ciagnąc i zapraszac do nastepnych. tym bardziej , jak zabierzesz glos w sprawie, ktora , uwazasz, jest tego warta. Ja juz nie wyrabiam, skrzynka mailowa peka, telefony dzwoinia. Oczywiscie nie zakladaj,ze wszedzi czeka na ciebie ksiaze z bajki, Sa ludzie w roznym wieku ale oni m aja swoich znajoych, to pączkuje.A przede wszytkim nauczysz sie byc z ludzmi. Poza tym sa wystawy, wernisaże, wydrzenia kulturalne. Poznasz ludzi, ty zyskasz, ludzie zyskają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja najlepszych przyjaciół poznałam na studiach, poza tym dużo udzielałam sie na jakiś kółkach i tam też zawsze kogoś się poznało. Wyjezdzałam na stypendia, na spotkania młodych taize (z kościoła, ale tam też zawsze byli fajni ludzie i wcale nie jacyś rozmodleni). Trzeba po prostu dużo się udzielać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 

wszedzie mozesz kogos poznac - wczoraj jak wychodziłam z pracy w windzie zagadał do mnie super facet, poprosił o moją komórkę i wystarczyła wymiana 5-6 zdań miedzy nami i widać że facet z werwą i fantazją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×