Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 Go艣膰

Zaslepiony facet! 馃槻 馃槷

Polecane posty

Go艣膰 Go艣膰

M贸wi mi 偶e mam cudowny charakter taki o jakim zawsze marzy艂 podczas gdy jestem mega hetera wci膮偶 mu jad臋 i go wykorzystuje oraz upokarzam, potrafi臋 go uderzy膰 itd聽

M贸wi mi 偶e jestem jego idea艂em podczas gdy jestem gruba i brzydka jak kupa

馃

Jeste艣my razem ponad rok. A on wci膮偶 jak w amoku na to wychodzi.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
2 minuty temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

M贸wi mi 偶e mam cudowny charakter taki o jakim zawsze marzy艂 podczas gdy jestem mega hetera wci膮偶 mu jad臋 i go wykorzystuje oraz upokarzam, potrafi臋 go uderzy膰 itd聽

M贸wi mi 偶e jestem jego idea艂em podczas gdy jestem gruba i brzydka jak kupa

馃

Jeste艣my razem ponad rok. A on wci膮偶 jak w amoku na to wychodzi.聽

Psychiczne sadomaso, lubi by膰 psem maj膮cym swoj膮 pani膮 domin臋. Ty jeste艣 akobieca a on am臋ski, zbocze艅cy dla zbocze艅c贸w.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
8 minut temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Psychiczne sadomaso, lubi by膰 psem maj膮cym swoj膮 pani膮 domin臋. Ty jeste艣 akobieca a on am臋ski, zbocze艅cy dla zbocze艅c贸w.

Mo偶liwe. Ale nie uwa偶am si臋 za zboczenca. Nie jestem taka bo zre jak 艣winia ale mam chorob臋 metaboliczna wrodzona ,ty prosty wiesniaku. Tobie te偶 偶ycz臋 cukrzycy tarczycy itp to zobaczysz jak si臋 fajnie z tym 偶yje.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
3 minuty temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Mo偶liwe. Ale nie uwa偶am si臋 za zboczenca. Nie jestem taka bo zre jak 艣winia ale mam chorob臋 metaboliczna wrodzona ,ty prosty wiesniaku. Tobie te偶 偶ycz臋 cukrzycy tarczycy itp to zobaczysz jak si臋 fajnie z tym 偶yje.聽

Nie o grubo艣ci rzecz a o twoim upokarzaniu聽go, biciu i聽 wykorzystywaniu.

Takie 偶yczenia jakie sk艂adasz powy偶ej,聽nawet na forum, s膮 niebezpieczne, mog膮 rykoszetem do ciebie wr贸ci膰 przynosz膮c inne choroby,聽nie r贸b tego wi臋cej.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
9 minut temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Mo偶liwe. Ale nie uwa偶am si臋 za zboczenca. Nie jestem taka bo zre jak 艣winia ale mam chorob臋 metaboliczna wrodzona ,ty prosty wiesniaku. Tobie te偶 偶ycz臋 cukrzycy tarczycy itp to zobaczysz jak si臋 fajnie z tym 偶yje.聽

O co ci babo chodzi? Zada艂as pytanie to ludzie ci odpowiadaj膮. My艣la艂a艣 偶e b臋d膮 cie pociesza膰? Ludzie s膮 jednak dziwni.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
Przed chwil膮, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

O co ci babo chodzi? Zada艂as pytanie to ludzie ci odpowiadaj膮. My艣la艂a艣 偶e b臋d膮 cie pociesza膰? Ludzie s膮 jednak dziwni.

Zgadzam si臋 a niekt贸re kobiety s膮 tak puste wyrachowane i podle,偶e brak s艂贸w聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc
27 minut temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

M贸wi mi 偶e mam cudowny charakter taki o jakim zawsze marzy艂 podczas gdy jestem mega hetera wci膮偶 mu jad臋 i go wykorzystuje oraz upokarzam, potrafi臋 go uderzy膰 itd聽

M贸wi mi 偶e jestem jego idea艂em podczas gdy jestem gruba i brzydka jak kupa

馃

Jeste艣my razem ponad rok. A on wci膮偶 jak w amoku na to wychodzi.聽

Przyznaj si臋 czym go faszerujesz?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Zakochanie trwa przeci臋tnie dwa lata. Poczekaj jeszcze rok i zacznie widzie膰 cie normalnie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
6 minut temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Nie o grubo艣ci rzecz a o twoim upokarzaniu聽go, biciu i聽 wykorzystywaniu.

Takie 偶yczenia jakie sk艂adasz powy偶ej,聽nawet na forum, s膮 niebezpieczne, mog膮 rykoszetem do ciebie wr贸ci膰 przynosz膮c inne choroby,聽nie r贸b tego wi臋cej.聽

Acha. Rozumiem. Staram si臋. Pr贸buj臋 si臋 zmieni膰. 呕al mi go. Chc臋 偶eby mu by艂o dobrze. Czy ze mn膮 czy beze mnie. 鈽癸笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
3 minuty temu, Go艣膰 Gosc napisa艂:

Przyznaj si臋 czym go faszerujesz?

Niczym. Te偶 dla mnie to dziwne.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
2 minuty temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Zgadzam si臋 a niekt贸re kobiety s膮 tak puste wyrachowane i podle,偶e brak s艂贸w聽

I bardzo dobrze! My艣leli艣cie, 偶e b臋dziecie nami pole ora膰 do ko艅ca 艣wiata? Rol臋 si臋 odwr贸ci艂y bo historia bywa przewrotna, 藕ryjcie to czego wasi pradziadowie nawarzyli.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
3 minuty temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Zakochanie trwa przeci臋tnie dwa lata. Poczekaj jeszcze rok i zacznie widzie膰 cie normalnie.

Poczekam. Te偶 jestem ciekawa na e si臋 zmieni.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
Przed chwil膮, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

I bardzo dobrze! My艣leli艣cie, 偶e b臋dziecie nami pole ora膰 do ko艅ca 艣wiata? Rol臋 si臋 odwr贸ci艂y bo historia bywa przewrotna, 藕ryjcie to czego wasi pradziadowie nawarzyli.聽

*nawa偶yli.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
2 minuty temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

I bardzo dobrze! My艣leli艣cie, 偶e b臋dziecie nami pole ora膰 do ko艅ca 艣wiata? Rol臋 si臋 odwr贸ci艂y bo historia bywa przewrotna, 藕ryjcie to czego wasi pradziadowie nawarzyli.聽

Brawo. 馃挄

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Na kobiety za to takie traktowanie typu obra偶anie bicie itd zawsze dzia艂a, 艣wiata poza takim chamem nie widz膮.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

Jest taka ksi膮偶ka Dlaczego m臋偶czy藕ni wol膮 z艂ozy. Teza w Twoim przypadku jest potwierdzona. U mnie jest podobnie, chocia偶 nie mam nadwagi, nawet jestem obiektywnie 艂adna, nie bij臋 ani nie upokarzam m臋偶a, ale mam paskudny, zawziety charakter a on wiecznie zakochany i to nie dwa lata a ju偶 du偶o wi臋cej 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Baba
21 minut temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

I bardzo dobrze! My艣leli艣cie, 偶e b臋dziecie nami pole ora膰 do ko艅ca 艣wiata? Rol臋 si臋 odwr贸ci艂y bo historia bywa przewrotna, 藕ryjcie to czego wasi pradziadowie nawarzyli.聽

Jestescie wredne dla calego swiata nie tylko dla facetow,mowie o wrednych prostaczkach, a nawet jest odlam wredny dla calego swiata oprocz swojego samca, wtedy jestescie podniecone wizja slubu czy cholera wie czego i chciecie stlamsic innych, ego wam sie podwaja i swirujecie, jest odlam bez faceta wiecznie zrzedliwe te to by pogryzly innych:) i co normalne jestescie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Licytacjateza
39 minut temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

Jest taka ksi膮偶ka Dlaczego m臋偶czy藕ni wol膮 z艂ozy. Teza w Twoim przypadku jest potwierdzona. U mnie jest podobnie, chocia偶 nie mam nadwagi, nawet jestem obiektywnie 艂adna, nie bij臋 ani nie upokarzam m臋偶a, ale mam paskudny, zawziety charakter a on wiecznie zakochany i to nie dwa lata a ju偶 du偶o wi臋cej 馃檪

A ja mam dobry charakter i zakochany ponad 13 lat

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Licytacjateza
29 minut temu, Go艣膰 Baba napisa艂:

Jestescie wredne dla calego swiata nie tylko dla facetow,mowie o wrednych prostaczkach, a nawet jest odlam wredny dla calego swiata oprocz swojego samca, wtedy jestescie podniecone wizja slubu czy cholera wie czego i chciecie stlamsic innych, ego wam sie podwaja i swirujecie, jest odlam bez faceta wiecznie zrzedliwe te to by pogryzly innych:) i co normalne jestescie?

A jaka jestes dla ludzi ktorych mijasz w zyciu ? Dla pracownikow kasjerki kolezanki? Matki? Itd?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Licytacjateza
45 minut temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

Jest taka ksi膮偶ka Dlaczego m臋偶czy藕ni wol膮 z艂ozy. Teza w Twoim przypadku jest potwierdzona. U mnie jest podobnie, chocia偶 nie mam nadwagi, nawet jestem obiektywnie 艂adna, nie bij臋 ani nie upokarzam m臋偶a, ale mam paskudny, zawziety charakter a on wiecznie zakochany i to nie dwa lata a ju偶 du偶o wi臋cej 馃檪

A jaka jestes dla ludzi ktorych mijasz w zyciu? Dla pracownikow kasjerki kolezanki?Matki? itd?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Ja jestem podla dla wszystkich pr贸cz kasjerek i sprzataczek bo je szanuje za to 偶e maj膮 chvjowa i ciezka prace.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 nice
3 godziny temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

M贸wi mi 偶e mam cudowny charakter taki o jakim zawsze marzy艂 podczas gdy jestem mega hetera wci膮偶 mu jad臋 i go wykorzystuje oraz upokarzam, potrafi臋 go uderzy膰 itd.

Co za patologia 馃槙聽Je艣li bijesz i jeste艣 toksyczna to nie powinna艣 by膰 w zwi膮zku.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gggg
39 minut temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Ja jestem podla dla wszystkich pr贸cz kasjerek i sprzataczek bo je szanuje za to 偶e maj膮 chvjowa i ciezka prace.聽

Dostaniesz to samo reptiliano

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
36 minut temu, Go艣膰 nice napisa艂:

Co za patologia 馃槙聽Je艣li bijesz i jeste艣 toksyczna to nie powinna艣 by膰 w zwi膮zku.聽

Wiem. Setki razy powtarza艂am mu ze si臋 do zwi膮zku nie nadaje i ma wypierdzielac z mojego zycia, wyrzucalam go, katowakam itd. Nie, on nie odejdzie i koniec. L

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×