Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Madzik

Polecane posty

Gość Gość

Ta laska mnie rozbraja. Gada,ze rzekomo schudla 19 czy iles tam kilo odstawiajac cukier i zaraz po tym wstawia przepis na drozdzowki,ktore w skladzie maja cukier. Po co ona siebie oszukuje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Genialne osiagniecie, schudnac przy karmieniu. Zobaczymy czy utrzyma wage, jak przestanie karmic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huehue

Widzialyscie ostatnie story na insta??? Wrzuciła jak jej facet robi jej paznokcie. Szok jakie on ma paznokcie 😬😬 resztę oczywiście DYKRETNIE zakryła. Obleśne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaa
18 minut temu, Gość Huehue napisał:

Widzialyscie ostatnie story na insta??? Wrzuciła jak jej facet robi jej paznokcie. Szok jakie on ma paznokcie 😬😬 resztę oczywiście DYKRETNIE zakryła. Obleśne ;/

Madzik jest oblesna, wiec te klimaty to norma. Swoja droga, to najgorsze co mozna zrobic w zwiazku. Facet robi jej paznokcie jak psiapsiolce. Potem bedzie golic jej nogi. Magda, wiemy, ze urodzilas dziecko i bez zenady wrzucasz zdjecia swoich sutow do neta, ale zachowalabys pewna czesc swojego zycia dla siebie. 

Swoja droga co z niej za manikiurzystka, skoro sama nie potrafi sobie paznokci frezarka zdjac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Taka manikiurzystka jak i makijażystka. Efekty widać na insta. Nauczylaby się jednej rzeczy porządnie, a  tak we wszystkim jest mniej niż średnia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dziewczyny , jak jej profil na insta się nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dziewczyny , jak jej profil na insta się nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaa
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Dziewczyny , jak jej profil na insta się nazywa?

Nie wiesz jak nazywa sie twoj profil na ig?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
35 minut temu, Gość Jaaaa napisał:

Nie wiesz jak nazywa sie twoj profil na ig?

Jprdl, serio? Myslisz ze jestem nią? Hehehe

 grzecznie się spytałam, jak nie chcesz powiedzieć to się nie odzywaj i bez teorii spiskowych proszę

lalka często zmieniała nazwę, kasowała, a ja nawet nie wiem jak ma na nazwisko, tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa
25 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jprdl, serio? Myslisz ze jestem nią? Hehehe

 grzecznie się spytałam, jak nie chcesz powiedzieć to się nie odzywaj i bez teorii spiskowych proszę

lalka często zmieniała nazwę, kasowała, a ja nawet nie wiem jak ma na nazwisko, tyle

Nazwa ta sama od lat. miala chwilowe wyskoki, ale wrocila do starej. Jak ja znasz, to powinnas wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Jaa napisał:

Nazwa ta sama od lat. miala chwilowe wyskoki, ale wrocila do starej. Jak ja znasz, to powinnas wiedziec.

Dzięki,teraz znalazłam, nie oglądałam jej za wiele, bo lalka ciągle jakieś fochy miała no i lekko żenująca jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
14 minut temu, Gość Gosc napisał:

Dzięki,teraz znalazłam, nie oglądałam jej za wiele, bo lalka ciągle jakieś fochy miała no i lekko żenująca jest.

Dale jest, vide: bluzka podciagnieta do karmienia i takie selfie wrzuca na instagram. Ohyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×