Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Krystianek092

Problem z ex mojej dziewczyny

Polecane posty

Dzien dobry mam problem on polega na tym ze pisze z nia jej ex chlopak on z nią zerwal olewal ją no poprostu ranil wtedy ja bylem ciagle przy niej od jakiegos czasy piszą ze sobą powiedzialem ze nie mam nic przeciwko i wgl potem zaczelismy o nim temat i powiedziala mi ze go kocha i mnie tez on ja blagal o drugą szanse i pisal jej ze ją kocha ja kazalem jej decydowac kogo naprawde kocha i wybrala mnie i powiedzialem ze ma mu to powiedziec zeby sobie nadziei nie robil a ona ze nie chce go ranic moje pytanie brzmi czy mam cos z tym zrobic czy bac sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Krystianek092 napisał:

Dzien dobry mam problem on polega na tym ze pisze z nia jej ex chlopak on z nią zerwal olewal ją no poprostu ranil wtedy ja bylem ciagle przy niej od jakiegos czasy piszą ze sobą powiedzialem ze nie mam nic przeciwko i wgl potem zaczelismy o nim temat i powiedziala mi ze go kocha i mnie tez on ja blagal o drugą szanse i pisal jej ze ją kocha ja kazalem jej decydowac kogo naprawde kocha i wybrala mnie i powiedzialem ze ma mu to powiedziec zeby sobie nadziei nie robil a ona ze nie chce go ranic moje pytanie brzmi czy mam cos z tym zrobic czy bac sie ?

jesteś frajerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Krystianek092 napisał:

Dzien dobry mam problem on polega na tym ze pisze z nia jej ex chlopak on z nią zerwal olewal ją no poprostu ranil wtedy ja bylem ciagle przy niej od jakiegos czasy piszą ze sobą powiedzialem ze nie mam nic przeciwko i wgl potem zaczelismy o nim temat i powiedziala mi ze go kocha i mnie tez on ja blagal o drugą szanse i pisal jej ze ją kocha ja kazalem jej decydowac kogo naprawde kocha i wybrala mnie i powiedzialem ze ma mu to powiedziec zeby sobie nadziei nie robil a ona ze nie chce go ranic moje pytanie brzmi czy mam cos z tym zrobic czy bac sie ?

Wymiksuj się z tego trójkąta, bo szkoda nerwów. Dziewczyna go kocha, on ją również, Ty jesteś tylko na doczepkę, bo dziewczyna potrzebowała Cię żeby się wypłakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek

Autorze, nie bądź frajer. Jeżeli już teraz masz z nią tego typu problemy to co dopiero będzie później. Poszukaj sobie dziewczyny, która zasłuży na to abyś ulokował w niej swoje uczucia. Poszukaj sobie takiej, która nie posiada balastu w postaci byłego chłopaka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Skoro wybrała Ciebie, nie powinna Cię ranić korespondencją z byłym. Coś tu jest nie tak jak powinno. Pewnie chciałaby być z każdym z Was i nie wie, że tak się nie da. Musisz jej uświadomić, że albo tylko Ty bez byłego w tle, albo tylko były, bo Ty znikasz na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×