Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

Moneyslave szuka wlascicielki

Polecane posty

Gość

Szukam dominy do skrajnej domonacji finansowej, noszenia pasa snoty, upokorzenia.
Nie szukam kontraktu niewolniczego ani uiszczania drobnych oplat za filmiki lub zdjecia.
Marze o spotkaniu kobiety ktora przejmie kontrole nad moim zyciem osobistym, zawodowym,seksualnym i bedzie mnie skrajne doic z zarobionych pieniedzy tak zeby zostawaly mi skromne resztki na ciezkie zycie.
Myslalem zeby zaczac nowe zycie. Po spotkaniu odpowiedniej wlascicielki zamieszkac w piwnicy lokatorskiej, spac na drewnianej desce, ubierac sie w najgorszych ciuchlandach, sprzedac samochod. 
Po kazdej wyplacie idziemy do banku wybieramy wszystko do debetu. Ty robisz mi zapasy podstawowego jedzenia na miesiac z gory, oplacasz czynsz za piwnice w ktorej bede mieszkac. Wszystko co zostanie jest dla ciebie. 
Moge wziasc dla ciebie kredyt bankowy.
Chcialbym zostac doprowadzony do ruiny finansowej i zadluzyc sie powyzej mozliwosci splacania.

 

ulegly85@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jestes nienormalny

Ile zarabiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odezwij się jeśli to dalej aktualne, potrzebuje sługi na teraz zaraz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Niby normalny napisał:

Widać wilka(nieczułą su k ę) ciągnie do lasu.

Gdzie twój kręgosłóp moralny ?!

Przykro mi że jesteś tak ograniczonym gościem i totalnie nie szanujesz upodobania innych. Coś czuję że jesteś takim typowym Januszem z "Pierdzziszewa" który Jeśli w ogóle się zdobędzie na kontakt z kobietą to tylko tak jak " Bozia przekazała". Żal. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2019 o 07:37, Gość napisał:

Szukam dominy do skrajnej domonacji finansowej, noszenia pasa snoty, upokorzenia.
Nie szukam kontraktu niewolniczego ani uiszczania drobnych oplat za filmiki lub zdjecia.
Marze o spotkaniu kobiety ktora przejmie kontrole nad moim zyciem osobistym, zawodowym,seksualnym i bedzie mnie skrajne doic z zarobionych pieniedzy tak zeby zostawaly mi skromne resztki na ciezkie zycie.
Myslalem zeby zaczac nowe zycie. Po spotkaniu odpowiedniej wlascicielki zamieszkac w piwnicy lokatorskiej, spac na drewnianej desce, ubierac sie w najgorszych ciuchlandach, sprzedac samochod. 
Po kazdej wyplacie idziemy do banku wybieramy wszystko do debetu. Ty robisz mi zapasy podstawowego jedzenia na miesiac z gory, oplacasz czynsz za piwnice w ktorej bede mieszkac. Wszystko co zostanie jest dla ciebie. 
Moge wziasc dla ciebie kredyt bankowy.
Chcialbym zostac doprowadzony do ruiny finansowej i zadluzyc sie powyzej mozliwosci splacania.

 

ulegly85@interia.eu

Bende tfoim sługom.

Podaj mi namiary na pw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
Dnia 15.10.2019 o 07:37, Gość napisał:

Szukam dominy do skrajnej domonacji finansowej, noszenia pasa snoty, upokorzenia.
Nie szukam kontraktu niewolniczego ani uiszczania drobnych oplat za filmiki lub zdjecia.
Marze o spotkaniu kobiety ktora przejmie kontrole nad moim zyciem osobistym, zawodowym,seksualnym i bedzie mnie skrajne doic z zarobionych pieniedzy tak zeby zostawaly mi skromne resztki na ciezkie zycie.
Myslalem zeby zaczac nowe zycie. Po spotkaniu odpowiedniej wlascicielki zamieszkac w piwnicy lokatorskiej, spac na drewnianej desce, ubierac sie w najgorszych ciuchlandach, sprzedac samochod. 
Po kazdej wyplacie idziemy do banku wybieramy wszystko do debetu. Ty robisz mi zapasy podstawowego jedzenia na miesiac z gory, oplacasz czynsz za piwnice w ktorej bede mieszkac. Wszystko co zostanie jest dla ciebie. 
Moge wziasc dla ciebie kredyt bankowy.
Chcialbym zostac doprowadzony do ruiny finansowej i zadluzyc sie powyzej mozliwosci splacania.

 

ulegly85@interia.eu

Cholera.
To jeszcze aktualne? Mam wolną piwnicę i długie włosy.
Edit: o życiu seksualnym zapomnij.

Edytowano przez agent of Asgard
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

Cwaniak nieźle to sobie wykombinował

Przemysław stajl 

Czy ja wiem, on chce mieszkać w piwnicy i płacić za to całą pensją. Jeśli dobrze zarabia, to się opyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

Co ty!

to biedak chce się wkręcić na kwadrat 

I załatwić sobie full service za darmo 😄

Jak full service. Piwnicę i tak mam pustą, 500 zł na jedzenie, 100 na lumpeks, a w ramach upokorzenia może mi mieszkanie sprzątać. Nawet nago, jakoś to zniosę.

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłabym chętna gdyby nie mój stary! 😄 Żałuję że chociaż 10 lat temu nie weszłam na te forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, agent of Asgard napisał:

Jak full service. Piwnicę i tak mam pustą, 500 zł na jedzenie, 100 na lumpeks, a w ramach upokorzenia może mi mieszkanie sprzątać. Nawet nago, jakoś to zniosę.

Tak czy inaczej minimum 1500 na czysto jak nic plus darmowe sprzątanie, to nie jest dobry deal?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Niby normalny napisał:

Mam godność, nie p i e r d o le się z każdą,nie wykorzystuje naiwnych ludzi,pochodzę z dużego miasta, mam też swoje fantazje erotyczne, ale nie wykorzystuje przy tym naiwnych,zdesperowanych i głupich ludzi.

Uważasz że osoby posiadające jakieś fetysze są głupie i naiwne? Myślisz że nie wiedzą o co proszą? Czego szukają? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×