Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misia

dylemat

Polecane posty

Gość misia

Napisałam do chlopak trzykrotnie jako pierwsza.  On odpisał. Pogadalismy ale krótko. On nigdy pierwszy nie napisał. Dac sobie spokój czy pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, Gość misia napisał:

Napisałam do chlopak trzykrotnie jako pierwsza.  On odpisał. Pogadalismy ale krótko. On nigdy pierwszy nie napisał. Dac sobie spokój czy pisać?

Nie pisz już pierwsza. Jak zatęskni, to sam napisze, a jak nie napisze, to będzie znaczyło, że jemu wcale na kontakcie z Tobą nie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Nie pisz juz !!! Absolutnie nie jest to wskazane. Jak sie mezczyznie zaoferuje reke to zje cala dlon, jak dlon to zje cale ramie, jak ramie to zje wszystko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Możemy sobie poda  rękę ja też do swojego faceta pisze pierwsza lub dzwonię.Tak go nauczyłam,wiem moja wina bo mogłam od początku nie pisać ciagle pierwsza, teraz jest mi z tym źle i nie umiem sobie z tym poradzić

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Możemy sobie poda  rękę ja też do swojego faceta pisze pierwsza lub dzwonię.Tak go nauczyłam,wiem moja wina bo mogłam od początku nie pisać ciagle pierwsza, teraz jest mi z tym źle i nie umiem sobie z tym poradzić

 

to zaproponuj mu zmianę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość proste napisał:

to zaproponuj mu zmianę

Mam się prosić o zainteresowanie ?Jeśli chciałby to by się odzywał.Ostatnio nie rozmawialiśmy tydzień bo on czekał aż się odezwę i zastawiał się dlaczego nie dzwonię.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak facet nie dzwoni to mu nie zależy nie łudźcie się. Chociaż wiem że baby uwielbiają żyć ułudą. 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To fajnych macie tych facetów buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia

To mój były. Nie wiem czy pisać jeszcze. Odpisuje krótko i na temat. Sam się nie odezwał przez dwa miesiące. Spotkanie też odmówił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×