Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Męski problem

Polecane posty

Gość gość

Czy ktos z Was równie ma ten kompleks? Sam od jakiegoś czasu zastanawiam sie nawet nad operacją. Mój członek ma 7 cm w stanie wzwodu. Wstyd się nawet rozebrać przed jakąkolwiek dziewczyną ( nigdy nie byłem w tej sytuacji , mam obecnie lęk przed współżyciem mimo że byłem czasami blisko) . Mam obecnie 21 lat tak wiec czlonek raczej nie urośnie. Moje całe życie to porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

dziękuj Bogu za dar życia Dotyk Boga kanał you tube albo ,,Gdzie dwóch lub trzech'' yt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
52 minuty temu, Gość gość napisał:

Czy ktos z Was równie ma ten kompleks? Sam od jakiegoś czasu zastanawiam sie nawet nad operacją. Mój członek ma 7 cm w stanie wzwodu. Wstyd się nawet rozebrać przed jakąkolwiek dziewczyną ( nigdy nie byłem w tej sytuacji , mam obecnie lęk przed współżyciem mimo że byłem czasami blisko) . Mam obecnie 21 lat tak wiec czlonek raczej nie urośnie. Moje całe życie to porażka.

 

15 minut temu, Gość gość napisał:

dziękuj Bogu za dar życia Dotyk Boga kanał you tube albo ,,Gdzie dwóch lub trzech'' yt

odcinek 151

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

. Mój członek ma 7 cm w stanie wzwodu. 

😟😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veks

Przestań chłopie tak narzekać i musisz się pogodzić z tym,ze nigdy nie będziesz miał jakiegoś tam bardziej okazałego pytonga. Możesz go powiększyć za to o te 3-4 cm. W sieci są ćwiczenia, możesz spróbować pompek. No i są takie tabletki Penilarge. To również chłopaki sobie na forach polecaja. Sam brałem , nie ma powiększenia 8 cm jak obiecywali ale 3 cm było na pewno.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 godzin temu, Gość gość napisał:

dziękuj Bogu za dar życia Dotyk Boga kanał you tube albo ,,Gdzie dwóch lub trzech'' yt

Sylwia  nawet jehowi nie są już tacy natrętni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tu nic nawet medycznego nie da się napisać bo nie wchodzi. 

Cierpisz na tzw. mikro.pe.nis. (7 cm wzwód, ok. 4 cm bez wzwodu), w dzieciństwie można leczyć, teraz wskazany zabieg chirurgiczny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie chcę iść do psychologa. Problem nie leży w psychice ale w wielkości. Bo raczej nie powiecie,że te 7 cm to jest dużo co?Pompek nie próbowałem . Nie chcę bo boję się ,że coś sobie uszkodzę. Czy te tabletki są drogie? I ile trzeba to brać aby był jakiś efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiechacz

Oj wiesz za wesoło to nie jest ale mówi się,że bardziej dla dzeiwczyn liczy się technika no i dziewczynę można zaspokoić na wiele różnych sposobów. Ja również jestem po kuracji tabletkami. Tymi samymi o których tutaj pisze kolega. Trzeba brać regularnie 3 miesiące. Codziennie pamiętać o tabletce bo czytałem,żę jak się zapomina to można nie uzyskać praktycznie żadnego efektu. W 1 miesiacu były jedynie częstsze erekcje. Po 3 miesiacach było powiększenie. U mnie 2,5 cm. W obwodzie prawie 3 cm .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania95

Oczywiście tabletki to ściema i naciąganie facetów na kase. Wyobraź sobie tabletki na powiększanie cycków, śmiesznie brzmi co? tak samo z pindolkami jest. Oprócz zabiegu chirurgicznego ( powiększa 1-2cm max ) to nie ma innego, stałego sposobu. Zresztą każdy przeciętnie inteligentny osobnik się skapnie, że skoro chirurgicznie da się tylko o 1-2cm to jakim cudem tabletka, maść czy inne ... może o 7cm powiekszyć? trochę logiki. To jest tak jak tabletki na chudniecie. Po prostu Ci i Ci szukają jeleni i tyle, a wiadomo człowiek z kompleksami to i kase wyda na wszystko byle by spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Białoszewski

A czy te tabletki są bezpieczne dla zdrowia? Ile to kosztuje i gdzie ewentualnie można to kupić?Jest jakaś opcja aby zapoznać się ze składem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiechacz

Powiem Ci,ze są w wielu sklepach internetowych tak więc nie powinno być problemu z kupnem. Najlepiej jest używać razem z kremem. Zawierają same ziołowe składniki no i są dopuszczone przez Krajowy Rejestr Farmaceutyczny a oni jakiegoś gówna na pewno by nie dopuścili do użytku tak więc spokojnie możesz się nad tym zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Białoszewski

Ile trzeba to brać aby był jakiś efekt? I na czym niby polega to powiększanie ? Czy są tam jakieś składniki co zwiększają czy co.... I czy efekt jest stały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kupiłem 🙂 Od dziś zaczynam kurację. . Za jakiś czas odezwę się i napiszę jaki jest był efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ciesz się że w ogóle go masz. Sa ludzkie tragedie ze sie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccc
44 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ciesz się że w ogóle go masz. Sa ludzkie tragedie ze sie nie ma

Takie ludzkie tragedie nazywa się kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość ccc napisał:

Takie ludzkie tragedie nazywa się kobietami.

Nie zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyrwidąb

Akceptacja! Zaakceptuj siebie, to zmieni Twoje życie. Poza tym to nie długość a obwód liczy się dla kobiet. Jeżeli już musisz decydować się na jakies rozwiązanie to zacznij od mniej drastycznych metod. Tak jak już ktoś wspomniał, zacznij od ćwiczeń lub pompki, a w ostateczności jakieś tabletki. Ja zrezygnowałbym z operacji na Twoim miejscu. Kobieta, która nie akceptuje Cię takim jakim jesteś, nie zasługuje by z Tobą być. Ty wybierasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×