Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Picie mleka w nocy 1,3 roczne dziecko

Polecane posty

Gość Gosc

Moja córka mimo że skończyła rok 3 Mac temu nadal budzi się na butle w nocy i wszystko byłoby super gdyby nie to, że nie powinna wg lekarzy pic mleka w nocy bo to zle działa na zęby, poza tym próbowałam dawać jej wodę to nie chce jej pić, za każdym razem gdy się obudzi ( a pobudek w nocy jest ok3 ) gdy nie dodanie mleka to rozkręca się na maxa i jest nie do uspokojenia, tylko butla, smoczek nie pomaga, jak odzwyczaić ją od tego mleka już nie patrząc na nocne pobudki ale dla samego zdrowia zębów :/czy kogoś dziecko miało podobnie ? Edit: trole, hejty i chamskie komentarze będą ignorowane

z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

po pierwsze - 1,3 roku to rok i cztery miesiace. to ulamek dziesietny, po drugie mac to skrót na klawiaturze. pisze sie m-c , po trzecie  po trzecie dziecko wie kiedy jest głodne i domaga sie mleka, mozesz sprobowac dac bardziej tresciwa kolacje np kaszke, grysik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja odstawiłam mleko w nocy (mm, swojego już nie miałam), gdy syn skończył 10 miesięcy. Z butlą moment usypiał, natomiast usypianie bez butli zajmowało więcej czasu, ale po około trzech nocach przestał się domagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ja odstawiłam mleko w nocy (mm, swojego już nie miałam), gdy syn skończył 10 miesięcy. Z butlą moment usypiał, natomiast usypianie bez butli zajmowało więcej czasu, ale po około trzech nocach przestał się domagać.

A i mnie chodziło głównie o zęby. Bałam się, że jak będzie pił w nocy butlę, często na pół śpiąco, to dopadnie go próchnica. W nocy i tak musiałam wstawać jeszcze jakieś 2 lata, bo wciąż się budził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamą

Staraj się dać jej więcej jeść w dzień, żeby nie nadrabiala w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dzięki za odpowiedzi ! Uwierzcie - córka w dzień je na prawdę dużo , jest żarłokiem, kolacji również sobie nie żałuje wiec nie sądzę, że te pobudki to z głodu, chyba z przyzwyczajenia, mam nadzieje że w końcu sama odstawi ...

51 minut temu, Gość Gość napisał:

po pierwsze - 1,3 roku to rok i cztery miesiace. to ulamek dziesietny, po drugie mac to skrót na klawiaturze. pisze sie m-c , po trzecie  po trzecie dziecko wie kiedy jest głodne i domaga sie mleka, mozesz sprobowac dac bardziej tresciwa kolacje np kaszke, grysik

tak wiem, że „ Mac” to skrót, pisałam w pośpiechu i tak słownik podpowiedział 😉  Ale dziękuje za uwagę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×