Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Moglybyscie być z łysym facetem?

Polecane posty

Gość M...@

Chciałabym być tylko z łysym i tylko tym jednym, jedynym w swoim rodzaju. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccc

Łysy "musi" nadrabiać ciałem. Jak dobrze zbudowany to znajdą się chętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccc

Łysy "musi" nadrabiać ciałem. Jak dobrze zbudowany to znajdą się chętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysiol
9 minut temu, Gość ccc napisał:

Łysy "musi" nadrabiać ciałem. Jak dobrze zbudowany to znajdą się chętne.

Dobrze zbudowany a umięśniony, lekko umięśniony czy mocno umięśniony to różnica.. WIELKA. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysiol

Dobrze zbudowany to po prostu dobrze zbudowany.. Misio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zakola to minus, ale jeśli reszta ok to tak, jednak modlilabyn się  o córkę. Mój ojciec łysy i brat łysy, to syna bym nie chciała łysego. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysy

Jakby Bruce Willis czy Jason Stathan przeczytali te posty, to by depresji chyba dostali, a obaj na powodzenie nie narzekają.

Sam zacząłem golić głowę po dwudziestce i tak już mi zostało. Wszystko zależy od kształtu głowy, twarzy, sylwetki, etc.

Możesz mieć mnóstwo włosów i 50 kilogramòw nadwagi i też nie będziesz dobrze  wyglądać. Na atrakcyjność składa się wiele czynników, a prawda jest taka, że wiele osób już po trzydziestce jest zapuszczonych, z nadwagą, niedobraną garderobą i nieświeżym zapachem ciała.

Zęby, paznokcie, zapach z ust, już nie mówiąc o braku kultury osobistej - to też duże minusy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M...@
2 godziny temu, Gość Łysy napisał:

Jakby Bruce Willis czy Jason Stathan przeczytali te posty, to by depresji chyba dostali, a obaj na powodzenie nie narzekają.

Sam zacząłem golić głowę po dwudziestce i tak już mi zostało. Wszystko zależy od kształtu głowy, twarzy, sylwetki, etc.

Możesz mieć mnóstwo włosów i 50 kilogramòw nadwagi i też nie będziesz dobrze  wyglądać. Na atrakcyjność składa się wiele czynników, a prawda jest taka, że wiele osób już po trzydziestce jest zapuszczonych, z nadwagą, niedobraną garderobą i nieświeżym zapachem ciała.

Zęby, paznokcie, zapach z ust, już nie mówiąc o braku kultury osobistej - to też duże minusy. 

👍👋🏻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jestem od wielu lat.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeżeli chodzi o takiego całkowicie łysego, to jak najbardziej tak.

A jeżeli chodzi o takiego łysiejącego z zakolami, to raczej nie. Chyba że innymi atutami by mi to rekompensował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatko90

A ja jestem lysy od 9 lat, mam 29. Nie miałem w swoim towarzystwie nigdy znajomego który by miał większe powodzenie niż ja. Może to dlatego że od dziecka regularnie, uprawiam sporty. 

Prawda jest taka że te niedowartosciowane  frustratki które wypisują tu takie bzdury że nigdy z lysym, nadstawily by pierwszemu lepszemu lysemu. Jezeli by był wysportowany i przystojny.

Kobiety bardziej lecą na 6pak czy szerokie ramiona, niż na ładne włosy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×