Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asia

Książka na jesienne wieczory jak 365 dni

Polecane posty

Gość Asia

Szukam książki na jesienne wieczory. Chodzi mi o książkowe A'la 365 dni i jej kolejne części. Tzn, książka w której będzie bielą. Wątek i fabuła oraz co ważne dużo pikantnych scen erotycznych. Przeczytałam dwa razy wszystkie części 365 dni, a teraz, gdy. Wieczorami więcej czasu szukam książki podobnej do powieści Blanki, czyli tak jak pisałam wyżej: ciekawy wątek i dużo pikantnych scen erotycznych, takich jak w 365 dni. Poleci ktoś coś dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak dla ciebie takie goovno jest dobre, to nie mam pytan. Swiat juz calkiem zszedl na psy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osa
3 godziny temu, Gość Asia napisał:

Szukam książki na jesienne wieczory. Chodzi mi o książkowe A'la 365 dni i jej kolejne części. Tzn, książka w której będzie bielą. Wątek i fabuła oraz co ważne dużo pikantnych scen erotycznych. Przeczytałam dwa razy wszystkie części 365 dni, a teraz, gdy. Wieczorami więcej czasu szukam książki podobnej do powieści Blanki, czyli tak jak pisałam wyżej: ciekawy wątek i dużo pikantnych scen erotycznych, takich jak w 365 dni. Poleci ktoś coś dobrego?

Uwolnij mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 16.10.2019 o 07:47, Gość Asia napisał:

Szukam książki na jesienne wieczory. Chodzi mi o książkowe A'la 365 dni i jej kolejne części. Tzn, książka w której będzie bielą. Wątek i fabuła oraz co ważne dużo pikantnych scen erotycznych. Przeczytałam dwa razy wszystkie części 365 dni, a teraz, gdy. Wieczorami więcej czasu szukam książki podobnej do powieści Blanki, czyli tak jak pisałam wyżej: ciekawy wątek i dużo pikantnych scen erotycznych, takich jak w 365 dni. Poleci ktoś coś dobrego?

Powrót do szkoły lub bardziej ambitne lektury do nauki poprawnego pisania w naszym ojczystym języku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×