Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobieta

Jego stosunek to mojej córki, przesadził?

Polecane posty

Gość Kobieta

Mam dwie córki z poprzedniego związku. Młodsza bezproblemowa dla mojego partnera, starsza lat 6 i pół, niestety czasami ma swoje humorki. 

Wczoraj miała gorszy dzień, i pierwszy raz usłyszałam z ust narzeczonego coś co mi się nie spodobało. Stracił cierpliwość i poirytowany zapytał małą DZIECKO CO Z TOBĄ NIE TAK... 

Bardzo sobie wzięła to do siebie, pół wieczoru przepłakane i pytała czy jest nienormalna, że tak powiedział. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvh

Nic takiego się nie stało, facet się zdenerwował i palnął co mu ślina na język przyniosła. Równie dobrze ojciec biologiczny mógł takie coś powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvh

Swoją drogą niech się młoda przyzwyczaja, że irytowanie kogoś ma swoje przykre konsekwencje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Udem

A co to takiego 😆 o to dziecko się obraziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

nie miała baba kłopotu , to sobie go dopisała 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mysle, ze nawet gdyby byla jego biologiczna corka to moglby tak powiedziec, a Ty zamiast rozkminiac z corka to wytlumacz corce, ze mial na mysli jej nieodpowiednie zachowanie w danym momencie. Nie ublizyl jej, nie powiedział tak naprawde nic takiego. A czasami kazdemu nerwy puszczaja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Ja już czasami nie wytrzymuje, jest fajnie.. sielanka trwa. Dobrze się dogadują i nagle jakby diabeł w nich wszedł. Od małej wysłu...e, że to obcy Pan którego nie lubi i nie chce z Nim mieszkać, i dlaczego jej nie słucham a od Niego później cały wieczór wysłu...e, ze za dużo pozwalam małej i jest rozpieszczona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja sobie nie wyobrażam powiedzieć tak do dziecka nawet w nerwach. Powinnaś wytłumaczyć córce, że się źle zachowała i tego dotyczyły te słowa, ale z narzeczonym też pogadaj, żeby nie używał takich słów do dziecka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahah
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A ja sobie nie wyobrażam powiedzieć tak do dziecka nawet w nerwach. Powinnaś wytłumaczyć córce, że się źle zachowała i tego dotyczyły te słowa, ale z narzeczonym też pogadaj, żeby nie używał takich słów do dziecka. 

Takich bosze jakich nic takiego nie pwooedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Hahahah napisał:

Takich bosze jakich nic takiego nie pwooedzial

Mówisz tak, bo nie masz pojęcia o psychice dziecka. Nie każdy zna się na psychologii, ale każdy rodzic powinien choć trochę poczytać o psychicznym rozwoju dzieci. Wtedy tak durnych komentarzy by tu nie było 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co z prawdziwym ojcem? Ma kontakt z małą? 

Moja mama zmarla gdy mialam 7 lat, bardzo szybko w zyciu taty pojawila sie nowa kobieta. Bardzo bardzo to przezylam, mimo ze nie okazywalam tego, wolalam zamknac sie czy isc gdzies na dwor i sie wyplakac. Tez nie rozumialam, dlaczego obca baba nagle rzadzi sie w moim domu, dlaczego sie wtrąca. Mimo ze byla mila i sie starala. Dopiero z czasem to zrozumialam. Musisz ja codziennie zapewniac, ze bardzo ja kochasz i nic nigdy tego nie zmieni i nikt nie bedzie wazniejszy. Tlumacz tez, ze ten facet to dobry czlowiek, jestes z nim szczesliwa i ze on dba o was wszystkie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahhaha
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Mówisz tak, bo nie masz pojęcia o psychice dziecka. Nie każdy zna się na psychologii, ale każdy rodzic powinien choć trochę poczytać o psychicznym rozwoju dzieci. Wtedy tak durnych komentarzy by tu nie było 

A za to dzieciak moze pyskowac i sprawiac orzykrosc dorosłym? Bez jaj nic takiego jej nie powiedzial przewrazliwone dziecko jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A co z prawdziwym ojcem? Ma kontakt z małą? 

Moja mama zmarla gdy mialam 7 lat, bardzo szybko w zyciu taty pojawila sie nowa kobieta. Bardzo bardzo to przezylam, mimo ze nie okazywalam tego, wolalam zamknac sie czy isc gdzies na dwor i sie wyplakac. Tez nie rozumialam, dlaczego obca baba nagle rzadzi sie w moim domu, dlaczego sie wtrąca. Mimo ze byla mila i sie starala. Dopiero z czasem to zrozumialam. Musisz ja codziennie zapewniac, ze bardzo ja kochasz i nic nigdy tego nie zmieni i nikt nie bedzie wazniejszy. Tlumacz tez, ze ten facet to dobry czlowiek, jestes z nim szczesliwa i ze on dba o was wszystkie. 

Biologiczny tatuś pojawia się kiedy znajdzie czas, czyli srednio raz na dwa tygodnie... a tak to co drugi-trzeci dzień rozmawia z córka przez telefon chwile. 

Przykro mi z powodu Twojej straty, to nawet nie jest do porównania. :( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xddd

Wyrzucic gnoja na wycieraczkę xdddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co on takiego powiedział? Ja nie widzę w jego słowach nic szczególnie niestosownego. Skoro jesteście w poważnym związku i jak mniemam, dzieci na stałe mieszkają z Tobą, to on również ma prawo uczestniczyć w ich wychowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×