Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smutna

PILNE proszę o pomoc

Polecane posty

Gość Smutna

Witam zmagam się z problemem ponieważ 4 tygodnie temu byłam u lekarza który powiedział mi że mialam duże jajeczkowanie i jest prawdopodobieństwo że się udało zajść w ciążę miesiączki nie miałam przez miesiąc po miesiącu się pojawiła normalna miesiączka bez zmian w czasie miesiączki zrobiłam 4 testy ciążowe które wyszły pozytywne o każdej porze dnia zrobiłam 1 po miesiączce i również wykazało 2 kreski 2 dni temu byłam u innego lekarza który stwierdził że nic nie ma i nie wskazuje na ciążę niestety nie ma już u nas innych lekarzy proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

w czym mamy pomóc? umówic ci wizyte po za miastem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Smutna napisał:

Witam zmagam się z problemem ponieważ 4 tygodnie temu byłam u lekarza który powiedział mi że mialam duże jajeczkowanie i jest prawdopodobieństwo że się udało zajść w ciążę miesiączki nie miałam przez miesiąc po miesiącu się pojawiła normalna miesiączka bez zmian w czasie miesiączki zrobiłam 4 testy ciążowe które wyszły pozytywne o każdej porze dnia zrobiłam 1 po miesiączce i również wykazało 2 kreski 2 dni temu byłam u innego lekarza który stwierdził że nic nie ma i nie wskazuje na ciążę niestety nie ma już u nas innych lekarzy proszę o pomoc

Ale co? mamy za ciebie nasikać na test czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Idź do lekarza prywatnie żeby Ci zrobił test beta HCG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha81

Znaczy PANSTWO bedzie lozyc z podatkow na czyjes nic nie robienie???Czy jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogę ci pomóc

jestem młody i zdrowy to możesz spróbować ze mną.Na dodatek mam wąsy ala marszałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilla

pomoc w czym? W umówieniu do lekarza, kolejnym zapłodnieniu czy nasikaniu na kolejny test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna

Chciałabym znać wasze zdanie ponieważ może ktoś z was miał tak jak ja a nie że wy odrazu swoje jeśli mój post się wam nie podoba czy czegoś nie rozumiecie to nie odp i tyle ... burza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nic nie zrobisz, test możesz powtórzyć za parę dni, jeśli kreski nie będzie tzn. była ciąża biochemiczna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×