Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Msmdnd

Kuzyn ktory nie lubi dzieci

Polecane posty

Gość Msmdnd

Mamy ciocie ktora ma syna 38letnuego,mieszka z nia kawaler,czasem nas odwiedza,mamy 4letniego synka ktory jest fajnym malym i milym dzieckiem,mowi dzien dibry dziekuje itp a kuzyn urodzony pesymista jak przychodzi to jest chamem, mowi do synka naszego czesc co slychac? I odpowiada:nic tylko nie mow..albo jak przyjdzie to odrazu:chory jestes? Lubisz byc chory?ja oczy w slup,popieprzony facet,albo do mnie:nie smiejesz sie czasem z niego jak on rozmawia?bo synek nie mowi jeszcze jakos skladnie i r niezbyt mu wychodzi,niekazde dziecko rozmawia jak profesor w tym wieku,ja mowie ze nie,stwierdzilam ze nie bede go wiecej zapraszac,bo to chyba z nim cos nie tak,czasem wyganial mojego syna do drugiego pokoju to mu zwrocilam uwage i powiedzialam mezowi koniec tej znajomosci,wiem ze czasem ludzie nie cierpia dzieci ale takie zachowanie to chamstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

łączymy się w bólu z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola

38letni kawaler mieszkający z mamą. Masz odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestprawda

Cos w tym jest ze kawaler w tym wieku to dziwak nie tylko nielubiacy dzieci ale i malzenstw i siebie rowniez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A czy ten człowiek jest na pewno zdrowy psychicznie? Bo takie zachowanie normalne nie jest... i nie ważne czy odzywa się tak do dziecka czy do dorosłego, nic go nie usprawiedliwia, no chyba że właśnie jakieś zaburzenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chyba jakiś autystyczny albo przynajmniej asperger.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×