Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Dawne wojsko i kontakty homo

Polecane posty

Gość Gosc

Cześć słyszałem że kiedyś na kompanii takie rzeczy to był standard że brało sie kota i on musiał wszystkie paly obciągać. Kiedyś jakieś większe przyzwolenie było na takie akcje czy to jest prawda? Podobno nawet ci z żoną i o dziećmi podawali jak było długo bez. 

 

Znacie jakieś takie historie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Portal dla homoseksualnych jest w innym miejscu. Wklep w wyszukiwarkę i masz jak ulęgałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groźny pederasta

Raz w dupę to nie pedał 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 78

Bzdura totalna, kogoś fantazja poniosła,  nie słyszałem o ani jednym takim przypadku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Chyba Ci się wojsko z więzieniem pomyliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ci panowie, którzy byli we wojsku bez karcera, mają szczęście. Za czasów mojego ojca były jednostki o zaostrzonym rygorze i dziwnych zasadach starych - kotów. Taki Orzysz na przykład. Albo obejrzyj sobie chociażby film Samowolka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na przykład takie forum jak to jest jak istny Orzysz. Starzy - nowi. I borowanie umysłów. Albo słuchasz starej wygi, albo umiesz się ślizgać. I tak dalej.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

w więzieniach to się parzą ostro,mój kumpel jest wychowawcą w więzieniu i mówi,że tam to jest na porządku dziennym,że praktycznie za murami hetero prawie nie obowiązuje,są cwele,których się po prostu bierze jak baby a faceci w celach często idą nawet na grupowy wobec siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

O stary, nigdzie tyle nie orałem jak w wojsku 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość gość napisał:

O stary, nigdzie tyle nie orałem jak w wojsku 😄

O łóżko chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość wojak
16 godzin temu, Gość gość napisał:

Ci panowie, którzy byli we wojsku bez karcera, mają szczęście. Za czasów mojego ojca były jednostki o zaostrzonym rygorze i dziwnych zasadach starych - kotów. Taki Orzysz na przykład. Albo obejrzyj sobie chociażby film Samowolka. 

To bajki, jak miałem kadrę z Orzysza i służyłem na karnej kompani jak nawywijałem. Owszem było gnębienie ale nie miało to nic wspólnego z seksem. A czasami było gorzej niż w  filmie Samowolka i samobujstwa też się zdarzały. Jednak nigdy nie było żadnego seksu, nikt nawet o tym nie pomyślał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mało wiesz i miałeś szczęście. Kiedy tam byłeś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 godzin temu, Gość gość napisał:

O stary, nigdzie tyle nie orałem jak w wojsku 😄

Prędzej Ciebie orali XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojak

Byłem osobiście i nie słucham bajek, które ktoś jeszcze ubarwia, mój kolega skończył tam ze sobą, kiedy tam byłem. Wiem dużo, o wiele więcej niż bym chciał wiedzieć i przeżyłem o wiele więcej niż bym chciał tam przeżyć. Jednak nie piszcie bajek i nie koloryzujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość wojak napisał:

Byłem osobiście i nie słucham bajek, które ktoś jeszcze ubarwia, mój kolega skończył tam ze sobą, kiedy tam byłem. Wiem dużo, o wiele więcej niż bym chciał wiedzieć i przeżyłem o wiele więcej niż bym chciał tam przeżyć. Jednak nie piszcie bajek i nie koloryzujcie.

Jak nie znasz tajemnicy radiostacji numerycznych, to gőwno wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość Gość wojak napisał:

To bajki, jak miałem kadrę z Orzysza i służyłem na karnej kompani jak nawywijałem. Owszem było gnębienie ale nie miało to nic wspólnego z seksem. A czasami było gorzej niż w  filmie Samowolka i samobujstwa też się zdarzały. Jednak nigdy nie było żadnego seksu, nikt nawet o tym nie pomyślał.

co to są "samobujstwa"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapral
Dnia 16.10.2019 o 17:14, Gość Gość 78 napisał:

Bzdura totalna, kogoś fantazja poniosła,  nie słyszałem o ani jednym takim przypadku. 

Masz racje ze to bzdura. Fakt jest ze na przpustkach 24 godzinnych nie jechalo sie do domu, lecz dymalo sie mezatki i panny z okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 78
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

co to są "samobujstwa"?

Zabłysnąłeś, a chociaż przekaz tego co napisał, udało ci się rozszyfrować bystrzaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A u nas był taki jeden ale to był zadeklarowany gej,takze nikt go do niczego nie przymuszal, alw też nikt się tym nie chwalił. I prawda jest taka że po jakimś czasie to do obrobienia każdy mu dawał czy samotni czy zonaci, a ssal jakby jutra miało nie być. Podobno po szkoleniu potem niektórzy co jakiś czas się spotykali z nim jeszcze. Oj były czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 godzin temu, Gość Gość 78 napisał:

Zabłysnąłeś, a chociaż przekaz tego co napisał, udało ci się rozszyfrować bystrzaku?

A myślisz, że skoro ty masz z tym problem, to mnie tez mają? no tak, debiI nigdy e rozumie, jak to jest byc inteligentnym 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rabit

Znałem jednego co był w Orzyszu. Pierwsza połowa lat osiemdziesiątych. Totalna bzdura z pedalstwem.  A w normalnym wojsku jakby taki się ujawnił nie miałby życia.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 16.10.2019 o 12:56, Gość Groźny pederasta napisał:

Raz w dupę to nie pedał 😎

A po trzech się resetuje ✋😀👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 17.10.2019 o 17:52, Gość kapral napisał:

Masz racje ze to bzdura. Fakt jest ze na przpustkach 24 godzinnych nie jechalo sie do domu, lecz dymalo sie mezatki i panny z okolicy.

Na przepustce jednorazowej prawie zawsze byla jakas okazja zeby jakas mezatke zaliczyc. Same sie prosily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość gosc napisał:
Dnia 17.10.2019 o 17:52, Gość kapral napisał:

Masz racje ze to bzdura. Fakt jest ze na przpustkach 24 godzinnych nie jechalo sie do domu, lecz dymalo sie mezatki i panny z okolicy.

Na przepustce jednorazowej prawie zawsze byla jakas okazja zeby jakas mezatke zaliczyc. Same sie prosily.

Tak tak, pedały, tak sobie to tłumaczcie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

Na przepustce jednorazowej prawie zawsze byla jakas okazja zeby jakas mezatke zaliczyc. Same sie prosily.

 

Dnia 17.10.2019 o 17:52, Gość kapral napisał:

Masz racje ze to bzdura. Fakt jest ze na przpustkach 24 godzinnych nie jechalo sie do domu, lecz dymalo sie mezatki i panny z okolicy.

Tak tak, a czemu nie wspominacie o tym, że niejedna z nich miała pałę jak kij bejsbolowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 16.10.2019 o 21:48, Gość anna napisał:

w więzieniach to się parzą ostro,mój kumpel jest wychowawcą w więzieniu i mówi,że tam to jest na porządku dziennym,że praktycznie za murami hetero prawie nie obowiązuje,są cwele,których się po prostu bierze jak baby a faceci w celach często idą nawet na grupowy wobec siebie

A jak długo można wytrzymać bez seksu żeby nie zwariować? Zresztą w kobiecych więzieniach jest to samo - sex lesbijski to norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz

W wojsku to nie wiem bo nie byłem ale jak siedziałem w kryminale to był pod celą taki przystojniak na którego mówili "Kaśka" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teeny

Jak moze facet z facetem uprawiac seks. To obrzydliwe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groźny pederasta
10 minut temu, Gość teeny napisał:

Jak moze facet z facetem uprawiac seks. To obrzydliwe..

Dlaczego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×