Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pola

Mdłości a ciąża

Polecane posty

Gość Pola

Hej dziewczyny .. Nie wiem co mam myśleć  .. jestem 6 dni przed spodziewaną miesiączką i mam od wczoraj mdłości ale takie bardzo delikatne ale niestety utrudniaja mi funkcjonowanie.. Piersi mnie bolą i sa a podbrzusze wieczorami boli mnie tak jakbym miała zaraz dostać okres a jeszcze 6 dni . Cykle mam jak w zegarku zawsze .. Myślę ze nawet jesli byłaby to ciąża to te mdłości tak szybko na tydzień przed miesiączką to dosyć dziwne i niewiarygodne żeby tak szybko mieć objawy co myślicie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tggh

Może coś Ci zaszkodziło z jedzenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zrób test a nie pytaj w internecie. To wszystko sa objawy nieoczywiste,mogą wskazywać na różne dolegliwości. Ja w obu ciazach czulam sie inaczej długo przed okresem. Ale zaś teraz jestem zabezpieczona, mam wkładkę domaciczną, seks byl świeżo po okresie tylko, bo maz wyhechal na 2 tygodnie, a tydzien orzed okresem piersi bolały mnie bardziej niż zwykle, czulam się senna, slaba i normalnie przyszedł okres. Twoje mdłości mogą być spowodowane ciąża albo osłabieniem organizmu,zatruciem, niskim ciśnieniem itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość Pola napisał:

Hej dziewczyny .. Nie wiem co mam myśleć  .. jestem 6 dni przed spodziewaną miesiączką i mam od wczoraj mdłości ale takie bardzo delikatne ale niestety utrudniaja mi funkcjonowanie.. Piersi mnie bolą i sa a podbrzusze wieczorami boli mnie tak jakbym miała zaraz dostać okres a jeszcze 6 dni . Cykle mam jak w zegarku zawsze .. Myślę ze nawet jesli byłaby to ciąża to te mdłości tak szybko na tydzień przed miesiączką to dosyć dziwne i niewiarygodne żeby tak szybko mieć objawy co myślicie 

pms a nie ciąża

w ciąży mdłości pojawiają się dużo później

albo stres albo pms albo najadłaś się szmat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

pms a nie ciąża

w ciąży mdłości pojawiają się dużo później

albo stres albo pms albo najadłaś się szmat

Widocznie mało wiesz . Ja jestem w ciąży i pierwsze mdłosci pojawiły się u mnie kilka dni przed spodziewaną miesiączką .. i  bolał mnie brzuch i piersi  tak jak na okres 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lala

Lepiej idź do lekarza, może to zatrucie... nic nie zaszkodzi pójść 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×