Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mon

Odstawienie antykoncepcji a ciąża - jak szybko?

Polecane posty

Gość Mon

Hej Dziewczyny,

jak szybko udało Wam się zajść w ciąże po odstawieniu tabletek? Wiem, ze to jest sprawa indywidualna i na to ma wpływ wiele różnych czynników ale pytam z ciekawości jak to u Was wyglądało.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili

Mnie lekarz mówił żeby zaczekać 6 m-cy po odstawieniu tabletek. Odczekałam i zaszlam w 1 cyklu starań 😊 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shshhs

Ja zaszłam od razu po odstawieniu tabletek. Przy pierwszym cyklu starań . Ostatnia tabletkę wzięłam 2 sierpnia potem miałam okres i po okresie zaczęliśmy się starać zaszłam w ciąże Ok 20 sierpnia wiec bardzo szybko się udało chociaż byłam pewna ze po dłuższym czasie brania tabletek będą się one utrzymywać w organizmie nawet do pół roku dlatego nadzieje sobie nie robiłam myślałam ze na spokojnie kiedy zajdę to zajdę mam czas i zaszłam od razu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili

Chodzi o zdrowie dziecka a tabletki raczej nie działają jak ktoś płodny to odrazu zajdzie 😉 wystarczy pominąć w cyklu tabletkę i można się zdziwić 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Pierwszy cykl po odstawieniu. 

I tabletki nie maja zadnego zlego wplywu na plod zeby czekac pol roku. Nieraz kobieta w nieodpowiedni dzien zapomni tabletki i dzidzius gotowy. Gdyby to Nioslo ryzyko, ze cos z dzieckiem bedzie nie tak to nie byloby dostepne 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

1-2 cykl obydwie ciąże po kilku letnim braniu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga
3 godziny temu, Gość ... napisał:

Pierwszy cykl po odstawieniu. 

I tabletki nie maja zadnego zlego wplywu na plod zeby czekac pol roku. Nieraz kobieta w nieodpowiedni dzien zapomni tabletki i dzidzius gotowy. Gdyby to Nioslo ryzyko, ze cos z dzieckiem bedzie nie tak to nie byloby dostepne 😉

Dokładnie tak. Moja przyjaciółka zaszła podczas brania pigułek, brała je do 23 tygodnia bo nie wiedziała o ciąży, dziecko urodziło się zdrowe (Wiem, absurd, ale  miała regularne krwawienia więc nie robiła testów, zero objawów, dziecko jakoś tak się ułożyło że w ogóle brzucha nie miała. Ja miałam większy po obiedzie niż ona wtedy gdy się dowiedziała.  Zemdlała w pracy targając skrzynki w warzywniaku i tak zaczęła badać wszystko po koleji że i do ginekologa trafiła) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga
5 godzin temu, Gość Lili napisał:

Chodzi o zdrowie dziecka a tabletki raczej nie działają jak ktoś płodny to odrazu zajdzie 😉 wystarczy pominąć w cyklu tabletkę i można się zdziwić 😉

Nie trzeba pominąć, jest zawsze to procentowe ryzyko. Przeczytaj mój poprzedni komentarz. Ona nie zapomniała żadnej, codziennie rano o tej samej godzinie budzik +tabletka 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon

Dzięki za odp.! 
to prawda, ze nie trzeba czekać i można się starać od razu a przy braniu tabletek regularnie tez można zajść. Nie ma 100% antykoncepcji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×