Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zaczarowana

Odezwiesz się jeszcze?

Polecane posty

Ktoś tu wspominał, że  to bardzo budujące, kiedy szuka się kogoś z kim miało się doskonały kontakt.Czy rzeczywiście coś w tym jest? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że nie pomyślałaś jak ja się będę czuła, kiedy znikniesz, a tyle razy już o tym rozmawiałyśmy😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tak, to pisałam ja. Jarząbek. 😎 Ludzie po to się gubią żeby się odnaleźć jeśli jest porozumienie... dusz. Ja w to wierzę. A ty znów idziesz w kierunku obwiniania. Zaczarowana, tak nie wolno robić, bo to zniechęca. A zalogować się chwilowo nie mogę. Jestem w tym miejscu od czasu do czasu i wspieram oraz przesyłam koszyk cierpliwości! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość gość napisał:

Tak, to pisałam ja. Jarząbek. 😎 Ludzie po to się gubią żeby się odnaleźć jeśli jest porozumienie... dusz. Ja w to wierzę. A ty znów idziesz w kierunku obwiniania. Zaczarowana, tak nie wolno robić, bo to zniechęca. A zalogować się chwilowo nie mogę. Jestem w tym miejscu od czasu do czasu i wspieram oraz przesyłam koszyk cierpliwości! 😘

Dzięki za słowa otuchy, naprawdę🙂😘Tylko, że ja mam cierpliwość do czasu...😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Zaczarowana napisał:

Skąd to wiesz? Przeczucie, intuicja?

Wiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Proszę. 😎 Cierpliwość to cnota. Z nią się rodzimy, albo nie. I według mnie cierpliwość jest bezczasowa. Albo w te albo we wte. Jest lub jej nie ma. Jak miłość. Kochasz albo nie. Nie ma nic pomiędzy. Ja chodzę w te i dlatego jestem taaaka spokojna, pełna miłości, zrównoważona i ogólnie jestem mega. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ktos
1 minutę temu, Zaczarowana napisał:

O jeszcze lepiej🙂, a skąd ją czerpiesz jeśli można wiedzieć?

Z tefałenu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gosc ktos napisał:

Z tefałenu

Co za dup.ek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Proszę. 😎 Cierpliwość to cnota. Z nią się rodzimy, albo nie. I według mnie cierpliwość jest bezczasowa. Albo w te albo we wte. Jest lub jej nie ma. Jak miłość. Kochasz albo nie. Nie ma nic pomiędzy. Ja chodzę w te i dlatego jestem taaaka spokojna, pełna miłości, zrównoważona i ogólnie jestem mega. 

Chciałabym mieć takie podejście jakie masz  Ty😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Takie podejście jak ja? Nic prostrzego ci powiem dziewczyno. Zacznij marzyć i zaczaruj świat. Swój świat. Przy okazji może też mój... Miłego dnia, lecę rozwozić innym marzenia. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Takie podejście jak ja? Nic prostrzego ci powiem dziewczyno. Zacznij marzyć i zaczaruj świat. Swój świat. Przy okazji może też mój... Miłego dnia, lecę rozwozić innym marzenia. 😎

Właśnie, że ja jestem marzycielką😊Dziękuję i wzajemnie😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ps. zacznij częściej używać kolorowych kredek... Pa. ✋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Ps. zacznij częściej używać kolorowych kredek... Pa. ✋

No chyba jednak zacznę🙂Pa🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Gość gość napisał:

Takie podejście jak ja? Nic prostrzego ci powiem dziewczyno. Zacznij marzyć i zaczaruj świat. Swój świat. Przy okazji może też mój... Miłego dnia, lecę rozwozić innym marzenia. 😎

Zapytam Cię jeszcze. Czy to Ty napisałaś? :

Cytat

Wróci 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że Gość Ona to Ty😊Wcześniej tak podpisywałaś się na moim temacie, pamiętam😁Proszę odezwij się, wiem, że tutaj zaglądasz. Inaczej będzie mi strasznie przykro😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
21 minut temu, Zaczarowana napisał:

Wiem, że Gość Ona to Ty😊Wcześniej tak podpisywałaś się na moim temacie, pamiętam😁Proszę odezwij się, wiem, że tutaj zaglądasz. Inaczej będzie mi strasznie przykro😞

Przykro mi, dostałam bana. Nie miej do mnie żalu😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Ona napisał:

Przykro mi, dostałam bana. Nie miej do mnie żalu😊

Hej😊Nareszcie!😁A jak założysz sobie drugie konto? Plis😊Strasznie mi brakuje naszych rozmów, komentowania serialu, itd.Obiecaj, że się zastanowisz nad tym, ok? 😊 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
Przed chwilą, Zaczarowana napisał:

Hej😊Nareszcie!😁A jak założysz sobie drugie konto? Plis😊

Próbowałam, nie mogę. Przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Ona napisał:

Próbowałam, nie mogę. Przykro mi

Spróbuj jeszcze raz. Strasznie mi brakuje naszych rozmów, komentowania serialu itd. Obiecaj, że  jeszcze spróbujesz😊 To nie jest wcale trudne😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie dasz rady, nie znikaj stąd i staraj się zaglądać na ten temat. Ja spróbuję dowiedzieć się jak ponownie się zarejestrować po zbanowaniu😉Odpisz😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
14 minut temu, Zaczarowana napisał:

Jak nie dasz rady, nie znikaj stąd i staraj się zaglądać na ten temat. Ja spróbuję dowiedzieć się jak ponownie się zarejestrować po zbanowaniu😉Odpisz😊

Nie udało się. Nie pisz tu o mnie proszę Cię, to mnie złości, serio. Chcę czy nie chcę zniknąć muszę. 

Nie zapomnę Cię🙂 Dziewczyny piszcie do niej, to świetna kobieta🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość Ona napisał:

Nie udało się. Nie pisz tu o mnie proszę Cię, to mnie złości, serio. Chcę czy nie chcę zniknąć muszę. 

Nie zapomnę Cię🙂 Dziewczyny piszcie do niej, to świetna kobieta🙂

Nie znikaj proszę. Mam propozycję, spróbuj założyć sobie konto na Nastroik.pl to fajne forum i tam będziemy pisały co Ty na to?😊Odpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×