Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wredna babcia- wkurzyła mnie dzisiaj

Polecane posty

Gość gość

Jak nie miałam pracy i faceta, to mi docinała, że pewnie już nie wyjdę za mąż itd., a to było zaraz po studiach, więc młoda byłam. Teraz, dwa lata później znalazłam i pracę i faceta w innym mieście, to zaczęła mówić teksty, przy moim ojcu, że nie powinnam tam zostawać na stałe bo moja mama jest samotna (rodzice są po rozwodzie), więc powinnam z nia zostać.

Tym bardziej mnie to wkurzyło, że tak wyrolowała już jedną osobę ze swojej rodziny, że została starą panną i brata mojego ojca (czyli swojego drugiego syna), który przez nia mieszkał z nia całe życie i był samotnym rozwodnikiem.

Niby wiadomo,że jestem dorosła i nie będę się słuchac babci, ale wkurzyłam się samym jej głupim tekstem...Rzadko ja odwiedzam, ale chyba przestane w ogóle niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc

Babcia męża nadal miesza w małżeństwie swojej córki a oni są około 50 lat po ślubie. Docinki i komentarze są takie ,że uszy wiedna.  Swoich trzech synów też zatrzymała przy sobie rozbijając związki.  Ma 94 lata a jasnoscia umyslu powali niejednego młodzieńca.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zpaznokcilakier

Robić swoje , nie przywiązywać wagi do klapania babci..są na tej ziemi ludzie wyjątkowo podli. Zniszczą wszystko co cenne i godne uwagi, to co dobre ,przyjazne i sympatyczne. To przykre  ,że masz taką babkę. Odetnij się  albo  ogranicz kontakt. Nie musisz znosić tych nieprzyjemności. To Twoje życie ,nie masz obowiązku jej się spowiadać. Powodzenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×