Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaśka

Co na Bezsenność w ciąży?

Polecane posty

Gość Kaśka

Dziewczyny można melisę w ciąży? Lub jakieś inne ziółka? Budze się nad ranem bo mi pęcherz rozsadza i jak wstanę to już niema mowy o spaniu. Robię drzemki w dzień kiedy mam ochotę więc to pewnie też nie pomaga no ale... Dziś od 3 już się internetuje z nudów. 
.. byłam wczoraj u lekarza i wyszło mi z głowy żeby spytać, może któraś z was pytała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka

Niewiem czy to ważne ale zaczełam 2 trymestr. W pierwszym spałam jak dziecko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Nic nie pomoże, też tak miałam. W 1 ciąży czasem w dzień drzemalam, potem w nocy nie mogłam spać , w drugiej nie mogłam w dzień spać, no nie mogłam i koniec. Za to o 16 taka zamulona już chodziłam że szok. A w domu małe dziecko 🥴 i nieraz zasypiałam o tej 16🙄 a nawet jak nie to i tak od 1 spania nie było. W 3 w dzień nie spałam, do końca 6 miesiąca pracowalam a i tak walalam się od 2 w nocy. W końcu przez to zrezygnowałam z pracy bo nie dałam rady usiedziec. 

SA takie tabletki dla kobiet w ciąży ale nic nie pomagają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja też tak miałam i się śmiałam, że organizm jest cwany i  przygotowuje kobietę do pobudek w nocy gdy urodzi się dziecko 😏 i faktycznie od ciąży do dnia dzisiejszego ( a dziecko ma już ponad rok) nie przespałam ani jednej nocy 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Kaśka napisał:

Niewiem czy to ważne ale zaczełam 2 trymestr. W pierwszym spałam jak dziecko. 

Melisę można, tylko nie przesadzać, 1 torebka na szklankę. Nie wiem, jak z chmielem i resztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senna
12 minut temu, Gość gość napisał:

Melisę można, tylko nie przesadzać, 1 torebka na szklankę. Nie wiem, jak z chmielem i resztą.

Tez pije kubek melisy z jednej saszetki wieczorem biorę  książkę, czytam żeby zmeczyc wzrok i tak przesypiam noc albo przynajmniej do 6 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera

Ja nie śpię od 5 lat. Serio. Przytyłam w tym czasie 50kg. Jem nieregularnie i byle co, aby szybko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Miałam to samo. Pomagało mi ciepłe mleko z miodem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Miałam to samo. Pomagało mi ciepłe mleko z miodem. 

Uff. Nie lubię miodu ani mleka, ta dwójka to już w ogóle jakiś szatański wynalazek, nie dam rady 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×