Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mężatka

Uniósł się honorem.. myślałam, że mężczyznę zawsze można „urobić” w ten sposób.

Polecane posty

Gość gość
1 godzinę temu, Gość Mężatka napisał:

Ja szczerze mówiąc poczułam się z kolei odrzucona. Chciałam w takiej formie „przeprosić” przejść już po kłótni do normalni a ten z tekstem, że czeka na rozmowę i moje przemyślenia.

boże jak z dzieckiem, taka jesteś egocentryczna i skupiona na sobie, nie potrafisz wziąć winy na klatę.

zawiniłaś, nie przeprosiłaś, uciekłaś od rozmowy i dalej myślisz o sobie a bo ty się czujesz odrzucona

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Oschła napisał:

Najwazniejsza w zwiazku jest komunikacja i wyjasnianie nieporozumien, takze jesli nie przerobiliscie klotni, to nie wiem doprawdy co mial zmienic seks. Potem tylko gora niedomowien rosnie i ludzo zdziwieni, ze zwiazek sie rozpada. 

ta, później autentyczny szok ze strony obserwatorów, gdyż z jednym dzieckiem nie wyrabiali, uskuteczniali kłótnie a drugie sobie machnęli. tak to jest gdy napięcie między partnerami redukuje się w nieprzemyślany sposób sexem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troloko

Czego oczekujecie od 24 latki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka

Na prawdę powód był blachy ale wyszła z tego nieprzyjemna sytuacja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Autorko, a nie jest tak, że ty często wykorzystujesz seks do swoich celów? Inaczej by mu taki tekst do głowy nie przyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Mężatka napisał:

Nigdy żadna z Was w takiej formie nie próbowała załagodzić sprzeczki?

Nie. Jestem mężatką z 19letnim stażem.

1 godzinę temu, Gość Mężatka napisał:

24 i 42

I wszystko jasne. Uwiodłaś go du/pą i myślisz, że wszystko du/pą załatwisz. To nie pierwszy raz, kiedy próbujesz coś wymusić, załatwić, lub dziękujesz seksem prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka
47 minut temu, Gość gość napisał:

Nie. Jestem mężatką z 19letnim stażem.

I wszystko jasne. Uwiodłaś go du/pą i myślisz, że wszystko du/pą załatwisz. To nie pierwszy raz, kiedy próbujesz coś wymusić, załatwić, lub dziękujesz seksem prawda?

Jesteś w błędzie, nikogo nie uwiodłam „dupą” ;) a na seks trochę musiał poczekać. Natomiast teraz uważam to za normalne w małżeństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość Mężatka napisał:

Jesteś w błędzie, nikogo nie uwiodłam „dupą” 😉 a na seks trochę musiał poczekać. Natomiast teraz uważam to za normalne w małżeństwie.

Ale co uważasz za normalne? Rekompensata za konflikt w naturze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka
27 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale co uważasz za normalne? Rekompensata za konflikt w naturze?

A coś w tym złego? Chciałam rozluźnić atmosfera, a porozmawiać po. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
43 minuty temu, Gość Mężatka napisał:

Jesteś w błędzie, nikogo nie uwiodłam „dupą” 😉 a na seks trochę musiał poczekać. Natomiast teraz uważam to za normalne w małżeństwie.

Trochę poczekać jest pojęciem względnym. A pozostałą część odpowiedzi mówi, że jednak mam rację. Wykorzystujesz seks do uzyskania tego co chcesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Trochę poczekać jest pojęciem względnym. A pozostałą część odpowiedzi mówi, że jednak mam rację. Wykorzystujesz seks do uzyskania tego co chcesz. 

Czasami tak ;) a trochę czyli pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexa

Bo trzeba było zabrać się za robienie loda a nie normalny seks. Facet się przestraszył,  że jeszcze będzie musiał Cię zaspokoić. I nie dosyć,  że humor popsuty przez sprzeczke, to jeszcze do roboty chcesz go zagonić 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość Mężatka napisał:
50 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale co uważasz za normalne? Rekompensata za konflikt w naturze?

A coś w tym złego?

Z trollami nie gadam 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 🤣🤣🤣🤣🤣
9 minut temu, Gość Alexa napisał:

Bo trzeba było zabrać się za robienie loda a nie normalny seks. Facet się przestraszył,  że jeszcze będzie musiał Cię zaspokoić. I nie dosyć,  że humor popsuty przez sprzeczke, to jeszcze do roboty chcesz go zagonić 🙂

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
54 minuty temu, Gość Mężatka napisał:

Czasami tak 😉 a trochę czyli pół roku.

A ja myślę, że nie czasami, ale zawsze wykorzystujesz tą sferę życia do swoich celów. Tak samo jak rozłożyłam nogi po pół roku znajomości. Myślałaś, że wiesz jak manipulować seksem i zawsze ci to wychodziło, do momentu, aż się mąż nie zorientował. Musiałaś mocno przegiąć w pewnym momencie, że się zorientował. 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×