Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vivereestcogitare

Seks z nieletnia

Polecane posty

Gość Vivereestcogitare

Czesc dziewczyny!

Mam pytanie. Mam 14 lat (za niecaly miesiac 15) i jestem w zwiazku z chlopakiem ktory ma 17 lat. Uprawialismy seks, no i jest taka sytuacja ze niestety wpadlam. I teraz pytanie brzmi, bo wiem ze seks z osoba ponizej 15 lat jest karalny, to czy beda z tego jakies konsekwencje. Wiem ze napewno beda, ale czy moj chlopak bedzie mial przez to problem z prawem? Mam rocznikowo 15 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak, twój chłopak pójdzie do kicia, przy okazji twoi rodzice będą mieć problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
41 minut temu, Gość Vivereestcogitare napisał:

Czesc dziewczyny!

Mam pytanie. Mam 14 lat (za niecaly miesiac 15) i jestem w zwiazku z chlopakiem ktory ma 17 lat. Uprawialismy seks, no i jest taka sytuacja ze niestety wpadlam. I teraz pytanie brzmi, bo wiem ze seks z osoba ponizej 15 lat jest karalny, to czy beda z tego jakies konsekwencje. Wiem ze napewno beda, ale czy moj chlopak bedzie mial przez to problem z prawem? Mam rocznikowo 15 lat.

Mój mąż miał takiego znajomego dawno temu który zapłodnił swoją dziewczynę zanim skończyła 15 lat. Żyją chyba nadal razem, nawet mieli kolejne dziecko. Tylko ojciec nie uznał dziecka za swoje, żeby nie mieć sprawy o seks z nieletnią. Oficjalnie dziecko ma chyba ojca nieznanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dtd

Gratuluje, bierze się za seks, a nie ma pojęcia o antykoncepcji. To samo twój chłopak. Banda dzieciaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivereestcogitare

Czyli jezeli za miesiac bym wpadla to zadnych konsekwencji by nie bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivereestcogitare
1 minutę temu, Gość dtd napisał:

Gratuluje, bierze się za seks, a nie ma pojęcia o antykoncepcji. To samo twój chłopak. Banda dzieciaków.

Nie byl to moj pierwszy raz 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Vivereestcogitare napisał:

Nie byl to moj pierwszy raz 😉

Chwalisz się czy żalisz? 

 

7 minut temu, Gość Vivereestcogitare napisał:

Czyli jezeli za miesiac bym wpadla to zadnych konsekwencji by nie bylo?

Owszem, ale nie oszukasz żadnego ginekologa co do daty poczęcia - lekarz wywnioskuje to na podstawie USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Myślę, że ta historia jest zmyślona, aczkolwiek szczerze mówiąc nie rozumiem dlaczego w momencie, gdy dwoje piętnastolatków uprawia seks i dziewczyna zajdzie w ciążę, to karany jest chłopak, który również nie jest pełnoletni. Rozumiem karanie osoby pełnoletniej, ale często karę dostają też dzieciaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Myślę, że ta historia jest zmyślona, aczkolwiek szczerze mówiąc nie rozumiem dlaczego w momencie, gdy dwoje piętnastolatków uprawia seks i dziewczyna zajdzie w ciążę, to karany jest chłopak, który również nie jest pełnoletni. Rozumiem karanie osoby pełnoletniej, ale często karę dostają też dzieciaki.

Nie rozumiesz - do seksu, żeby go legalnie uprawiać, nie trzeba mieć 18 lat.

LEGALNIE w Polsce seks można uprawiać po ukończeniu 15 roku życia. Czyli chłopak który ma 17 lat może zgodnie z prawem uprawiać seks w tym wypadku. Tylko z dziewczyną w wieku powyżej 15 lat.

Pewnie w razie ewentualnej sprawy sądowej się okaże, czy będzie odpowiadał jak pełnoletni, bo 18 lat jeszcze nie skończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×