Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka love

Wielka miłość Araba skończyła się wraz z jednym wymogiem.

Polecane posty

Gość taka love

Przez długi czas biegał za mną Arab, studiowaliśmy medycynę razem.Sama nie wiem czym był taki zachwycony, może w grę wchodziło moje romantyczne podejście, byłam dziewicą i chciałam czekać do ślubu z sexem, do tego niebrzydka, ale do piękności mi daleko.Ot, jestem tylko zadbana , brunetka w dodatku (przecież oni lubią blondynki), w dodatku wygadana (a oni szukają cichych i posłusznych).Nie mam pojęcia ale cóż.Oszalał. Po kilku koszach w koncu uszanował moją decyzję, ale gdy odnowiliśmy przypadkiem kontakt (a właściwie to on podstępnie odnowił go ze mną anonimowo)starał sie zdobyc moja sympatie i wyznał że wciąz na mnie czeka.Było mi już głupio, bałam sie, ze moze cos mi zrobi skoro mu wciaz nie przeszło, zaczęłam stawiać warunki i wymagania.Przystał na wszystko...do ostatniego 🙂

zgadnijcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zmiana wiary? 😄 ślub kościelny? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka love

Hahaha brawo! Tak, zmiana wiary. Tego nie dał rady przeskoczyć, wyśmiał mnie.I Bogu dzięki, bo pewnie wpakowałabym się w ... jak większość dziewczyn, gdybym dała się poderwać ofc. A ślub to on już nasz zaplanował sam, ale muzułmański.🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowy krem

Super że masz zdrowy rozsądek !. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Z takim to tylko ślub cywilny i dzieci bez żadnej wiary, ani chrzczone ani wyznawcy islamu..
Lepiej wiązać się z mężczyzną z własnego kręgu  kulturowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka love
7 minut temu, Gość Malinowy krem napisał:

Super że masz zdrowy rozsądek !. 🙂

A dziękuję. Kilka lat doświadczeń chyba wplynęło na to 🙂

3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Z takim to tylko ślub cywilny i dzieci bez żadnej wiary, ani chrzczone ani wyznawcy islamu..
Lepiej wiązać się z mężczyzną z własnego kręgu  kulturowego

Wiesz, wg Koranu nieważne czy Ty sie zgodzisz czy nie, czy ochrzcisz dzieci, bo dzieci według tej religii należą do ojca i symbolicznie są muzułmanami, tak jak stosunek seksualny czyni z chrześcijanki np. muzułmankę, symbolicznie oczywiscie.Oni tak myślą.A co do dzieci to ojciec ma nad nimi władzę i kobieta , niestety nie ma nic do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Miałaś dużo rozumu w tym wszystkim. Dobrze ze się nie zabujalas bo pewnie byłoby już po tobie. Miłość jest ślepa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28 minut temu, Gość Gość napisał:

Miałaś dużo rozumu w tym wszystkim. Dobrze ze się nie zabujalas bo pewnie byłoby już po tobie. Miłość jest ślepa. 

Prowo. Słabe kompetencje językowe jak na studentkę medycyny 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wiesz, że pleciesz trzy po trzy z tym Koranem? Z Arabami zresztą też. O tej władzy, o stosunkach seksualnych, dzieciach, itp. Wszystko brednie co piszesz, dlatego zamilcz dziewczyno i  nie obrażaj tej religii i tej nacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka love
18 minut temu, Gość gość napisał:

Prowo. Słabe kompetencje językowe jak na studentkę medycyny 😛 

Wpis wyżej nie jest mój, poza tym nawet gdyby którys Ci nie spasował, to nie będę na forum silić się na oficjalne i super poprawne formy.Bez przesady.

11 minut temu, Gość gość napisał:

Wiesz, że pleciesz trzy po trzy z tym Koranem? Z Arabami zresztą też. O tej władzy, o stosunkach seksualnych, dzieciach, itp. Wszystko brednie co piszesz, dlatego zamilcz dziewczyno i  nie obrażaj tej religii i tej nacji.

Niestety nie mówię bzdur, a Ty nie wprowadzaj ludzi w błąd jak to muslimy mają w zwyczaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość taka love napisał:

Niestety nie mówię bzdur, a Ty nie wprowadzaj ludzi w błąd jak to muslimy mają w zwyczaju.

Nie masz pojęcia o czym piszesz. Ja mam głębokie rozeznanie, bo od lat żyję wśród takich ludzi.✋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Brawo dziewczyno!!!Żeby wszystkie kobiety tak zlewały arabusów to by zaraz pouciekali spowrotem do Afryki.Moja ciotka w latach 70 zakochała sie w tunezyjczyku.Co on z Nią wyprawiał..Zabrał paszport upadlał .Miał harem.Uciekła do konsulatu a potem do Polski ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

I dlatego jak najdalej od ciapatych, nawet nie zdążysz się odezwać, a ten już Ci całe życie po swojemu ułoży. Brawa dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

Lepiej wiązać się z mężczyzną z własnego kręgu  kulturowego

mój nie jest Polakiem, ale jest Europejczykiem. przez tyle czasu nic mu nie odbiło, to i już nie odbije. on też nie przepada za muzułmanami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość taka love napisał:

A dziękuję. Kilka lat doświadczeń chyba wplynęło na to 🙂

Wiesz, wg Koranu nieważne czy Ty sie zgodzisz czy nie, czy ochrzcisz dzieci, bo dzieci według tej religii należą do ojca i symbolicznie są muzułmanami, tak jak stosunek seksualny czyni z chrześcijanki np. muzułmankę, symbolicznie oczywiscie.Oni tak myślą.A co do dzieci to ojciec ma nad nimi władzę i kobieta , niestety nie ma nic do powiedzenia.

nawet zaszczekać nie może bo jej wartość według islamu jest mniejsza. Dziwię się mężczyzną że nie są za islamem, wtedy to dopiero zrozumieli co to jest władza i bezwzględne posłuszenstwo kobiety a jak nie to gardlo poderżnięte przez ???? brata, ojca, matkę, siostrę bo wstyd przynosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka love
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Nie masz pojęcia o czym piszesz. Ja mam głębokie rozeznanie, bo od lat żyję wśród takich ludzi.✋

Jesli zyjesz jako partnerka muzulmanina, to nie dziwie sie,ze klamiesz.Jeżeli jako  koleżanka to nie licz na prawdę.Mi ex muzułmanin powiedział jak jest i to się częściowo pokrywa z zeznaniami mojego adoratora.Poza tym czytałam Koran, także wiesz.Pozdrawiam😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka love
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Brawo dziewczyno!!!Żeby wszystkie kobiety tak zlewały arabusów to by zaraz pouciekali spowrotem do Afryki.Moja ciotka w latach 70 zakochała sie w tunezyjczyku.Co on z Nią wyprawiał..Zabrał paszport upadlał .Miał harem.Uciekła do konsulatu a potem do Polski ..

Dziekuje! 😘 I co się stało ostatecznie z tą ciocią?Miała traumę, przeżyła w ogóle?

38 minut temu, Gość gość napisał:

I dlatego jak najdalej od ciapatych, nawet nie zdążysz się odezwać, a ten już Ci całe życie po swojemu ułoży. Brawa dla Ciebie.

Dokladnie ... a to dopiero początek 😉 dziekuje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
13 godzin temu, Gość gość napisał:

nawet zaszczekać nie może bo jej wartość według islamu jest mniejsza. Dziwię się mężczyzną że nie są za islamem, wtedy to dopiero zrozumieli co to jest władza i bezwzględne posłuszenstwo kobiety a jak nie to gardlo poderżnięte przez ???? brata, ojca, matkę, siostrę bo wstyd przynosi.

gardlo to jeszcze nic najczesciej jest spalenie zywcem, albo gwalt i rozczlonkowanie ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iksde

szanuję, zachowałaś rozum i godność człowieka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

mm to teraz wiekszosc polek bedzie splawiala arabow na pokaz i chwalila sie tym zeby miec aplauz jak autorka bo wiadomo ze dziewczyny wszystko robią na pokazzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alama
15 godzin temu, Gość gość napisał:

mój nie jest Polakiem, ale jest Europejczykiem. przez tyle czasu nic mu nie odbiło, to i już nie odbije. on też nie przepada za muzułmanami.

a czemu mialoby mu odbic jesli jest chrzescijaninem, wszedzie zdarzaja sie psychole ale arabów na przykłąd, nie mozna oceniac przez nasz pryzmat, to zupelnie inna mentalność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

mm to teraz wiekszosc polek bedzie splawiala arabow na pokaz i chwalila sie tym zeby miec aplauz jak autorka bo wiadomo ze dziewczyny wszystko robią na pokazzz

gőwno wiesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Krótka historia białej dziewicy na medycynie, która nie dała D... arabowi. No super, ale opisywanie tego jako życiowego osiągnięcia jest głupie. Szkoda że medycynę studiować teraz mogą infantylna i głupie dziewucha. Normalne sprawiają niechcianego adoratora i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 godzin temu, Gość taka love napisał:

Dziekuje! 😘 I co się stało ostatecznie z tą ciocią?Miała traumę, przeżyła w ogóle?

Dokladnie ... a to dopiero początek 😉 dziekuje 🙂

Ciocia żyje i ma się dobrz😉Traumy nie ma.😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×