Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie rozumiem jak biała kobieta może chcieć urodzić czarne dziecko

Polecane posty

Gość gość

Nigdy tego nie pojmę. Nie mogłabym wychowywac takiego dziecka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

też bym nie chciała czarnucha. w życiu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja tam toleruje czarnych ale przespać się z takim nie mogłabym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mnie też nie pociągają czarni, ale niech sobie sypiają z kim chcą, nie rozumiem tylko jak można takiego dzieciaka urodzić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mello

Ja nie toleruje czarnych , to podludzie , nieroby, gwalciciele, zajmuja sie jedynie przestepczoscia , to dzikusy o niskim iq , tylko nieliczni , malutki procent to ludzie normalni , takie wyjatki potwierdzajace regule.

Tez nie rozumiem jak moza miec dzieci z czarnym, w ogole czarna skora mnie nie kreci , chociaz nie powiem , niektore kobiety sa sliczne , ale tez wiekszosc rasowych z Afryki to dupczaste krowy drace ryja z banda czarnych obsrancow 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mello

jedynie falus czarny mi się spodobał że hoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A jakie znaczenie ma kolor? To twoje dziecko, twoje geny, nikt Ci nie podrzucił, a sama zrobiłaś. Wg mnie masz bardzo rasistowskie poglądy. Osobiście nie pociągają mnie ani afroamerykanj, ani Azjaci, w sumie Hiszpanie tez nie, ale to ludzie tak jak my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala
30 minut temu, Gość gość napisał:

Mnie też nie pociągają czarni, ale niech sobie sypiają z kim chcą, nie rozumiem tylko jak można takiego dzieciaka urodzić. 

Jak Ty możesz tak pisać?Co dziecko winne,ze matka się skur..la.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc

Masakra... Widac ze poza wasze wioski nigdy nie wyjechaliscie i nawet kolo czarnoskorego czlowieka nigdy nie staliscie... Temat zgloszony! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Ja rowniez zglosilam. Rasizm do entej potegi. Tego nawet czytac nie mozna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bat na ...i
4 minuty temu, Gość Gosc gosc napisał:

Masakra... Widac ze poza wasze wioski nigdy nie wyjechaliscie i nawet kolo czarnoskorego czlowieka nigdy nie staliscie... Temat zgloszony! 

Od 20 lat mieszkam w Sztokholmie niunka , zglaszaj sobie ile chcesz , ja wiem i widze co czarni soba reprezentuja , na marginesie dzisiaj znowu dwa wybuchy w nocy byly w Sztokholmie , jeden na Vaxholm drugi w centrum na söder 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kook

Odezwali sie sie madrzy inaczej z Kaczego Dolka, ktorzy nigdy spoza niego nosa nie wysadzali. Ilu czarnych widzieliscie? Niejeden nie wzialby was do czyszczenia butów. Kiedys ludzie na wsiach bali sie ludzi na rowerach, bo diabły. Widac niektorzy jeszce tkwia w mentalnosci z innej epoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HirunA

Moja siostra ma męża, kolorowego Amerykanina. Mieszkali w Polsce kilka lat, tam urodzilo się ich dziecko.

Mimo tego, że mieszkali w jednym z pięciu największych polskich miast,  mężowi siostry się nie podobało, ludzie się gapili, bali się wsiąść zn im do windy !! - tak, starsze babcie głównie),  młodzi faceci ogoleni na łyso czasem zaczepiali na ulicy.  nikt nigdy go nie uderzył, anni nic, ale usłyszal parę niemiłych odzywek. mimo tego, że mieli oboje, i on i siostra, dobre prace w Polsce, to kilka lat temu wyjechali do USA. Mieszkają   kilkanaście km od plaży niczym z bajki, mają  bardzo dobrze płatne prace, są szczęśliwi, no i  z dala od takich ....ów jacy piszą w tymże wątku.... polski zaścianek się odezwał. żałosne!! zakompleksione polskie mor.dy , tyle o was można napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HirunA
6 minut temu, Gość kook napisał:

Odezwali sie sie madrzy inaczej z Kaczego Dolka, ktorzy nigdy spoza niego nosa nie wysadzali. Ilu czarnych widzieliscie? Niejeden nie wzialby was do czyszczenia butów. Kiedys ludzie na wsiach bali sie ludzi na rowerach, bo diabły. Widac niektorzy jeszce tkwia w mentalnosci z innej epoki.

odnośnie ludzi na rowerach ...  mąż siostry jak jescze mieszkali w Polsce,  był z nią w gości u cioci, na małej wiosce. wujek coś im pokazywał  w ogrodzie, jakies tam krzewy, blisko  "głównej" ulicy. I jedzie rowerem jakaś babka, taka 60 lat czy coś. tak się zagapiła na kolorowego chłopa w tym ogrodzie, że prawie do rowu wjechała .... !!  😄😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

A jakie znaczenie ma kolor? To twoje dziecko, twoje geny, nikt Ci nie podrzucił, a sama zrobiłaś. Wg mnie masz bardzo rasistowskie poglądy. Osobiście nie pociągają mnie ani afroamerykanj, ani Azjaci, w sumie Hiszpanie tez nie, ale to ludzie tak jak my.

Poyebało cię ?! Niby dlaczego moje dziecko miałoby być czarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola

Kolezanka wyszla za Mulata, facet super wyksztalcony, , wysportowany, do tego forsy jak lodu, bo maja swietna pracę , piekne dzieci, dom, przyjaciele. Sa szzcesliwi -  nie w Polsce, oczywiscie...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olokolo

Ameryka to nie  Europa , w Ameryce czarni zyja od pokolen i tak jak to w spoleczenstwie bywa , jeden bedzie lekarzem a drugi zulem . 

Do Europy czarni brzybyli stosunkowo niedawno , to dzicz na pontonach , dzicz ktora w ogole nie potrafi sie zasymilowac,  moze 10 pokolenie jakos zacznie zyc normalnie  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
42 minuty temu, Gość Ags napisał:

Ja rowniez zglosilam. Rasizm do entej potegi. Tego nawet czytac nie mozna. 

Rasizm? Bo nie chcemy sypiać z czarnymi? Dla mnie oni mogą chodzić po ulicy, pracować ze mną itd, ale do łóżka bym nie wpuściła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klo

Ameryka to nie  Europa , w Ameryce czarni zyja od pokolen i tak jak to w spoleczenstwie bywa , jeden bedzie lekarzem a drugi zulem . 

Do Europy czarni brzybyli stosunkowo niedawno , to dzicz na pontonach , dzicz ktora w ogole nie potrafi sie zasymilowac,  moze 10 pokolenie jakos zacznie zyc normalnie   

x

 to malo znasz historie i malo jezdzisz po swiecie. Ilu jest czarnych ( na uniwersytetach, nastanowiskach-  chocby w Belgii, we Fracji,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega
43 minuty temu, Gość Bat na ...i napisał:

Od 20 lat mieszkam w Sztokholmie niunka , zglaszaj sobie ile chcesz , ja wiem i widze co czarni soba reprezentuja , na marginesie dzisiaj znowu dwa wybuchy w nocy byly w Sztokholmie , jeden na Vaxholm drugi w centrum na söder 

Ja tez widze. Ucieklam przed nimi na Vega. Jakie wybuchy? 

Znowu sie zaczyna? Musze wejsc na Aftonbladet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silia

Ciemnogrod, ciemnogrod i jeszcze raz ciemnogrod. A w calej Europie ludzie wola czarnych od polaczkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość silia napisał:

Ciemnogrod, ciemnogrod i jeszcze raz ciemnogrod. A w calej Europie ludzie wola czarnych od polaczkow.

Tak, na pewno wolą, szczególnie tych z Calais, gwałcących na plażach, oblapiajacych kobiety i tych wysadzajacych się w centrach miast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silia

...to dzicz na pontonach...

Dzicza posiadajaca zerowe iq to raczej nazwac mozna psychotykow, ktorzy klecza przed figurkami i wierza, ze dziewice rodza dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowa
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Rasizm? Bo nie chcemy sypiać z czarnymi? Dla mnie oni mogą chodzić po ulicy, pracować ze mną itd, ale do łóżka bym nie wpuściła.

dokładnie... to poniżające ale co kto lubi 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość silia napisał:

...to dzicz na pontonach...

Dzicza posiadajaca zerowe iq to raczej nazwac mozna psychotykow, ktorzy klecza przed figurkami i wierza, ze dziewice rodza dzieci.

Ja już wolę tych klęczących pod figurkami i przelewających emeryturę ojcu dyrektorowi niż tych co się wysadzają. Wolę już żyć w tym ciemnogrodzie się niż w tej postępowej Europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gościowa napisał:

dokładnie... to poniżające ale co kto lubi 🙂 

Nie wiem czy poniżające, mnie to po prostu obrzydza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alen

Drogie panie pamiętajcie! Że kobieta jako jedyna istota na świecie rodzi najpiękniejsze owoce ziemi - DZIECI. Szanujmy się i kochajmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura o.

Sooo kiuuut są małe murzynki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bobobo

A ja nie mogę pojąć jak można urodzić białe dziecko, przecież są takie brzydkie. Czarne dzieci są śliczne jako niemowlęta i kilkulatki, a białe... Ble. Robią się wyjściowe dopiero w nastoletnim wieku, a i tak to zależy od genów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Bobobo napisał:

A ja nie mogę pojąć jak można urodzić białe dziecko, przecież są takie brzydkie. Czarne dzieci są śliczne jako niemowlęta i kilkulatki, a białe... Ble. Robią się wyjściowe dopiero w nastoletnim wieku, a i tak to zależy od genów. 

No ale kiedyś te białe w końcu robią się ładne a z czarnymi jest odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×