Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anonimek123

Panowie, co o tym sądzicie?

Polecane posty

Gość anonimek123

Poznałam faceta przez internet. Jesteśmy z innych miast. Zaczęło się od tego, że polubiłam jego zdjęcie, on zaprosił mnie do znajomych, od tego czasu zaczęliśmy pisać. Świetnie nam się gadało już za pierwszym razem. Myślałam, że jest mną zainteresowany, bo wysyła mi swoje zdjęcia, pod jakimś tam pretekstem, rozmawiamy na każdy temat, pytał o związki, jaki jest mój ideał faceta. Opowiada o swoich problemach. Kiedyś napisał, że dobrze mu się ze mną rozmawia i jak on stwierdził "to dużo znaczy, jeśli chce się od kobiety czegoś więcej niż  tylko zaciągnąć ją do łóżka", bywało, że potrafiliśmy przegadać cały dzień. Teraz bywają dni przerwy. Ale jednak on inicjuje kontakt najczęściej, gdy raz mu nie odpisałam na wiadomość, to się przejął i pytał czemu się nie odzywam i czy się obraziłam, więc chyba mu na tym kontakcie zależy. Ale no właśnie, jednocześnie zaczął mi opowiadać o innych kobietach, o tym, że założył sobie konto na Tinderze i mówi mi o tych wszystkich laskach, z którymi rozmawia. Facet ma prawie 30 lat. Jest sam od kilku lat, nie ukrywa, że bardzo brakuje mu seksu, ale i też osoby, z którą mógłby spędzać na co dzień czas. Wielokrotnie mu podkreślałam, że ja do związku podchodzę poważnie, że przygody mnie nie interesują. Propozycja spotkania z jego strony nie padła, ja kilkakrotnie robiłam aluzje, ale żadnej konkretnej odpowiedzi nie dostałam. Zastanawia mnie czemu on tak naprawdę ze mną rozmawia? Bo ja już się pogubiłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To chyba już było, gdzie masz stary temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimek123
9 minut temu, Gość Gość napisał:

To chyba już było, gdzie masz stary temat?

Tak, to prawda. Niestety wyświetla mi się błąd, nie widzę odpowiedzi 😕 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może traktuje Cię jak kumpele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati

😔 może miał depresję przez parę dobrych lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia

A ty ile masz lat, to może jest powód, że traktuje cię jak kumpla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimek123
19 minut temu, Gość Sonia napisał:

A ty ile masz lat, to może jest powód, że traktuje cię jak kumpla

Jestem 4 lata młodsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×