Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gocha

Koniec romansu ? ;(

Polecane posty

Gość Gocha

Mam kochanka i swietny seks. Ostatnio napisal jednak ze musimy narazie odpuscic bo zona cos podejrzewa. Pytalam sto razy czy koniec a on sie denerwowal ze nie ,ze to tylko narazie. a ile takie narazie trwa ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula

oj mam teraz podobnie, zaangazowalam sie emocjonalnie i teraz jest mi strasznie ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Gocha napisał:

Mam kochanka i swietny seks. Ostatnio napisal jednak ze musimy narazie odpuscic bo zona cos podejrzewa. Pytalam sto razy czy koniec a on sie denerwowal ze nie ,ze to tylko narazie. a ile takie narazie trwa ;(

Być może żona coś podejrzewa. Odpuść na jakiś czas. Nie narzucaj się i nie panikuj faceci tego nie znoszą. Wszystko ucichnie zateskni i znów się odezwie. 

Jeśli mogę zapytać... Jak długo trwa ten romans?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcecie być "tą drugą"? Przecież większość żonatych facetów nie zostawi żon dla kochanek, bycie "drugą" - o ile sprawa nie wyjdzie na jaw - się nie zmieni. Nie pustoszy to Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bycie kochanka wymaga stalowych nerwów.Chcialoby się zatrzymać piękne chwile z kochankiem ale niestety nie ma nic na wieczność.. też mam kochanka faza początkowa ale wiem że kiedyś się skończy ..wiem żal będzie alee co zrobimy nic a Ty nie panikuj zajmij się czymś nie osaczaj go i tak zdania nie zmieni poczekaj wróci to trudne sprawy moj za półtora roku się żeni i wiem ze też chyba odpuści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha

jest mi z nim dobrze, seks rewelacja, teskinie i nie wiem ile mam tak czekac i czy wogole czekac, czy to nie jest wycofanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha

romans trwa od paru miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha

"Nie uwolnisz się ode mnie już, nigdy więcej! wejdę w twoje myśli, wzrok i słuch prosto w serce! "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tujhg

Jezeli zona podejrzewa to trzeba uwazac,facet dzieciaty? Ile ma dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscc

Też mam kochanka i najgorsze jest to ,ze kiedyś się to musi skończyć.Nie chce zostawiać męża bo mamy małe dzieci.Z kochankiem jest cudownie ale niestety to są tylko chwile.Też tęsknię za nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha

ma dzieci ja tez i meza, z ktorym sie nie uklada. Nie wyobrazam soebie tego jego " NARAZIE "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyuj

W jakim wieku ma dzieci? Moze jakby byly starsze to byloby mu latwiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość Gocha napisał:

Mam kochanka i swietny seks. Ostatnio napisal jednak ze musimy narazie odpuscic bo zona cos podejrzewa. Pytalam sto razy czy koniec a on sie denerwowal ze nie ,ze to tylko narazie. a ile takie narazie trwa ;(

Jeśli żona coś podejrzewa to nie odpuści tak łatwo.Będzie wszystko sprawdzać i mieć oko na każdy jego ruch i zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha

czyli mam rozumiec ze koniec ? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gjikb

w jaki sposob sie spotykacie i komunikujecie? Moze smsa zona podejrzanego znalazla albo pozniej wrocil? Po czym moglaby poznac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha

piszemy ze soba ale jak jest w pracy , wszystko potem kasowane. Zmiane w zachowaniu czasem pozniejsze przyjezdzanie i unikanie jej w łózku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vjj

piszecieaila czy smsy,a moze przez jakas inna aplikacje? Kiedy i gdzie sie spotykacie? Moze ktos znajomy was widzial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vjj

Mialo byc piszecie maile czy smsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha

smsy watsapem, nie to jest tematem tylko co znaczy ze narazie nie moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vii

Poniekad jest to wazne,bo moze ktos was widzial razem i doniosl zonie,stad ona zaczela podejrzewac meza. zapewne twoj lover mial na mysli,zeby przez pewien czas uciac kontakt,aby uspokoilo sie wszystko. Gdzie i kiedy sie spotykacie? Tak jak pisze,moze ktos was zobaczyl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Gość Vii napisał:

Poniekad jest to wazne,bo moze ktos was widzial razem i doniosl zonie,stad ona zaczela podejrzewac meza. zapewne twoj lover mial na mysli,zeby przez pewien czas uciac kontakt,aby uspokoilo sie wszystko. Gdzie i kiedy sie spotykacie? Tak jak pisze,moze ktos was zobaczyl?

Chyba można założyć, że para gołąbeczków już w tej chwili zachowuje wszelkie środki ostrożności, wiec jeżeli przebiegła żona "podejrzewa" to chyba umarł w butach, bo kolejnym środkiem zapobiegawczym może być już chyba tylko: nie znam tej pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gjhg

Pewnie tak,typowe.facet srrra w majty,bo chcial tylko podupppczyc,a zona zbyt przebiegla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha81
10 minut temu, Gość Gjhg napisał:

Pewnie tak,typowe.facet srrra w majty,bo chcial tylko podupppczyc,a zona zbyt przebiegla.

Ja nie ... w majty...Z moich obserwacji NIEUSTANNIE wynika ze to wy SRRACIE W GACIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha81
11 minut temu, Gość Gjhg napisał:

Pewnie tak,typowe.facet srrra w majty,bo chcial tylko podupppczyc,a zona zbyt przebiegla.

Ja sobie chodze spokojnie i normalnie.To wy robicie SMIESZNE SCENKI i POKAZOWKI a i tak to nic nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiające jest to, że w rzeczywistości gdy zdradzana żona dowie się o kochance to najchętniej oczy by wydrapała tej... (i tutaj można sobie wstawić najgorsze) a tutaj proszę, solidarność jajników i wszystkie martwią się żeby się nie wydało a tymczasem też możecie znajdować się w sytuacji zdradzanej... Taka sobie luźna refleksja 😉 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Chamski napisał:

Zastanawiające jest to, że w rzeczywistości gdy zdradzana żona dowie się o kochance to najchętniej oczy by wydrapała tej... (i tutaj można sobie wstawić najgorsze) a tutaj proszę, solidarność jajników i wszystkie martwią się żeby się nie wydało a tymczasem też możecie znajdować się w sytuacji zdradzanej... Taka sobie luźna refleksja 😉 .

Ta mityczna solidarność jajników objawia się generalnie tylko wtedy jeżeli między ukradkowymi kochankami pojawia się kryzys. Podejrzenia żony, przypały w zacieraniu śladów, oschłość w kontaktach itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale przecież de facto sytuacja się nie zmienia, przynajmniej moim zdaniem. Nadal jest zdradzana i zdradzający...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie znamy z nazwiska tego, który ukuł stwierdzenia o solidarności jajników? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, zmieniłoby. Nikt więcej nie podciągałby tego wymysłu w dyskusjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×