Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gocha

Koniec romansu ? ;(

Polecane posty

Jednakowoż czytając odpowiedzi uczestniczek to samo się nasuwa i mniejsza o nazewnictwo, to mnie po prostu zastanawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gocha napisał:

piszemy ze soba ale jak jest w pracy , wszystko potem kasowane. Zmiane w zachowaniu czasem pozniejsze przyjezdzanie i unikanie jej w łózku

Unikanie jej w łóżku.  😄 Kobiety są jednak naiwne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Chamski napisał:

Jednakowoż czytając odpowiedzi uczestniczek to samo się nasuwa i mniejsza o nazewnictwo, to mnie po prostu zastanawia.

Jednakowoż czytając myślę, że dwa posty inaugurujące wątek napisała ta sama osoba 😄 ale mylić się mogę i tego nie wykluczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak to jest pod sufitem, kiedy wiesz,  że po seksie z tobą wraca swojego do domu?

Jaką trzeba być kobietą,  żeby tak przedmiotowo traktować siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzisz, że ktoś pisał sam ze sobą? Tak czy siak zadziwia mnie, że kobiety wchodzą w podobne układy nie mając szansy na odbicie mężczyzny jego żonie, z drugiej strony niektóre z Was dość łatwo dają się złapać na obraz "nieszczęśliwego" w związku, którym trzeba się zaopiekować.

3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jak to jest pod sufitem, kiedy wiesz,  że po seksie z tobą wraca swojego do domu?

Jaką trzeba być kobietą,  żeby tak przedmiotowo traktować siebie?

No właśnie, dobrze ujęte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ciekawość po prostu. Nie potrafię sobie wyobrazić,  żeby kobieta mogła oddać się bez reszty uniesieniom z facetem,  który jakąś tam żonę,  ale ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha

Nie mysli die o żonie.  Tylko o sobie o nim o tym jak jest nam dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Straszne....psycha zdarta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś

Niech się nie wypowiadają ludzie którzy tak bardzo umoralniaja innych.Co wam do tęgo kto z kim śpi..a może żal że z wami nie śpi.. wy...ić ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Ktoś napisał:

Niech się nie wypowiadają ludzie którzy tak bardzo umoralniaja innych.Co wam do tęgo kto z kim śpi..a może żal że z wami nie śpi.. wy...ić ..

Każdy ma prawo się wypowiedzieć a ty tego nie zabronisz. Ktoś wstawił temat więc wie czego może się spodziewać po komentarzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Gość Gocha napisał:

jest mi z nim dobrze, seks rewelacja, teskinie i nie wiem ile mam tak czekac i czy wogole czekac, czy to nie jest wycofanie

Witaj! Chętnie go zastapie

Jaa@pisz.to 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 18.10.2019 o 09:10, Gość Gocha napisał:

Mam kochanka i swietny seks. Ostatnio napisal jednak ze musimy narazie odpuscic bo zona cos podejrzewa. Pytalam sto razy czy koniec a on sie denerwowal ze nie ,ze to tylko narazie. a ile takie narazie trwa ;(

Nie wiem, ale wynikaz tego, że  teraz kolej żony na bzykanie. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Gocha, nie bądź zazdrosna! żona też chce seks z mężem, a może jemu nie staje i dlatego robi przerwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Słuchaj swego serca a szukając porad na cafe to chyba niezbyt dobry pomysł. Nieliczni potrafią doradzić którzy byli w podobnej sytuacji reszta jest jak komary spija z ciebie krew i jeszcze sie cieszy ze może dowalić.

My kochanki nie mamy lekko nieraz godzimy się na wiele rzeczy żeby Tylko on był.

Też mam kochanka gdy się spotykamy jest Bosko rozmowy super ale w między czasie on przeważnie milczy i co mam zrobić?? Dobrze jest jak jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha

No napisał w nocy z pracy. Pisal dlugo. Ze już mu sie chce ze bedzie niebawem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No  widzisz napisał..a moj piszę tylko jak chce się spotkać..ok..nie mam innego wyboru czekam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia Friday, October 18, 2019 o 13:52, Gość Gocha napisał:

czyli mam rozumiec ze koniec ? 😭

Prześlij jej wasze smsy, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

Słuchaj swego serca a szukając porad na cafe to chyba niezbyt dobry pomysł. Nieliczni potrafią doradzić którzy byli w podobnej sytuacji reszta jest jak komary spija z ciebie krew i jeszcze sie cieszy ze może dowalić.

My kochanki nie mamy lekko nieraz godzimy się na wiele rzeczy żeby Tylko on był.

Też mam kochanka gdy się spotykamy jest Bosko rozmowy super ale w między czasie on przeważnie milczy i co mam zrobić?? Dobrze jest jak jest..

Nie stać cię na własnego faceta, wolisz tych żonatych bo wiesz ,że bedzie leciał na ciebie jak pies na s...kę , bo inna ci.a  . A tak naprawdę to większość z nich to  zwyczajni tchórze. Same widzicie ,że jak żona coś podejrzewa to pryskają jak szczury z tonącego statku . Doskonale wiedzą co ich czeka w razie wpadki. Często te wasze romansy się kończą i potem rozpaczacie. A szczur z tonącego statku za jakiś czas  po burzy wraca lub szuka innej. Na jakie rzeczy się godzisz żeby on był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Świętokrzyskie szukam kochanki mój mail chetny.chetny@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×