Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

moja corka 14 lat powiedziala ze chce iphona

Polecane posty

Gość gosc

ja ja wysmialam ze moze miec co najwyzej nokie 3310 i to z 2000 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja chce podróż dookoła świata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I co z tego? Ma 14 lat a nie 5. To chyba normalny wiek żeby mieć chęć na taki gadżet. W jakim Ty babo świecie żyjesz? Jeśli nadal tkwisz w noki 3210 to współczuję córce bo taka matka co nie potrafi się dostosować do współczesnych czasów to koszmar. 

Jak kogoś stać to dlaczego nie kupić? Co w tym złego? Inna sprawa jak nie ma funduszy. Wtedy można zacząć wspólnie oszczędzać.  Zacznij żyć w 2019 roku a nie 2000 i traktowac 14 latke jak człowieka który też ma prawo by o czymś marzyć. Przecież każdy wiek ma swoje prawa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trombity
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

I co z tego? Ma 14 lat a nie 5. To chyba normalny wiek żeby mieć chęć na taki gadżet. W jakim Ty babo świecie żyjesz? Jeśli nadal tkwisz w noki 3210 to współczuję córce bo taka matka co nie potrafi się dostosować do współczesnych czasów to koszmar. 

Jak kogoś stać to dlaczego nie kupić? Co w tym złego? Inna sprawa jak nie ma funduszy. Wtedy można zacząć wspólnie oszczędzać.  Zacznij żyć w 2019 roku a nie 2000 i traktowac 14 latke jak człowieka który też ma prawo by o czymś marzyć. Przecież każdy wiek ma swoje prawa. 

Wieśman z ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To jej kup w czym problem 🤷🏻‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Nasza córka ma iPhone tylko że ma 6 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skittles

Alcatela jej  kup z 97  ,bo na Nokia to ci bedzie siedziala i calymi dniami w weza grala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo

Generalnie nie rozumiem szału z iphonami, ale pewnie jest presja równieśników.  I to może  byc ciężkie.

jaki jest powód, dla którego chce? porozmawiajcie z nią. wyjaśnijcie, ile to kosztuje, i jakie inne oprócz ceny macie argumenty na 'nie'.

Ale poza tym to ma jakis telefon prawda?

My nie jarary się niczym z jabłuszkiem, więc mi ten iphony wiszą. Ja mam  onePlus 6,  i jest mega  a jaki aparat!! mąż  ma  od pół roku któryś tam nowy Honor a 12-letnia córka  ma  moj poprzendi telefon, samsung galaxy8 i jest bardzo zadowolona, iphony jej nie w głowie  na szczęście.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×