Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kdksjsk

Marmurowa podloga

Polecane posty

Gość Kdksjsk

Czy ktos z was majac dzieci ma podloge marmurowa w domu?jesli tak to jak sie uzytkuje?marmur jest materialym.ktory wsiaka wode i slyszalam ze jest potrzebny specjalny szybkowiazacy cement,poza tym niby nawet sok z cytryny odbarwia,moze ktos doradzi jak to wyglada w praktyce po paru latach...bede wdzieczna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja mam granit. Sprawuje sie idealnie juz 7 rok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kdkdk

Naprawde?a mozesz powiedziec gdzie masz granit i jaki odcien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mnie za 40m2 marmuru wycenili 70 tysięcy. Jeżeli cię stać i masz ogrzewanie podłogowe to czemu nie. Marmur jest piękny i szlachetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Kdkdk napisał:

Naprawde?a mozesz powiedziec gdzie masz granit i jaki odcien?

Mam odcien jakis tam golden ( nie pamietam ktory) ale nie jest az taki złoty, to zalezy na jaka partie trafisz.jest idealny. Mam w przedpokoju i kuchni. Wogole nie widac brudu. Predzej cos skrzypi pod nogami niz to widac . ( tak tak zaraz wyjde na brudasa). Kilka razy wylal sie tam olej i super wsiakl po ok 2 dniach. Tylko trzeba zaimpregnowac na początku i sam kamien i fugi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hshsh

Ja jestem w trakcie budowy domu i tez chce kamien w salonie i moze w kuchni..tak tez sie zastanawiam jak sie go uzytkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz1
11 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Mnie za 40m2 marmuru wycenili 70 tysięcy. Jeżeli cię stać i masz ogrzewanie podłogowe to czemu nie. Marmur jest piękny i szlachetny.

Złodzieje, znajomy robił to kosztowało go 700zł za metr u znajomego kamieniarza razem z robotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksksm

Ja bede miala do ulozenia 60m wiec jak po 700zl to 42tys wyjdzie prawie polowa niz wyzej,ceny widac sa rozne,ale roznica ogromna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×