Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasjd

Śmierć / zwłoki

Polecane posty

Gość Kasjd

Jakiś czas temu zmarła mi ciocia, starsza kobieta po 80. Pół życia miała niesprawna stopę (opuchnięta) ktorą "ciągnęła" za sobą można rzec, miala zle krążenie krwi? Nie wiem. Pytanie moje jest takie, za życia kupiłam jej buty, których nie mogła wsadzic na nogi. W domu pogrzebowym dałam im te buty, uprzedziłam że miała strasznie napuchnięta nogę, powiedzieli że buty położą koło stóp, jakie było moje zdziwienie kiedy zobaczyłam że ma założone te właśnie buty na nogach! Czy to możliwe że zeszła jej opuchlizna że stopy?? Może ktoś coś wie na ten temat? Bo dla mnie to był cud 😟 i czy jak człowiek umiera, czy zostaje taki wyraz twarzy tak ja umierał? Przepraszam trochę hardcorowy ten temat, ale strasznie mnie to dręczy, ona wiedziała że umrze, miała dosyć była bardzo schorowana, każda kosteczka ja bolała. Mówiła że jak umrze to pojdzie do niego bo tutaj na ziemi ma czyściec... ☹️ Tak bardzo cierpiała, i zobaczyłam ją w trumnie wyglądała na hmmm zadowolona? Nie wiem. Przepraszam za taki temat, proszę jeżeli ktoś coś wie na ten temat to proszę pisac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasjd

Nikt nic nie wie na ten temat? 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Cześć. Cialo generalnie po śmierci puchnie. Gazy się zbierają. Brzuch robi się ogromny itd. Polamali jej kosci stopy i but wszedł. Po śmierci mięśnie się ściągają dlatego często wygląda to u ludzi jak uśmiech... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×